Książka "UFO nad Podkarpaciem" - Zamów już dziś!

Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Książka "UFO nad Podkarpaciem" - Zamów już dziś!

Post autor: Rysiek23 »

[ external image ] Z wielką radością informujemy, że już dostępna jest unikalna książka Arkadiusza Miazgi "UFO nad Podkarpciem, tom I". Zawiera ona liczne, w dużej mierze niepublikowane dotąd relacje i zdjęcia. Tom I to 216 stron poświęconych spotkaniom UFO z Rzeszowszczyzny oraz innych regionów Podkarpacia, w tym Bieszczad, Mielca, Sanoka, Jasła czy Przemyśla. Oprócz tego publikacja podejmuje tematykę śladów fizycznych pozostawianych przez NOL, piktogramów zbożowych oraz bliskich spotkań III stopnia. Książka dostępna jest w wersji elektronicznej w formacie pliku PDF. Więcej informacji jak ją zamówić znaleźć można na blogu autora: -TUTAJ- SPIS TREŚCI JEDEN Z ROZDZIAŁÓW Serwis INFRA jest jednym z patronów medialnych tej publikacji.
Ostatnio zmieniony ndz wrz 22, 2013 7:33 am przez Rysiek23, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Książka "UFO nad Podkarpaciem" - Zamów już dziś!

Post autor: Katarzyna_1 »

Azorze, podaj ile będzie Cię kosztowała przesyłka, to wtedy będziemy mniej więcej wiedzieli ile za książkę nalezy zapłacić. :InLove:
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Książka "UFO nad Podkarpaciem" - Zamów już dziś!

Post autor: azor »

Suma wpłaty zależy od kupującego - każdy sam musi zdecydować ile chce poświęcić ? Sprawa Glinika będzie szeroko opisana plus fotki z wizji, ale nowego raczej nic nie będzie z uwagi na brak zgłoszeń z tego terenu. Możliwe, ze dodam jakieś rozmowy ze świadkami ? Co prawda nie zostały opisane dwa zdarzenia, ale były tak dziwne, że nie wiem czy jest sens o tym wspominać ? Kasiu książka to ebook 216 stron wielkość 6 mb - przesyłka gratis meilem  ;) Pierwsi zainteresowani już nabyli książkę, myślę, że się ''spodoba'' ? Wszystkich oczywiście zapraszam do kupna, każda kwota jest ok, ważne aby Wam  się spodobała.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Książka "UFO nad Podkarpaciem" - Zamów już dziś!

Post autor: Przemekkk666 »

Pozostaje mi czekać na wersję papierową, może kiedyś taka powstanie... :)
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Książka "UFO nad Podkarpaciem" - Zamów już dziś!

Post autor: azor »

Dlaczego Ebook nie jest zły w czytaniu, tak samo jak i inne artykuły na portalach/blogach, też czytamy w ten sam sposób. Ebooki są tańsze w wydaniu  niż  książki w papierze dlatego wielu autorów wybiera to rozwiązanie. Ja przynajmniej wolałbym mieć Ebooka niż czekać ''lata'' na książkę w papierze, bo wydać około 10 -14 tysięcy złotych, za około 1000 sztuk gdzie tematyka ufologiczna nie należy do popularnych to ogromne ryzyko w dobie kryzysu. Drugą cześć na pewno wydam podobnie. Na razie nie widzę innej możliwości ?
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Książka "UFO nad Podkarpaciem" - Zamów już dziś!

Post autor: arek »

Oczywiście chętnie zamówię i przeczytam to co napisałeś. Po wypłacie oczywiście . Bo wiem ile to kosztuje .Ksiązki papierowe lubię, ale ich epoka powoli mija.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Książka "UFO nad Podkarpaciem" - Zamów już dziś!

Post autor: azor »

Niestety Arku kto nie wydaje nie wie jakie to koszty - gdybym  książkę wydał w papierze to cena wyniosłaby około 70 zł za sztukę, to bardzo dużo, kto sobie dziś pozwoli na takie wydatki  ? Dlatego mój ebook jest dla wszystkich kto tylko chce i sam określa cenę. Też bardzo lubię książki w papierze, ale nie pogardzę żadnym ebookiem jaki ktoś na temat UFO napisze w Polsce ;)
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Książka "UFO nad Podkarpaciem" - Zamów już dziś!

Post autor: Katarzyna_1 »

Właśnie wróciłam z poczty, dokonałam zamówienia i przelewu. Z wielką przyjemnością przeczytam, choć ufo to nie moje zainteresowania, ale przez ponad trzy lata to człowiek nawet w wirtualu się  zżywa z drugim jak w rodzinie. :InLove:   Teraz czekam na debiut  Danut. :InLove:A może jeszcze ktoś  ma zamiar wydać jakąs książkę?
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Książka "UFO nad Podkarpaciem" - Zamów już dziś!

Post autor: azor »

Wielkie dzięki Kasiu   ;) Na pewno dowiesz się z niej wielu ciekawych informacji a przed nami długie wieczory w sam raz na jakąś literaturę. Z tego co wiem Kasiu książkę pisze Damian Trele Legnicki badacz UFO - to będzie bardzo interesująca książka z uwagi na to że podobnie jak ja Damian nie wiąże piktogramów z UFO z przecieków wiem, że Piotr  również pisze z czego niezmiernie się cieszę ;)
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Książka "UFO nad Podkarpaciem" - Zamów już dziś!

Post autor: Arek 1973 »

A propo e-książek, Azor pamiętam że w naszej prywatnej korespondencji  wspomniałeś że dałeś Gröszelowi wskazówki o tych tajemniczych błyskach które on zarejestrował. W e-booku "Ufo  über Knittfeld" wspomniał  o tobie że mu nadesłałeś materiał tego  włoskiego  badacza
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „INFORMACJE ADMINISTRATORÓW I REDAKCJI SERWISU INFRA”