Książka "UFO nad Podkarpaciem" - Zamów już dziś!

Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Książka "UFO nad Podkarpaciem" - Zamów już dziś!

Post autor: azor »

Chętnie to zobaczę we wrześniu Gerhard był w Hessdallen ze swoim mobilnym monitoringiem ;)
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Książka "UFO nad Podkarpaciem" - Zamów już dziś!

Post autor: Arek 1973 »

Dzisiaj sobie poczytam  co tam w Hessdallen zarejestrował. Chciałem zapytać czy mogę zrobić reklamę na paranormalium, ale widzę  że Iv już zrobił :/
Ostatnio zmieniony czw wrz 26, 2013 6:19 am przez Arek 1973, łącznie zmieniany 1 raz.
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: Książka "UFO nad Podkarpaciem" - Zamów już dziś!

Post autor: Newsman »

Książka Arka to przede wszystkim fakty, z dodatkiem faktów i faktów. Innymi słowy, samo "mięso" dla pasjonatów tematu udowadniające, że Rzeszowszczyzna nie bez kozery nazywana jest polską stolicą UFO. Nie ma w tej książce komunałów, nie ma przypomnień o Roswell, Arnoldzie czy Janie Wolskim. Są za to przypadki, które warto nagłośnić, w tym sprawy, których świadkiem był pan Lubertowicz - kontroler lotów z Mielca. Mnie osobiście zainteresowały te sprawy o, jak to się mówi, "wysokim współczynniku dziwności", m.in. krąg z drzew, latające krzyże czy kwestia mini-UFO.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Książka "UFO nad Podkarpaciem" - Zamów już dziś!

Post autor: azor »

Cieszę się oczywiście będzie drugi tom i masa innych nie publikowanych materiałów m.in tekst napisany przed 2005 rokiem dla mojej książki przez Kazimierza Bzowskiego, który pozostawił swój wkład. 
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Książka "UFO nad Podkarpaciem" - Zamów już dziś!

Post autor: azor »

Leśniakiewicz owszem pisał ''Projekt Tatry'', ale szczerze mówiąc była to słaba pozycja wymienił kilkanaście obserwacji, ale w późniejszym czasie zastąpił je innymi wyjaśnieniami tak jakby nie mógł od razu tego wykonać ?Po 1996 faktycznie nie ukazała się żadna książka poruszająca obserwacje z terenu Polski ja też takowej nie znam ? Zastanawiam się ponieważ tylu badaczy jeździło przez lata do Wylatowa, zgromadzili sporo obserwacji ( nasz wyjazd z 2003 zaowocował około 30 obserwacjami z różnych lat) ale nigdy nie powstała jakaś praca nawet jako ebook opisująca te najciekawsze zdarzenia z pominięciem opisów piktogramów.  Przecież tam dochodziło do naprawdę świetnych obserwacji Ce-1, C-2 czy Ce-3.
Awatar użytkownika
artemius
Infrańczyk
Posty: 147
Rejestracja: śr lut 29, 2012 8:07 pm
Kontakt:

Re: Książka "UFO nad Podkarpaciem" - Zamów już dziś!

Post autor: artemius »

Jak autor, który szanuje siebie może nie sprostować swoich wcześniejszych przemyśleń jeśli wydają mu się błędne? W mojej opinii należy się szacunek autorowi, który ma odwagę przyznać, że się mylił w opublikowanych wcześniej materiałach. Zwłaszcza takiemu, który przyznaje się do błędów w wydrukowanej już książce! Zmienić zdanie i przemyśleć jeszcze raz co się napisało jest normalne. Publlicznie przyznanie się do błędu wymaga jednak odwagi, to w mojej opinii nie godzi w godność osobistą autora. Może jednak zniesmaczać ludzi "nieomylnych":)
Lepszy okropny koniec niż okropność bez końca.
Murphy
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Książka "UFO nad Podkarpaciem" - Zamów już dziś!

Post autor: Arek 1973 »

Pana L. nigdy osobiście  nie poznałem więc wypowiadać się nie mogę zbyt wiele, nie wiem co  go  skłoniło  że swoje wypowiedzi zweryfikował (tak na marginesie życzyłbym sobie  parę godzin rozmowy  z nim bo  czytałem to co pisał).Jeżeli  są jakieś  błędy w ustaleniach to jak najbardziej trzeba  je  poddać analizie, to  fakt!!!!, niestety bo także MUFON CES nie jest  wyjątkiem,  w jednym znanym mi przypadku  dali się nabrać w opowieść dwóch  chłopaków którzy rzekomo  widzieli Ufo,  dziadek  jednego   z nich  także uwierzył w ich  relację  i też nakręcał tą sprawę. MUFON CES opublikował to jako " Zdarzenie z Ufo" a  inna organizacja udowodniła że chłopaki do  swojego zdjęcia użyli  modelu  z pudełka  z zabawkami, niestety nikomu  z  MUFON CES nie zapaliły się ostrzegawcze lampki że do  " obserwacji" doszło  nazajutrz po  wyświetleniu w tv  filmu doku. o  ufo.......i niestety jeszcze raz..........nikt z MUFON-u  na swojej stronie nie przyznał się  o błędzie,,,,,,,,,,, raport po prostu  wycofano....A mnie jest smutno po prostu  dowiadywać się  o tym  nie  od MUFON-u ale od  innych  bardziej sceptycznych  organizacji.....chociaż ich stronę internetową też czytam :/
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Książka "UFO nad Podkarpaciem" - Zamów już dziś!

Post autor: azor »

Tak wpadki, pomyłki w ufologii to niestety normalna sprawa nawet ja pisze w książce o pewnym zdjęciu UFO z Rzeszowa, które faktycznie wziąłem za UFO a był to refleks, ale do błędów trzeba się przyznać jednak  każdy badacz zanim coś napisze/opublikuje musi wcześniej wszystko dokładnie przeanalizować za i przeciw, skoro Pan RL w pięć minut potrafi wyjaśnić  moje czy innych fotki lub inne zdarzenia nie rozumiem jak przy pisaniu książki mógł pominąć tak oczywiste sprawy i prostować je po kilku latach ?  Zresztą miałem okazję dokumentować pod jego kierownictwem badanie piktogramu w Kielanówce jego raport był tak ''dokładny'' z raportem Rzepeckiego iż na prośbę Pana  Bronisława Rzepeckiego pojechałem raz jeszcze na miejsce i od Ad Z raz przeprowadziłem pomiary - niestety raport Pana RL był bardzo niedokładny co m.in wspomniałem w mojej książce. Skoro Pan RL wyjaśnia większość zdarzeń tajnymi testami lub wojskiem to dziw bierze, że wpadł na taki pomysł po latach ;) Arku Niemcy jak wiesz niechętnie lubią przyznawać się do błędów zanim to z własnej autopsji będąc w ich kraju ;)
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Książka "UFO nad Podkarpaciem" - Zamów już dziś!

Post autor: azor »

Białoruska grupa badań UFO informuje na swojej stronie o książce ''UFO nad Podkarpaciem'' ;) http://www.ufo-com.net/ufolenta/detail.php?ELEMENT_ID=6795
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Książka "UFO nad Podkarpaciem" - Zamów już dziś!

Post autor: azor »

Zgłosili się świadkowie zdarzenia z 13 lipca 1984 roku przelotu tego srebrzystego NOL nad obszarem Podkarpacia, otrzymałem kilka obserwacji z Rzeszowa, Mielca, ale to zdarzenia nie związane z opisanymi obserwacjami z książki. Sądzę, że mój ebook nabywają osoby zainteresowane zjawiskiem UFO a nie zwykły Kowalski ;) Dziś np. otrzymałem obserwacje BOL z Ropczyc znad okolic cmentarza ustalam szczegóły tego zgłoszenia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „INFORMACJE ADMINISTRATORÓW I REDAKCJI SERWISU INFRA”