Zakamuflowany "bumerang" nad Lublińcem (3 sierpnia 2013)

Relacje, zdjęcia i doniesienia z kraju.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Zakamuflowany "bumerang" nad Lublińcem (3 sierpnia 2013)

Post autor: azor »

To już lepiej testować za dnia wówczas setki osób zobaczą takie ''cudo'' ;) jeśli o to chodzi ?
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Zakamuflowany "bumerang" nad Lublińcem (3 sierpnia 2013)

Post autor: Arek 1973 »

. AzorDziałania wojskowe nie ograniczają  się tylko  do lotów podczas dnia :Silly: .   Wpisując na jutuba hasło o trójkątnych ufo, otrzymamy wiele do złudzenia podobnych relacji, rodzi  się pytanie, czy to  ten sam obiekt albo  jakaś prowokacja?
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
flying humanoid
Infrańczyk
Posty: 108
Rejestracja: sob maja 26, 2012 3:24 pm
Kontakt:

Re: Zakamuflowany "bumerang" nad Lublińcem (3 sierpnia 2013)

Post autor: flying humanoid »

o to BAE w "działaniu". http://www.youtube.com/watch?v=wlLqdFsMnCE jak widać sytem potrafi oszukac tylko oko uzbrojone w "optykę", obserwacji "gołym" okiem nie oszuka.Oczywiście widząc takie rzeczy skłony jestem uwieżyć że w wojskowych labolatoriach, i w utajnionych projketach testuje się rzeczy znacznie bardziej zaawansowane
ra00
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: śr wrz 11, 2013 8:43 am

Re: Zakamuflowany "bumerang" nad Lublińcem (3 sierpnia 2013)

Post autor: ra00 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="van" data-cid="107073" data-time="1377208139">A u Nautilusów czytaliście listy od czytelników?http://www.nautilus.org.pl/?p=artykul&id=2697"Witam,Może Was to zainteresuje. W sobotę 3 sierpnia na działce z dala od miasta, wieczorem patrząc w niebo, wraz z moją dziewczyną widzieliśmy obiekt identyczny jak zarejestrowany w Phenix z 1997 r. -http://www.ufodigest.com/news/0209/new-info.phpObiekt był duży i leciał nisko, nie wydawał żadnych dźwięków. Był to z pewnością jeden obiekt, ponieważ między światłami była "czerń', jakaś materia, która zasłaniała gwiazdy. Podkreślę że byliśmy poza miastem i sztucznym oświetleniem, gdzie panowała cisza. Obiekt dostrzegliśmy w tym samym momencie. Widzieliśmy to przez kilka sekund. Nie wiemy co to było, nie oceniam że był to obiekt "obcych", ponieważ może takie zjawisko da się jakoś wyjaśnić. Struktura tego pojazdu, ruch oraz brak wydawanych dźwięków nakłania mnie do stwierdzenia, że był to typowy niezidentyfikowany obiekt latający.Pozdrawiam,"(...)"Witam serdecznie .[…] było to pomiędzy rokiem 1975 a 1979 tak przynajmniej wydaje mi się , choć rok jest tu bez znaczenia , otóż siedząc z kolegami na ławce pod blokiem nagle spojrzałem w niebo , był późny wieczór ok 22., wydaje mi się ( może to budzić śmiech co teraz napiszę , ale zawsze powtarzałem że to miało wielkość Poznania , było ogromne i przesuwało się po niebie bez jakiegokolwiek dzwięku , podobny układ świateł , było matowo czarne , ale dostrzegłem że jest to coś obcego na niebie ,materialne , było ogromne , kilka razy w zyciu opowiadałem o tym znajomym , ale jakoś nikt niedowierza , interesuje się tematyką UFO i już kilka razy zetknąłem się z podobnymi opisami , tym razem postanowiłem do kogoś napisać , jako że często odwiedzam wasz portal , padło na was .Pozdrawiam" Jeśli wierzyć pierwszej relacji, to czytelnik nie sugerował się opisywanymi u Was obserwacjami, bo nawiązał do starej sprawy z USA. *** Musze dodać, że podczas ostatniego deszczu meteorytów sam we Wrocławiu koło 23:00 zaobserwowałem coś takiego. Tylko, że od razu zrozumiałem że to nie "trójkąt świateł" się przesuwał, tylko chmury, a moje UFO, to po prostu były gwiazdy widziane w przerwie między gęstniejąca pokrywą chmur :)Jak ktoś Wam będzie mówił, że coś takiego widział lecące między chmurami to to raczej złudzenie optyczne.</blockquote>Witam wszystkich,Nie często wchodzę na tego typu strony. Otóż jestem autorem pierwszego listu do nautilus i infra. List napisałem ponieważ byłem pewien tego co widziałem, moja dziewczyna również, a piszę tą wiadomość, ponieważ Pani B. 3 sierpnia widziała identyczny obiekt i mało tego oba zjawiska były widziane tego samego wieczora o tej samej godzinie ale w woj. mazowieckim! To jest niesamowite!Przemekkk666 pytał o pogodę tego dnia - niebo było bezchmurne!
Ostatnio zmieniony śr wrz 11, 2013 8:59 am przez ra00, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „OBSERWACJE Z POLSKI”