Moje historie-pytania-przemyślenia

Trójkąt bermudzki, fenomeny przyrody
Awatar użytkownika
Wed23
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: pt sie 09, 2013 4:40 pm

Re: Moje historie-pytania-przemyślenia

Post autor: Wed23 »

Ale proponuję, aby tego typu wpisy odłożyć na bok i wrócić do sedna sprawy. Interesuje mnie, czy ktoś może wie cokolwiek, na temat nazwijmy to tym razem zjawiska, którego doświadczyłem w historii nr 2?
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Moje historie-pytania-przemyślenia

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Wed23" data-cid="106775" data-time="1376160002">Ale proponuję, aby tego typu wpisy odłożyć na bok i wrócić do sedna sprawy. Interesuje mnie, czy ktoś może wie cokolwiek, na temat nazwijmy to tym razem zjawiska, którego doświadczyłem w historii nr 2?</blockquote>A gdzie jest sedno?
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Moje historie-pytania-przemyślenia

Post autor: danut »

Sedno... hmmm? Myślę, że Wed23 za bardzo podjarał się zdarzeniem i niesłusznie przypisuje go swoim mocom, robi z siebie czarownika, magika, i chce kształcić się w tym kierunku. To jest oczywiście pochopne, nieprzemyślane posunięcie, ale zaczyna być modne w ostatnich latach szególnie, choć sprowadza w efekcie ludzi na manowce. Pewno tak działo się również od bardzo dawna. Energia - oczywiście pojawiają się wszelakie odczucia energetyczne, skoki cisnień, nagłe pojawienie się gorączki niewiadomego pochodzenia. Kasiu, czy ja opowiadałam jak pewnego dnia oblepiłam się bez najmniejszego trudu wszystkimi sztućcami jakie miałam  w domu dla żartu, sama niedowierzając, że moga się utrzymać i nawet przeszłam z nimi z pokoju przed lustro w przedpokoju? :)Myślałam wtedy, że odkryłam jakiś sposób ich nakładania i zależne jest to od kształtu przedmiotu dopasowywanego do ludzkiego ciała, ale jednak chyba nie, zauważyłam po operacji i tych swoich problemach zdrowotnych pewne osłabienie i chyba już tak samo nie potrafię, aby z taką siłą, że aż słychać bylo leciutkie syknięcie przy odrywaniu łyżki, teraz się trzymały. Jakieś osłabienie swojej energii, swojej elektryczności, magnetyzmu??Jednak nie do końca rozpoznane, wyjaśnione oddziaływania energetyczne, zwłaszcza ich pochodzenie, właściwości materii, wreszcie to czym ona rzeczywiście jest staje się przyczyną spekulacji wielu hopsztachlerów i prowadzi ich na niezbyt logiczne wnioski i takie nieprzemyślane okrzyki- Mam Moc :). Nic to.  Tym zjawiskom towarzyszą oddziaływania jakichś sił, coś zachodzi, tylko ja trzymam się tego pod względem duchowym, pod względem treści ukrytych w nich, zoobserowanych, pod względem tego z  kim/czym w moim całkowitym odczuciu miałam do czynienia i co widziałam. Wed23 jak widać chce pójśc w tym drugim kierunku.Wed23 mamy wielu magików, idzie duża kasa za tym, środki techniczne, wykorzystuje naukę, technikę do tego, próby itd. ale niestety kończą się one oszukiwaniem wzroku widza, przecież wiesz to cyrk. Czy nie lepiej, aby tym zajęła się na poważnie nauka?Jest jednak problem bez uwzględnienia podstawy, że te zjawiska zachodzą dzięki innym ukrytym rzeczywistościom przed naszym postrzeganiem uważam, że nigdy nie będzie to możliwe.
Awatar użytkownika
Wed23
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: pt sie 09, 2013 4:40 pm

Re: Moje historie-pytania-przemyślenia

Post autor: Wed23 »

Hm, może jednak wróćmy nieco.

Wczoraj naszła mnie pewna myśl negująca wcześniejsze stwierdzenie o magii.

Otóż jeżeli nie ma magii, to czym są zaklęcia, np. wypędzające demony, czym jest przyzywanie istot, czym są runy?

I w tym miejscu nie uwierzę w to że wymienione elementy są stekiem bzdur, bo doświadczyłem ich na własnej skórze.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Moje historie-pytania-przemyślenia

Post autor: danut »

Czym są, no właśnie- praktykami od starożytności, gdzie indziej wspominam o wierzeniach celtyckich i wręcz walki na zaklęcia z plemieniem, którego królem miał być jednoki olbrzym. Te praktyki jak widzisz od tak wielu wieków raczej nie przyniosły ludziom nic dobrego, wyjaśnienia, ani nie są drogą do prawdy.Też doświadczyłam oddziaływania na sobie zaklęć, ale chwileczkę ja nie pozwolę innym ludziom więzić swojej świadomości, ja uwalniam się sama spoglądając na szczegóły i wyciągając z nich wnioski.Dowód- no tak to nasze świadomości mają niesamowitą moc i to wykrzywianie ich jest przyczyną skrzywiania obrazów rzeczywistości, w sumie może nawet one ją tworzą.Może opisz w jaki sposób doświadczyłeś tych elementów?
Awatar użytkownika
Wed23
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: pt sie 09, 2013 4:40 pm

Re: Moje historie-pytania-przemyślenia

Post autor: Wed23 »

Hm, więc pierwszym rodzajem zaklęć jakie doświadczyłem były klątwy.Mama mówiła że jedna z jej wioski kiedyś przeklęła ją, natomiast szeptucha powiedziała jak zdjąć tę klątwę.Niestety klątwa przeszła na mnie, jako że mama wtedy była w ciąży. Narodziłem się absolutnie zdrowy, ale szybko zaczęły mnie dopadać różne dolegliwości, miałem kłopoty z rozwijaniem się. przez ten czas byłem w różnych szpitalach, szeptuch i nie tylko. Klątwa ustąpiła dopiero w 2 klasie gimnazjum, co zostało potwierdzone przez szeptuchę. Drugim przypadkiem jest historia nr 3Po ustąpieniu klątwy, moje ciało stało się cięższe i tak było do czasu, aż jakieś 3 lata temu dzięki użytkownikom z jednego forum zidentyfikowałem przyczynę tego obciążenia. Okazało się że był to demon, dokładnie sukkub, byłem jej pożywieniem, ale jednocześnie chroniła mnie przed klątwami oraz innymi demonami. Jednak obciążenie ciała było nie do zniesienia, więc odprawiłem rytuał małego pentagramu - krzyż kabalistyczny. Zostałem oczyszczony, ciało stało się zdecydowanie lżejsze, ale jednocześnie zacząłem słyszeć głosy, a może jęki demonów, krążyły dookoła mnie, czułem ich obecność. Z tego powodu codziennie rano i wieczorem powtarzałem rytuał. Aż po czterech dniach było tak:

Leniwie budziłem się, już nie spałem ale jeszcze miałem zamknięte oczy. Na chwile przed tym jak miałem już wstawać poczułem jak by mnie ktoś od tyłu obejmował, w myślach pojawiła mi się postać kobiety, która jakby przy pomocy myśli przekazała mi "Już cie nigdy nie opuszczę".

Według użytkowników tamtego forum to mógł być stróż lub tamten sukkub, albo tamten sukkub po przemianie w stróża.

Czemu takie wnioski?Ponieważ czułem że już ją znam.

Po pojawieniu się tej kobiety próbowałem jeszcze kilka razy odprawiać rytuał, ale ciągle czułem ja przy sobie, natomiast głosy demonów ucichły, przestałem też je odczuwać. Dodatkowo nad lewym ramieniem od tamtej pory czuję jak by coś tam było, jak skupie się jestem w stanie zobaczyć coś jakby pierścień, z wyrytym tekstem na nim, a wewnątrz pierścienie jest jakiś symbol, niestety litery są zamazane.Dodatkowo dodam że odkąd czuje tę kobietę, mogę czerpać energię z tego znaku. A co wy myślicie odnośnie 3 historii? To powrót sukkuba czy jak? Co może oznaczać ten znak?
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Moje historie-pytania-przemyślenia

Post autor: danut »

Może zdradzisz nam jakież to dziwne forum? :)A teraz do rzeczy wszystko było ok. aż znowu ktoś nie zaszczepił w Twoim umyśle sygestii o demonach. Ktoś.. hmm prawdopodobnie kobieta, bo według mnie będzie to ta sama osoba, która przyczepiła się do ciebie i odczuwasz ją jak siedzi na Twoim ramieniu.Nie widzę w tym nic niezwykłego, zostałeś zmanipulowany i to wszystko. :)Ot przykład jak ludzie ludziom mogą tworzyć rzeczywistość.
Awatar użytkownika
Wed23
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: pt sie 09, 2013 4:40 pm

Re: Moje historie-pytania-przemyślenia

Post autor: Wed23 »

Akurat wszystko w znacznej mierze zostało mi przedstawione przez mężczyzn.Jakie forum? http://www.magiaz.fora.pl/ obecnie jest już nieaktywne. A po za to jeżeli istnieją duchy czemu miały by nie istnieć demony? Osobiście niedaleko miejsca gdzie mieszkam jest las w którym dość często można zobaczyć duchy.



Po za to nie wiem czemu tam mocno negujecie magię skoro nawet na tym forum jest oddzielna zakładka jej poświęcona, nie rozumiem tego.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Moje historie-pytania-przemyślenia

Post autor: danut »

Na tego typu forach często nicki i przedstawianie się osób jest specjalnie zamieniane, także uważam, że mogłeś nawet nie wiedzieć z kim piszesz, czy to kobieta, czy mężczyzna.Las, magia, ok. też załozyłam temat o driudach i Celtach o ich wierzeniach, tylko nie dajmy się oszołomić fanatycznym wyznawcom jakichś sobie tylko wiadomych urojeń, które chcą wszczepiać innym.
Awatar użytkownika
Wed23
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: pt sie 09, 2013 4:40 pm

Re: Moje historie-pytania-przemyślenia

Post autor: Wed23 »

Hm, tyle że odnośnie nadprzyrodzonych mocy oraz magii ja swoje poglądy kształtuję od dobrych lat.Istnienie różnych istot podejrzewałem na długo przed pisaniem na wcześniej wspomnianym forum.Wiedziałem też że są różne zaklęcia, a może raczej rytuały, odprawiane w różnych celach, chociażby aby wypędzić demony.od wielu lat rozważam też różne wpływy wymiarów między sobą, jednak osobiście uważam że ich wpływ nie jest tak znaczący jak wpływ poszczególnych istot(np. ludzi, duchów itp.).Przez chwile myślałem że danut wprowadziłaś u mnie nowy punkt widzenia na te sprawy, jednak z wcześniejszych przemyśleń, wynika mi że w tym toku myślenia jest jeszcze więcej luk jak miałem wcześniej. Jak na mnie to jest tu za dużo znaków zapytania.
ODPOWIEDZ

Wróć do „NIEWYJAŚNIONE ZJAWISKA”