UFO-sonda w Tyczynie (18.08.13)

Relacje, zdjęcia i doniesienia z kraju.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: UFO-sonda w Tyczynie (18.08.13)

Post autor: azor »

Szary pierwszego posta napisałeś ''my tez obserwowalismy 2 obiekty nad centrum swojego miasta.. probowalismy to gdzies zgłosic , szukalismy wszedzie,nawet tutaj ..gdzie jest napisane "widziales to zgłos" nie ma zainteresowania .. postanowilismy ze sami znajdziemy ludzi ktorzy takze widzieli te obiekty.. a nawet postanowilismy zrobic cos jak centrum czy  baze gdzie bedzie mozna zgłaszac takie obserwacje w celu rejestracji ..nie w celu sensacji..tylko po to zeby znalezc jakas prawidłowosc, gdzie oni sa najczesciej widywani ,co ich interesuje i ew,. sprawdzic miejsca ktorymi sie interesują w polsce.. mam juz dosc populistycznych polskich stron z pod znaku UFO.. pozdrawiam Jeżeli opisujesz tak anemicznie swoje obserwacje dodatkowo tytułujesz ''oni'' wybacz, ale nie wygląda to poważnie z twojej strony dlatego nie dziw się, że nikt takich opisów poważnie nie traktuje na tym forum. Ja czy Arek pytamy się co obserwowałeś, ale jak widać bliżej Ci do personalnych wycieczek niż rzetelnego opisu. Czy to takie trudne ?   Tracisz czas i zainteresowanie innych w tym mojej osoby. I przy okazji używaj nicku, bo tak tytułuje się każdego usera, a złośliwości schowaj sobie do kieszeni. Powtarzam Ci ostatni raz jest dział obserwacji więc pisz tam, tutaj wątek nie dotyczy Twoich problemów lecz konkretnego tematu, którzy świadkowie precyzyjnie zgłosili/opisali możesz brać przykład z nich ;)
Awatar użytkownika
flying humanoid
Infrańczyk
Posty: 108
Rejestracja: sob maja 26, 2012 3:24 pm
Kontakt:

Re: UFO-sonda w Tyczynie (18.08.13)

Post autor: flying humanoid »

znowu górę bierze jakaś małostkowość... Jeżeli prawdą są detale przytoczone przez "obywatela", proponował bym porzucić urazy wynikające z jakiegoś chaosu komunikacyjnego,i jeszcze raz rozpocząć dyskusję, bo sprawa wygląda na intrygującą.Ja doszukałem się w postach obywatela konkretnych informacji, (choćby lokacja, czas i wielkość obiektów, czy reakcja na obserwację). Przy konkretnie postawionych pytaniach można by uzyskać więcej rzeczowych informacji.Bez wątpienia "Infra" jest w stanie takie pytania postawić. Proponuję więcej spokoju, a nie czepianie się słów.
Ostatnio zmieniony wt wrz 10, 2013 11:48 am przez flying humanoid, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: UFO-sonda w Tyczynie (18.08.13)

Post autor: azor »

Ja jak na razie NIC konkretnego nie widzę, pierwsza zasadza obserwacje powinno zgłaszać się na meila a nie na forum jak to Rysiek pisał, druga sprawa jeśli komuś zależy na opisaniu zdarzenia czyni to a nie unika. Nikt nie dokumentował ''zdarzenia'' więc nie wiadomo nic o obiektach, wysokości etc...Mamy tylko bardzo skąpe dane i brak chęci współpracy rzekomego świadka ? Ten kto prywatnie pisze do mnie jest traktowany zawsze poważnie i na ile mogę zawsze pomagam. Niestety forum to forum, i nie zgodzę się z tym co pisze ''świadek obserwacji''  że nie ma komu zgłosić obserwacji nie tylko INFRA, czy ja jestem, istnieje jeszcze Damian Trela jakoś do mnie czy do Damiana nic nie dotarło a istniejemy i dokumentujemy takie zdarzenia od lat. Obywatelu zawsze pisząc na forum narazisz się na różne opinie w tym ''bicie piany entuzjastów'' a skoro o tym wiesz nie wiem po co piszesz na forum ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „OBSERWACJE Z POLSKI”