Polacy porwani przez UFO

Historyczne przypadki spotkań z obiektami UFO i ich pasażerami.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Polacy porwani przez UFO

Post autor: Rysiek23 »

Czy kosmici rzeczywiście uprowadzają ludzi? Okazuje się, że ofiary "abdukcji" żyją wśród nas. Przypadki spod Głuchołazów, Wolsztyna czy Węgierskiej Górki udowadniają, że tuż obok mogą dziać się rzeczy, których do końca nie rozumiemy. Ludzie, którzy tego doświadczyli często przeżywają silną traumę. W strzępkach wspomnień powracają do nich sceny bolesnych zabiegów, jasnych i zimnych pomieszczeń oraz wielkich oczu porywaczy… WIĘCEJ W ARTYKULE P. CIELEBIASIA
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Polacy porwani przez UFO

Post autor: Przemekkk666 »

Tych Polaków porwanych przez ufo było całkiem sporo, ciekawe jak wygląda sprawa dziś, choć chyba już nie ta skala co kiedyś.Polecam sprawę Witolda Ruska, Zagórski ostatnio przeprowadził z nim rozmowę. Niegdyś jego sprawą zajmował się Bzowski, gość raczej wiarygodny, ma też brata blizniaka.(też brany)Nawiązałem z nim kontakt, może uda mi się spotkać i dowiedzieć czegoś ciekawego.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Polacy porwani przez UFO

Post autor: azor »

Tematyka ta jest ciekawa, acz niestety nie wskazuje dowodów na obecność UFO to moje prywatne zdanie, które Was zapewne zaskoczy, acz wiem i potwierdzam, że takie zdarzenia są faktem, osobiście nie widzę w nich  nic pozytywnego ;) Dziś typowych Ce-4 praktycznie nie ma ''nagle'' wszyscy przestali na raz kłamać ;)
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Polacy porwani przez UFO

Post autor: arek »

 Mimo tego, że jest kilka czy kilkanaście wiarygodnych przypadków  porwań w Polsce , to na przestrzeni 60 lat to są sporadyczne przypadki. Na pewno nie jest to tak jak opisują amerykańscy badacze, gdzie ilość porwań jest liczona w milionach. Tam dochodzi jeszcze do tego nielegalne działanie bliżej nieokreślonych służb. U nas tego typu porwań i implantowania społeczeństwa nie ma. I faktycznie coraz mniej mamy takich relacji, coraz mniej kręgów, natomiast wzrasta ilość obserwacji  płaskich dużych statków. Ciekawe czy to stały tręd i od czego zależny . Od pozycji Ziemi względem centrum galaktyki ? ekliptyka ?Bliskosc komety / niewidocznej Nibiru ? Moda na s-f? Mamy sporadyczne kontakty z kontaktowcami (wmgu) ,ale mam do tego dość sceptyczne nastawienie. Ale pozostaje dla mnie zagsdką dlaczego ludziom to się przydaza. Bo o ile jestem w stanie zrozumieć sens przeprowadzenia badań , to kompletnie nie rozumiem (poza schizą) kontaktowców.
Ostatnio zmieniony pt wrz 13, 2013 7:15 pm przez arek, łącznie zmieniany 1 raz.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
robrep
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: sob kwie 27, 2013 10:25 am

Re: Polacy porwani przez UFO

Post autor: robrep »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="RysiekINFRA" data-cid="107639" data-time="1379059993">Czy kosmici rzeczywiście uprowadzają ludzi? Okazuje się, że ofiary "abdukcji" żyją wśród nas. Przypadki spod Głuchołazów, Wolsztyna czy Węgierskiej Górki udowadniają, że tuż obok mogą dziać się rzeczy, których do końca nie rozumiemy. Ludzie, którzy tego doświadczyli często przeżywają silną traumę. W strzępkach wspomnień powracają do nich sceny bolesnych zabiegów, jasnych i zimnych pomieszczeń oraz wielkich oczu porywaczy…</blockquote> Wspomnienia z dzieciństwa nie są żadnym dowodem. Dzieci mają nawet wymyślonych przyjaciół którzy dla nich są realni i nie jest to chorobą psychiczną. Z tego powodu w sądzie relacje dziecka nie są traktowane tak jak dorosłego, bo dziecko nie kłamie, tylko myśli że mówi prawdę. Pisanie o implantach znalezionych w ciele, które zabrał "ktoś ważny z Warszawy" to odpowiedź dla dziecka, jak było ich tak wiele to proszę zaprezentować choć jedno zdjęcie RTG. Jedna historia jest ciekawa pani Zofii Namlik.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Polacy porwani przez UFO

Post autor: arek »

<blockquote class="ipsBlockquote">Ale jakich służb? To według mnie dziwne tłumaczenie... W USA jest tak dużo rzekomych abdukcji, bo wiele osób na pewno swoje omamy przysenne do tego klasyfikuje. A może po prostu rzeczywiście tam jest wielu uprowadzonych??</blockquote>  Od jakiegos czasu wychodza na wierzch machlojki armii i CIA ,a polegaja one na tym ze testowano gazy halucynogenne na własnych obywatelach. To dotyczy co prawda czasu wojny w Wietnamie ale dowodzi w jakimś stopniu podejścia sluzb do wlasnych obywateli. Jakich sluzb ,problem w tym ze duzo tego powstało od czasu 11 wsześnia .Sadzę że nikt w stanach juz nad tym nie panuje. Kiedys bylo prościej ,armia lądowa,NAVY , siły powietrzne, CIA działało zekomo tylko poza granicami USA i FBI ,dzis mamy NSA i jakieś dziesiątki innych komórek d/s walki z terroryzmem .Gdzie mozna podciagnac pod to wszystkie galęzie życia. System amerykańskich abdukcji, może byc powiazany z wiwisekcja zwierząt. zobacz, że często doniesienia mówia o czarnych nieoznaczonych śmigłowcach. Również hipnotyczne odczytywanie zamazanej pamięci ,mówi o obecności ludzi w mundurach. Dlatego jest to tak zlozony temat (w USA) . My mamy prościej .Nie jestesmy mocarstwem i nie musimy z nikim konkurowac w pierwszej linii. Sądzę ,że system wojskowych porwań rozpoczął sie gdzieś w momencie powstania projektu Manhattan . Na poczadku byl to tylko system bezpieczeństwa ,potem stopniowo zwiekszał swoje pole działania o skutki działania odpadów radioaktywnych na ludzi i zwierzęta , potem testy LSD ,podawane w różnej formie .I naturanym rozwojem było ,gdy technologia zaczęla na to pozwala wszczepianie implantów. Po prostu ludzie są mobilni . Pewnie alertem było nakręcenie filmu Dżingis Chan z Weynem w roli głównej . Film był kręcony na pustyni w Nevadzie i duzo osób z obsługi zachorowalo na raka i zmarło. Tylko takie rozszeżenie sprawy daje jakiś powód do tego co tam sie dzialo. W ZSRR było łatwiej.Wystarczył archipelag guagów ,i miasta na Syberii odcięte praktyczne od wszystkiego. Jedyna nicia była kolej którą łatwo jest kontrolowac. A i elektronika w ZSRR nie była jakaś szczególna.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Polacy porwani przez UFO

Post autor: azor »

Zgadzam się z Tobą Arku dodatkowo Fosarowa w książce ''Czarodziejski śpiew'' przytacza rzekomego porwanego, który tak naprawdę był wykorzystywany przez tajne służby ten jego implant kierował nim i jego życiem a ktoś z ''góry'' naciskał na guzik. Sam jestem zdania, że za wieloma ''uprowadzonymi'' stoją tajne służby. Nie widzę naprawdę sensu aby obce formy z UFO nałogowo porywało ludzi ciągle rzekomo raz od eksperymentując na nich to, bo taki obraz od lat przedstawia ufologia. Wielu badaczy od uprowadzeń również sądzi, że jest to zasłona dymna a faktyczne powody są zagadką ? Tak samo robrep wspomnienia dorosłych mogą być podważone, wszystko można podważyć, miałem przyjemność nie raz rozmawiać z dziećmi i są wiarygodne, tylko trzeba odpowiednio postępować z nimi bo to tylko dzieci ;) Ja też jako dziecko w wielu 8 lat obserwowałem UFO za dnia i co jestem nie wiarygodny, tylko dlatego, że miałem 8 lat i żyłem w ''świecie bajek''  ? To samo UFO obserwowały tego dnia tysiące innych osób na Podkarpaciu.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Polacy porwani przez UFO

Post autor: arek »

 Ja za to spotkałem dzieciaka który miał niewidzialnego przyjaciela który wychodził doń  ze ściany. Dom był świerzo zbudowany, Rodzice mlodzi zajęci robieniem kariery .Więc dzieci też maja fantazję. Własnie ze wzgledu na skalę zjawiska w USA w porównaniu do Polski, jest rzecza niemozliwa by Ufoludki porywaly tysiace lub miliony osób tylko po to by włozyc im sady w d.. i zamontowac lokalizator czy coś tam .zobacz Polska Ma przecietnie 30 mln mieszkańców i na przestrzeni 60 lat takich porwań było kilkanascie góra. Gdyby to były doswiadczenia nad populacja ludzką , obcych,  mielibyśmy kilka tysiecy takich przypadków.
Ostatnio zmieniony sob wrz 14, 2013 9:44 am przez arek, łącznie zmieniany 1 raz.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Polacy porwani przez UFO

Post autor: Przemekkk666 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="azor" data-cid="107674" data-time="1379151091"> Sam jestem zdania, że za wieloma ''uprowadzonymi'' stoją tajne służby.</blockquote> Może i za wieloma stoją służby ale na pewno nie za wszystkimi. Myślę, że jeśli brać pod uwagę ingerencję z poza Ziemi to mogło być wiele przypadkowych spotkań, gdzie niekoniecznie ufonauci mieli zamiar robić jakieś badania, zwyczajnie człowiek znalazł się w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie, ot przypadek. Tak było choćby w Wolinie czy pod Nasielskiem, a przynajmniej tak przypuszczam. <blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Czakrawartin" data-cid="107675" data-time="1379151158">Poza tym wielu uprowadzeniom towarzyszą obserwacje UFO albo ufonautów...</blockquote> To też nie jest za specjalny argument, takie wizje można wszczepić do mózgu człowieka bez problemu i pózniej służby są bezkarne, bo w końcu porwało go ufo nie? <blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Czakrawartin" data-cid="107675" data-time="1379151158"> A czy komuś na rękę takie eksperymentowanie jest? Według mnie nie, dlatego że nawet jakby ktoś miał taki implant i go wydłubał, to armia czy tam jakaś służba co by go umieściła, za wiele ryzykuje...</blockquote> Pewnie masz na myśli ryzyko wyjścia takiego działania na światło dzienne. Tu znowuż nie ma czym ryzykować, biorąc pod uwagę to, co napisałem powyżej i jeśli tak jest, to jest to powód do niepokoju i to powazny. Wolałbym zostać wzięty przez obcych niż przez ludzi, z którymi dzielę te planetę.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Polacy porwani przez UFO

Post autor: azor »

Zawsze można wszystkiemu zaprzeczyć a rząd USA jest gigantycznym kłamcą/oszustem choćby ''zamachy'' na WTC/ Pentagon - rządowe wyjaśnienie jest, ale zupełnie nie prawdziwe wobec zebranych faktów. Kolejna rzecz w tym momencie przed 2000 rokiem skala zjawiska ''uprowadzeń''  spadła brak typowych Ce-4 nawet bardzo mało doniesień BV czy ''kontaktowców''. Ktoś zrobił co zamierzał i na razie jest cisza co mnie niepokoi ? Niestety żadne CE-4 oprócz mglistych wspomnień nie da tak zadowalających dowodów jak np. Ce-2, które można poddać badaniom naukowym a zatem są to najlepsze dowody na obecność UFO.
ODPOWIEDZ

Wróć do „HISTORIA SPOTKAŃ Z UFO”