Temat Leoncina - wyciszanie

leoncin
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: pt sie 23, 2013 7:19 pm
Kontakt:

Temat Leoncina - wyciszanie

Post autor: leoncin »

Witam. Widzę, że szanowne grono posiadaczy tego forum ma wręcz boskie zdolności co do określania prawdziwości bądź nieprawdziwości pewnych zdarzeń. Drodzy moderatorzy - jesteście po prostu śmieszni i zakłamani. Ja rozumiem, ze prowadzicie to miejsce w celach zarobkowych i nie pozostaje wam nic innego jak propagowanie niczym nie udokumentowanych bzdur (te wszystkie relacje podparte RYSUNKAMI, PRZEKAZEM SŁOWNYM itp., itd.). Nie, nie ma żadnego UFO pochodzenia pozaziemskiego. Moim zdaniem, po odłowieniu ze wszystkich relacji kłamców pozostanie nam około 5% prawdziwych zdarzeń. Zdarzeń które są niczym więcej jak obserwacją ziemskich technologii. To co zdarzyło się w Leoncinie to typowy przykład DEZINFORMACJI. Zdjęcia są prawdziwe. 25 maja 2012 roku o godzinie około 10 dwa śmigłowce LPR zawezwane do incydentu miały problemy techniczne. Jeden z pilotów mówił o niedużej kuli, która okrążała go z dużą prędkością gdy dokonywał rekonesansu nad puszczą i to jest uwiecznione na tych zdjęciach. Proszę sie przyjrzeć lewej, górnej części zdjęcia śmigłowca. Fakt, że właśnie na terenie puszczy kręcą się odziały wojskowe, że znów wyprasza się ludzi z konkretnego rejonu, że już było kilka relacji o ciemnym trapezie łamiącym po nocach drzewa jest ZUPEŁNIE NIEPORUSZANY. Macie w dupie, że 25 maja do gazety wyborczej stołecznej nacierało dużo relacji o tym, że Puszcza jest zamknięta przez wojsko. Sam tamtego dnia wybrałem się du Puszczy i o dziwo na drodze która zawsze dochodziłem z domu wisiała taka oto tabliczka :
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Zablokowany

Wróć do „KOSZ”