Szczyt absurdu: "Bio-UFO"

Ufologia, badania, obcy, kontakt i inne kontrowersyjne tematy.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Szczyt absurdu: "Bio-UFO"

Post autor: azor »

Bardzo rzadko wchodzę na blog Pana Leśniakiewicza, ale akurat dziś ''wpadłem'' i gdy przeczytałem ten artykuł pomyślałem, albo ten Pan zaczyna dopiero przygodę z aparatem bo jego wiedza w przypadku zdjęć UFO jest mierniutka  i podniecanie się muchą jest po prostu śmieszne.  Najwyraźniej nigdy wcześniej nie sfotografował ''tłustej muchy'' no cóż musi być ten pierwszy raz.  Myślałem tylko, że ''pan czapeczka '' ma skłonności do wymyślania głupawych kategorii w kwestii UFO, ale Pan Leśniakiewicz zwyczajnie ''odjechał''  i mamy kolejne Bio - UFO i kto tu ośmiesza ufologię ;)  http://wszechocean.blogspot.com/2013/10/biologiczne-ufo.htmlio Były BOL, CNOL, NNOL a teraz mamy Bio UFO ...
Ostatnio zmieniony śr paź 16, 2013 8:16 pm przez azor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Szczyt absurdu: "Bio-UFO"

Post autor: azor »

I bardzo dobrze może zacznie dostrzegać w końcu pewne realia od, których jest oderwany. Nie koniecznie tutaj zagląda, ale ma j swoich ''informatorów'' jestem tego pewny ;) Dokładnie to jest zabawa a nie ufologia bo dawanie ''owadowi'' (skoro wie, że to owad) kategorię DD to jest zwyczajnie śmieszne. Przemku chyba pora wysłać Panu RL, na mikołaja płytę DVD z owadami i tłustymi muchami, takich porównawczych owadów mamy setki ;)
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Szczyt absurdu: "Bio-UFO"

Post autor: azor »

Wiesz jeśli miałyby to być fotki porównawcze/doświadczalne  to ok, ale autor w tym wypadku tropi własny ogon.  Proszę zwrócić jeszcze na jeden fakt fatalna jakość zdjęcia zapewne telefonem, tam nawet muchę ciężko odróżnić ;)
Awatar użytkownika
Hybrid
Infranin
Posty: 201
Rejestracja: pt gru 28, 2012 7:37 pm

Re: Szczyt absurdu: "Bio-UFO"

Post autor: Hybrid »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="azor" data-cid="108305" data-time="1381847086">.......... ale Pan Leśniakiewicz zwyczajnie ''odjechał''  i mamy kolejne Bio - UFO i kto tu ośmiesza ufologię ;) http://wszechocean.blogspot.com/2013/10/biologiczne-ufo.htmlio Były BOL, CNOL, NNOL a teraz mamy Bio UFO ...</blockquote>  Najlepiej byłoby [w przyszłości] abyś zrobił screen'a i wrzucił go na Forum . Dlaczego :?  , ano dlatego , że wyszła bryndza .  To co piszesz Panie kolego tutaj , na Forum , o wpisie P. Leśniakiewicza , nijak ma się do tego co pisze sam P. Leśniakiewicz u siebie na blogu :/  . http://wszechocean.blogspot.de/2013/10/biologiczne-ufo.html  Dla postronnego ,  czytającego zachodzą 2 przesłanki :  1. - albo szukasz taniej sensacji , zmieniając , tylko sobie znanym sposobem , sens przekazu  autora . <blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Czakrawartin" data-cid="108306" data-time="1381847751"> </blockquote><blockquote class="ipsBlockquote" data-author="azor" data-cid="108311" data-time="1381855161"> Nie koniecznie tutaj zagląda, ale ma j swoich ''informatorów'' jestem tego pewny ;) Dokładnie to jest zabawa a nie ufologia bo dawanie ''owadowi'' (skoro wie, że to owad) kategorię DD to jest zwyczajnie śmieszne.</blockquote>  2. - mogło , też tak być , że sam P. Leśniakiewicz , bądź poprzez swoich ''informatorów'' odkrył swoją wpisową głupotę . Będąc administratorem bloga , dokonał całkowitej reedycji swojego wpisu , gdzie ty , Panie kolego , w tym kontekście [nie mając screen'a/dowodu] wyszedłeś na niepoważną osobę , szukającą taniej sensacji . Czyli magiel , kicha i bryndza .   <blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Czakrawartin" data-cid="108306" data-time="1381847751">Azor, on musi czytać forum, bo usunął to, co napisałeś?? Ale skoro to prawda ..........</blockquote> Nic Panie kolego nie zostało usunięte . We wklejonym linku , podanym przez Pana azora jest błąd , link powinien się zamykać literówką html , Pan azor wkleił htmlio , dlatego strona ci się nie otwierała .
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Szczyt absurdu: "Bio-UFO"

Post autor: arek »

"Ja szukam informacji wszędzie o obcych obiektach latających zwanymi ostatnio powszechnie w internecie OOL co jak widzę bardzo się w Polsce przyjęło."



Chyba tylko na jednej takiej stronie :) :)



I zdecydowanie ,trzeba robić skany .Zwłaszcza jeśli chodzi o bloogi gdzie łatwo zmienić wpis.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Szczyt absurdu: "Bio-UFO"

Post autor: arek »

Jak się nie ma o czym pisać, a jest parcie by cokolwiek było ,to pisze się o bio-ufo . Nie ma problemu jeśli jest to od począdku zaznaczone , tak wychodzą na zdjęciach robale i ptaszory (tu nietuzinkowe zdjęcie) i w temacie o pomyłkach interpretacji. Ale jak się wprowadza dodatkowe określenia, tytuł który zmusza do przeczytania bzdur do końcas by trafić na konkluzję autora .To jest tak trochę no fair . A skan jest dobrze zrobić, bo jak czytelnik nie załapie się na pierwszy wpis tylko jego poprawioną wersję to, jak napisał Hybrid ,wychodzi bryndza.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Szczyt absurdu: "Bio-UFO"

Post autor: azor »

Racja Arku dlatego zupełnie nie rozumiem takiego zachowania on niby tak ''sceptyczny'' a z owadów robi  kategorię DD pomimo, że wie czym były ''obiekty Bio ufo'' - ręce opadają, ywon to nie jest śmieszne tak może pisać osoba nie mająca doświadczenia w ufologii a nie człowiek w tym temacie parający się 30 lat. To nie są żarty, lecz kpina z ufologii ! Hibrid jak widzisz jestem jak najbardziej poważny tekst Pana RL jest cały czas widoczny na blogu (pomimo pomyłki w linku) i kto tu wyszedł teraz na niepoważnego ? Nie mów hop dopóki nie przeskoczysz kolego Hibrid bo będzie kicha i bryndza ;)
Ostatnio zmieniony śr paź 16, 2013 1:53 pm przez azor, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „UFOLOGIA I INNE ZAGADNIENIA”