UFO nad Izabelinem - okolice Mińska Maz.

Relacje, zdjęcia i doniesienia z kraju.
Awatar użytkownika
fenix8874
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: sob lis 02, 2013 11:30 am

UFO nad Izabelinem - okolice Mińska Maz.

Post autor: fenix8874 »

Witam jestem mieszkańcem wsi Szczytnik - 14 km od Mińska Mazowieckiego (województwo Mazowieckie).Chciałbym się podzielić moja obserwacją z końca października br,Otóż wieczorem wyruszyłem do sklepu do Jakubowa,żeby dojść do tej miejscowości musiałem przemierzyć Izabelin.Gdy dochodziłem do początku wsi zauważyłem wysoko nad sobą na niebie biały talerz,nie wykonywał żadnych ruchów,tylko wisiał,nie obserwowałem go długo,gdyż mi się śpieszyło.Szkoda,że nie miałem z sobą aparatu.Dochodzą mnie słuchy,że w moim regionie ludzie mają do czynienia z doświadczeniami z UFO,ale są wyśmiewani lub kierowani do psychiatry.Ludzie nie podchodzą do nich poważnie.Myślę,że to forum to najlepsze miejsce,aby się podzielić takimi przeżyciami.Więc jeśli ktoś jest z moich okolic proszę pisać śmiało.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: UFO nad Izabelinem - okolice Mińska Maz.

Post autor: azor »

Skąd pewność, że to był ''talerz'' czy obserwowałeś go z boku od dołu, jak daleko obiekt był oddalony od Ciebie, jak wyglądały jego barwy/szczegóły, jego wielkość pozorna i jak znikł ?
Awatar użytkownika
fenix8874
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: sob lis 02, 2013 11:30 am

Re: UFO nad Izabelinem - okolice Mińska Maz.

Post autor: fenix8874 »

Obserwowałem go od dołu,lekko spod skosu,był dość wysoko,barwa cała biała,wielkości nie potrafię określić.Nie wiem jak znikł,bo obserwowałem go przez chwilę,gdyż się śpieszyłem.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: UFO nad Izabelinem - okolice Mińska Maz.

Post autor: arek »

 Czy to jest nieopodal Leoncina ?
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Hybrid
Infranin
Posty: 201
Rejestracja: pt gru 28, 2012 7:37 pm

Re: UFO nad Izabelinem - okolice Mińska Maz.

Post autor: Hybrid »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="arek" data-cid="108758" data-time="1383422450"> Czy to jest nieopodal Leoncina ?</blockquote> łoj ! do Leoncina jeszcze dobre z 80 kilosów - drogami , nie ten kierunek , Panie kolego .Równie dobrze , mógł to być Mig-29 z lotniska w Barczącej , lecący w kierunku na obserwatora , stąd wrażenie , że stał w miejscu .
Ostatnio zmieniony sob lis 02, 2013 10:04 pm przez Hybrid, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
fenix8874
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: sob lis 02, 2013 11:30 am

Re: UFO nad Izabelinem - okolice Mińska Maz.

Post autor: fenix8874 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Hybrid" data-cid="108763" data-time="1383429644"> łoj ! do Leoncina jeszcze dobre z 80 kilosów - drogami , nie ten kierunek , Panie kolego .Równie dobrze , mógł to być Mig-29 z lotniska w Barczącej , lecący w kierunku na obserwatora , stąd wrażenie , że stał w miejscu .</blockquote>Ja kojarzę jak wyglądają Mig-29,widuje je często,od dziecka widziałem je tysiące razy niemal na każdej wysokości nieba,to było zupełnie co innego.Z helikopterem też bym nie pomylił,a pełni wtedy nie było także księżyc to nie był,nawet kształtem go nie przypominał.To był cały bialutki talerz,nie wydawał żadnych dźwięków.
Ostatnio zmieniony ndz lis 03, 2013 12:16 pm przez fenix8874, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Northwood
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: śr wrz 12, 2007 5:09 pm
Kontakt:

Re: UFO nad Izabelinem - okolice Mińska Maz.

Post autor: Northwood »

Może lampion? To by tłumaczyło pozorne "stanie w miejscu" oraz brak dźwięków.
Awatar użytkownika
fenix8874
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: sob lis 02, 2013 11:30 am

Re: UFO nad Izabelinem - okolice Mińska Maz.

Post autor: fenix8874 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Northwood" data-cid="108774" data-time="1383501474">Może lampion? To by tłumaczyło pozorne "stanie w miejscu" oraz brak dźwięków.</blockquote>1.W tych okolicach nie puszczają lampionów2.Całkowicie inaczej wyglądał To był mniej więcej taki talerz(nie widziałem żadnych okien,ani wejścia od spodu)tylko cały biały:[ external image ]
Awatar użytkownika
Northwood
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: śr wrz 12, 2007 5:09 pm
Kontakt:

Re: UFO nad Izabelinem - okolice Mińska Maz.

Post autor: Northwood »

Czyli chcesz nam powiedzieć, że zobaczyłeś coś tak niezwykłego jak latający talerz, ale "śpieszyłeś się" więc obserwowałeś tylko przez chwilę? Wydaje się to dziwne. Co musiałbyś zobaczyć, żeby przykuło to Twoje zainteresowanie na dłużej? Latającego smoka?
Awatar użytkownika
fenix8874
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: sob lis 02, 2013 11:30 am

Re: UFO nad Izabelinem - okolice Mińska Maz.

Post autor: fenix8874 »

Już nic nie mówię,nikt nie musi mi wierzyć,chodziło mi głównie o osoby z moich okolic,które mogły widzieć coś podobnego.Dziękuje.
ODPOWIEDZ

Wróć do „OBSERWACJE Z POLSKI”