Poszukuję doświadczonej osoby praktykującej czarną magię

Wiktoria
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: pt wrz 06, 2013 1:40 pm

Poszukuję doświadczonej osoby praktykującej czarną magię

Post autor: Wiktoria »

Witam wszystkich użytkowników forum.



Poszukuję doświadczonej osoby, która praktykuje czarną magię. Niech nie przychodzi nikomu do głowy, że chcę rzucić na kogoś czar, urok czy zaklęcie. Wręcz przeciwnie. Poszukuję osoby, która swoją wiedzą i swoim doświadczeniem potrafi uleczyć, odebrać chorobę, wyleczyć, nie wiem jakiego dokładnie użyć słowa. Znałam kiedyś taką osobę, wiem, że istnieją tacy ludzie. Wiem, że potrafią uzdrawiać. Pomimo, że większa część społeczeństwa postrzega takie osoby jako diabła, ja wiem, że one potrafią czynić dobro, chociaż czynią to bardzo rzadko. 

I tu mój apel. Poszukuję właśnie takiej osoby. Osoby, która uzdrowiłaby jedną z najbliższych mi osób. Oczywiście za wynagrodzeniem.



Jeśli jesteś wstanie mi pomóc, proszę odezwij się do mnie jak najszybciej. Bardzo zależy mi na czasie. Jestem z województwa Kujawsko-Pomorskiego, a dokładnie z Grudziądza.



Proszę odezwij się do mnie na numer telefonu: 694-895-897. Nie chcąc narażać Cię na koszty wyślij sms-a, a ja do Ciebie oddzwonię.



Błagam, jeśli potrafisz uzdrawiać nie zwlekaj, proszę pomóż mi.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Poszukuję doświadczonej osoby praktykującej czarną magię

Post autor: Katarzyna_1 »

Bardzo  Pani współczuję.Na tym forum wśród stałych użytkowników nie znajdzie Pani takiej osoby. Może w swojej desperacji do podlaskich szeptuch winna się Pani zgłosić?. Jest o nich trochę w internecie. Ale czy pomagają?Warto jednak zapoznać się z poniższym artykułem.http://www.przeglad-tygodnik.pl/pl/artykul/uzdrowiciele-czy-zabojcy
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Poszukuję doświadczonej osoby praktykującej czarną magię

Post autor: arek »

Szukasz uzdrowiciela czy maga ? Zmodyfikuj zaproszenie ,powinnaś napisać , nie - pomóż mi , a przyjdź do ... , zapraszam . Ale wzywając na pomoc magię, musisz konkretnie sprecyzować wymagania .Wszelkie niedomówienia będą działały na Twoją szkodę. Jeśli chcesz np. więcej kasy dla Ciebie może się wkrótce okazać ,że w krótkim czasie pozostaniesz sama i samotna. Innymi słowy nie graj w tę grę bo zawsze parzegrasz.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Wiktoria
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: pt wrz 06, 2013 1:40 pm

Re: Poszukuję doświadczonej osoby praktykującej czarną magię

Post autor: Wiktoria »

Do arek. Napisałam na kilku forach, ale widzę, że tylko Ty jeden masz pojęcie o tym czym jest czarna magia. I dziękuję za trafną podpowiedź.   Przyjdź do mnie człowieku ze swoim darem, który posiadasz praktykując czarną magię. Zapraszam.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Poszukuję doświadczonej osoby praktykującej czarną magię

Post autor: danut »

Jeśli zgłosi się taka osoba, wierząca w swoją niby moc i jeszcze Ty będziesz skłonna jej za to zapłacić to.... "nie grajcie w tę grę bo już po Was"  :). Sedno w samym podejsciu Twoim do tych spraw, które bardzo się uwidoczniają w tych postach.. ja przestrzegam, a jeslibyś znalazła naprawdę taką osobę wtedy musiałabyś  zrozumieć o co w tym chodzi .... i czy byłoby warto..
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Poszukuję doświadczonej osoby praktykującej czarną magię

Post autor: Rysiek23 »

Droga Wiktorio, za chwilę pewnie zgłosi się do Ciebie jakiś samozwańczy "mag", któremu zaufasz a później będziesz żałować. Internet to naprawdę nie jest lekarstwo na wszystko, a nasze forum mimo, że skupia grono zaufanych sobie osób jednak jest otwarte dla każdego, nawet dla tych, którzy pod płaszczykiem pomocy zrobią Tobie po prostu krzywdę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „KOSZ”