Dr.leir-europejski odpowiednik

Badrobot
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: czw lip 25, 2013 5:49 pm
Kontakt:

Dr.leir-europejski odpowiednik

Post autor: Badrobot »

Witam mam pytanko czy znacie kogoś podobnego do dr.leir (www.alienscalpel.com)zamieszkującego Europe a może Polske w co wątpie! LUB czy ktoś wie o istnieniu kliniki która zajmuje się jak Leir czipami,implantami,zabiegami,badaniami które pomagają ludziom uwikłanym w eksperymenty jak(mindcontroll,alienabductions) itp...pytam bo wiem już że Policja nie pomaga takim osobą tylko kieruje do psychiatryka!! Kolega przyznał sie raz do opetania to go wyśmiali na komendzie..mówiąc mu że djabła nie ma !to tylko przykład jeden z wielu jakie mają miejsce w naszym kraju i nie tylko...może potrzeba tu Polskiego archiwum X żeby (labrats)czuły sie pewniej,bezpieczniej!! Pozdrawiam i prosze o odpowiedź jak w temacie jeśli coś wiecie i sie nie boicie pisac.
< CYBER&
Elowen
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: ndz lut 12, 2012 1:08 pm
Kontakt:

Re: Dr.leir-europejski odpowiednik

Post autor: Elowen »

Proszę, a mówią, że policjanci są głupi… He he. A tak na serio, to Ty masz rzeczywiście paranoje (sam się przyznałeś w innym poście), więc nie dziw się, że nikt Cię nie bierze na serio.
"Słowo Bóg jest dla mnie niczym więcej niż słowem i wytworem ludzkiej słabości, a Biblia zbiorem dostojnych, ale jednak prymitywnych, legend, które są na dodatek dość dziecinne. Żadna interpretacja, niezależnie od tego jak subtelna, nie może (dla mnie) tego zmienić" A. Einstein
Badrobot
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: czw lip 25, 2013 5:49 pm
Kontakt:

Re: Dr.leir-europejski odpowiednik

Post autor: Badrobot »

Jasne że mam paranoje!wielu wybitnych naukowców cierpi na tą chorobe i mimo tego wykładają na uniwerkach i biorą ich na serio!nie bede ci tu dawał przykładów bo nie warto(nie jesteś po mojej stronie!jesteś kolejnym rasistą którego spotkałem w życiu-tylko dyskryminujecie ludzi za ich poglądy i za to że są chorzy! Zapraszam cie do mojego domu a raczej bloku pomieszkaj z moimi sąsiadami debilnymi trollami(nieudacznikami)wytrzymaj 5 lat i zobaczymy czy nie bedziesz paranoikiem!!



Jasne że mam paranoje!wielu wybitnych naukowców cierpi na tą chorobe i mimo tego wykładają na uniwerkach i biorą ich na serio!nie bede ci tu dawał przykładów bo nie warto(nie jesteś po mojej stronie!jesteś kolejnym rasistą którego spotkałem w życiu-tylko dyskryminujecie ludzi za ich poglądy i za to że są chorzy! Zapraszam cie do mojego domu a raczej bloku pomieszkaj z moimi sąsiadami debilnymi trollami(nieudacznikami)wytrzymaj 5 lat i zobaczymy czy nie bedziesz paranoikiem!!
< CYBER&
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Dr.leir-europejski odpowiednik

Post autor: Przemekkk666 »

Odpowiedz na Twoje pytanie już padła. 
[color=#ff0000;]TEMAT ZAMKNIĘTY[/color]
ODPOWIEDZ

Wróć do „OGŁOSZENIA UŻYTKOWNIKÓW”