Proszę się z tym zapoznać

Trójkąt bermudzki, fenomeny przyrody
KittY85
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: wt lis 05, 2013 5:40 pm

Proszę się z tym zapoznać

Post autor: KittY85 »

Witam. Dziś dostałam wiadomość na portalu paranormalni.pl od użytkownika/ czki , o przeniesienie swojego problemu na ten portal. Niejako nie jestem administratorem strony zwracam się do administracji o przeniesienie mojego wątku, historii,mam nadzieję, że na tym portalu są osoby kompetentne i nie zrozumiałe. Pozdrawiam, Katarzyna.



Zarozumiałe. Tytuł: Czy ktoś, coś mieszka razem z Nami.



Proszę przenieść razem z komentarzami, dziękuję.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Proszę się z tym zapoznać

Post autor: Rysiek23 »

Też niezbyt rozumiem, przecież wątek z innego forum możesz przenieść tutaj sama.
KittY85
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: wt lis 05, 2013 5:40 pm

Re: Proszę się z tym zapoznać

Post autor: KittY85 »

Witajcie. Przepraszam, ale czas mnie nagli.Piszę z tel, niestety to nie jest łatwe. Proszę Was o przeniesienie mojej historii i wpisów ze strony paranormalne.pl , ja niestety nie potrafię, jeszcze przez kom. Uważam iż powinniście zapoznać się z moją sprawą. Panowie z tamtego portalu, uważają że nic się nie stało. Po ich komentarzach, odpuscilam, do dzis. Dostałam prywatną wiadomość na tamtym ów portalu, przy przenieść moją historię tu.Stąd jestem i proszę o skopiowanie całej zawartości i o odniesienie się.



Nick mam ten sam. Dziękuję.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Proszę się z tym zapoznać

Post autor: Rysiek23 »

Rzeczywiście przeniesienie wszystkich postów nie ma zbyt wielkiego sensu. Oto link do tematu:http://www.paranormalne.pl/topic/36253-czy-cos-ktos-mieszka-razem-z-nami/
KittY85
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: wt lis 05, 2013 5:40 pm

Re: Proszę się z tym zapoznać

Post autor: KittY85 »

Dziękuje , nie potrafię jeszcze kopiować. Korzystam z telefonu.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Proszę się z tym zapoznać

Post autor: Katarzyna_1 »

Cześć Kitty, Nie przejmuj się. Napij się po kąpieli ciepłego mleka i śpij spokojnie. Nie ma żadnych straszących duchów. Poza tym jak ktoś się boi to nie przychodzą. :)Ciekawe jaki to dowcipasek odesłał Cię na to forum?Pozdrów go ode mnie na to pw. :D
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
KittY85
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: wt lis 05, 2013 5:40 pm

Re: Proszę się z tym zapoznać

Post autor: KittY85 »

Jutro prześle Wam kopię wiadomości, ale to dopiero jak zasiądę przed komputerem.
KittY85
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: wt lis 05, 2013 5:40 pm

Re: Proszę się z tym zapoznać

Post autor: KittY85 »

Wracając do tematu. Te sytuacje, które napisałam, wydarzyły się naprawdę. Nie mam natury kłamcy, nie mam czasu. Opisałam dokładnie kolejno wydarzenia, które wywołały u mnie gęsią skórę, przerażenie, a także szybsze bicie serca. Te, które nie dzieją się same. Odkrywam przed Wami cząstkę swojego życia, z nadzieją na normalne i racjonalne wytłumaczenie. Wspomnę jeszcze, że nie drażnię i staram się o tym nie mówić głośno. Wystarczająco jestem przestraszona. Dodam, nie jestem alkoholiczką , niczego nie biorę i nie palę. Na dzień dzisiejszy owszem przechodzę ciężkie chwile i mój związek stoi pod znakiem zapytania, ale to wszystko zaczęło się o wiele wcześniej..
Awatar użytkownika
357
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: wt wrz 03, 2013 2:00 pm

Re: Proszę się z tym zapoznać

Post autor: 357 »

Ja Ci wierze.... niestety nie potrafię pomóc. Ja w takich chwilach się modlę formułami które znam z dzieciństwa. Dzięki Bogu babcia nauczyła mnie modlitwy. pozdrawiam!
KittY85
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: wt lis 05, 2013 5:40 pm

Re: Proszę się z tym zapoznać

Post autor: KittY85 »

Ja jak w nocy nie śpię,kiedy boję się i słyszę ten przeraźliwy spokój, też się modle.W myślach mówię, w imię Boga, Jezusa,Matki Świętej,Ducha Św,Wszystkich Św, odejdź.. aż w końcu zasnę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „NIEWYJAŚNIONE ZJAWISKA”