Zakamuflowany „UFO-bumerang” nad Pabianicami (13.10.13)

Relacje, zdjęcia i doniesienia z kraju.
Awatar użytkownika
charlie2tango
Infranin
Posty: 246
Rejestracja: ndz lis 10, 2013 7:53 am

Re: Zakamuflowany „UFO-bumerang” nad Pabianicami (13.10.13)

Post autor: charlie2tango »

Poszło emailem.
Pozdrawiam
c2t
"Na Księżycu się nie żyje / a na Ziemi ziemskie troski / Nikt nie mieszka na Księżycu / morsem nadał Pan Twardowski
 Ciekaw jestem gdzie jest E.T. i co robi dziś pies Łajka / Skąd się biorą ci kosmici w dobranockach snach i bajkach"  Akurat "Bajka o Księżycu"
madaf123
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: ndz lis 10, 2013 11:34 pm

Re: Zakamuflowany „UFO-bumerang” nad Pabianicami (13.10.13)

Post autor: madaf123 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="charlie2tango" data-cid="109362" data-time="1384761354">Tak to właśnie ludzie czytają! Ty piszesz, że znajomy nie żyje, a "badacz" chce z nim porozmawiać! Ech, życie, życie...Lepiej niech nie idzie do tego lasu....</blockquote>
Awatar użytkownika
charlie2tango
Infranin
Posty: 246
Rejestracja: ndz lis 10, 2013 7:53 am

Re: Zakamuflowany „UFO-bumerang” nad Pabianicami (13.10.13)

Post autor: charlie2tango »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="madaf123" data-cid="109388" data-time="1384798736"> <blockquote class="ipsBlockquote" data-author="charlie2tango" data-cid="109362" data-time="1384761354">Tak to właśnie ludzie czytają! Ty piszesz, że znajomy nie żyje, a "badacz" chce z nim porozmawiać! Ech, życie, życie...Lepiej niech nie idzie do tego lasu....</blockquote> </blockquote>W sumie gdy się czyta posty po północy, różne rzeczy się dzieją. Trudno mieć o to pretensje. A sam przykład teraz już nie ma większej, jak sądzę, wartości użytkowej.
Pozdrawiam
c2t
"Na Księżycu się nie żyje / a na Ziemi ziemskie troski / Nikt nie mieszka na Księżycu / morsem nadał Pan Twardowski
 Ciekaw jestem gdzie jest E.T. i co robi dziś pies Łajka / Skąd się biorą ci kosmici w dobranockach snach i bajkach"  Akurat "Bajka o Księżycu"
madaf123
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: ndz lis 10, 2013 11:34 pm

Re: Zakamuflowany „UFO-bumerang” nad Pabianicami (13.10.13)

Post autor: madaf123 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="charlie2tango" data-cid="109393" data-time="1384804854">W sumie gdy się czyta posty po północy, różne rzeczy się dzieją. Trudno mieć o to pretensje. A sam przykład teraz już nie ma większej, jak sądzę, wartości użytkowej.</blockquote>Byłem trochę może zbyt złośliwy, ale sam do siebie (a w zasadzie do moich na tym polu poczynań) mam stosunek podobny. Jedno mnie zastanawia w tych wszystkich porwaniach i uprowadzeniach; że o ile istnieją jakieś filmy, fotografie, mniej lub bardziej wiarygodne, lepszej albo gorszej jakości, tak w wypadku tych "wzięć nie ma żadnego materialnego śladu! Myślę, że gdyby mnie tak "porwali" postarałbym się coś "podwędzić" - jakąś wajchę, przycisk, cokolwiek. A tu nic panie! Nuda, nuda, panie. Teraz gdy idę do parku, prawie zawsze zabieram ze sobą aparat...Może coś się przydarzy spektakularnego. Nagrałem ze dwa trzy filmy, ale niewiele na nich widać. Powtarzam to do znudzenia - prawie każdej, pogodnej nocy można coś ciekawego dostrzec. Ale, żeby zobaczyć, trzeba patrzeć. Najlepiej zrobić tak jak ja; mieć psa - najlepiej rottweilera (tak jak ja), wtedy człowiek nie wygląda głupio, ani podejrzanie, gdy spaceruje niespiesznie o północy... No czas na mnie                                                                                                      Pozdrawiam
Extremis
Infrzak
Posty: 61
Rejestracja: czw lut 28, 2013 11:52 am

Re: Zakamuflowany „UFO-bumerang” nad Pabianicami (13.10.13)

Post autor: Extremis »

Uwaga na próby ukręcenia łba sprawie!!!                                                                                                                                                       Już pojawiają się wpisy opisujące jakieś niestworzone historie ( np. ta o włażeniu do lasu w jednym  mieście a wychodzeniu w drugim - co to ma wspólnego z widywanym przez nas bumerangiem??? )  mające na celu odwrócić uwagę piszących od meritum sprawy. Najwyraźniej ktoś chce żeby sprawa zdechła śmiercią naturalną. O co mi chodzi??? Gdyby internet był całkowicie wolny od kontroli pewnych służb wyższych dochodziłoby do sytuacji, w których grupy co cwańszych i bardziej inteligentnych internautów, wspólnymi siłami dokonywałaby cudów wywlekając na światło dzienne wszystkie machloje, cały brud, każdy śmierdzący interes rządzących tym światem. Nie mozna całkowicie zakazać internetu, próby jawnego ograniczania dostępu do informacji spotkałyby się z masowymi protestami  Dlatego prowadzi się kontrolę przepływu informacji. Do każdej jednej prawdy dopisuje się 50 bzdur - zaprzeczanie śmierdziałoby na kilometr, lepiej ośmieszyć temat wpieprzając się historią o np. latających smerfach w konkretną i ciekawą dyskusję o NOLach. Funkcjonarusze odpowiednich państwowych agencji zakładają konta na tego typu forach internetowych i uprawiają radosną twórczość literacką zgodnie z zasadą im głupsza i bardziej niestworzona historia tym lepiej. Prowadzi się także masową inwigilację użytkowników forów dyskusyjnych.  Radzę, naprawdę radzę zignorować a najlepiej usunąć wszelkie wpisy nie mające nic wspólnego z   ZU - B i wrócić do pierwotnego tematu dyskusji.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Zakamuflowany „UFO-bumerang” nad Pabianicami (13.10.13)

Post autor: Przemekkk666 »

To już nie pierwszy raz temat główny jest zaśmiecany tematami pobocznymi. [color=#ff0000;]APELUJĘ O DYSKUSJĘ NA TEMAT CZYLI[/color] "UFO-bumerang” nad Pabianicami (13.10.13)"
madaf123
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: ndz lis 10, 2013 11:34 pm

Re: Zakamuflowany „UFO-bumerang” nad Pabianicami (13.10.13)

Post autor: madaf123 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Przemekkk666" data-cid="109417" data-time="1384883904">To już nie pierwszy raz temat główny jest zaśmiecany tematami pobocznymi. [color=#ff0000;]APELUJĘ O DYSKUSJĘ NA TEMAT CZYLI[/color] "UFO-bumerang” nad Pabianicami (13.10.13)"</blockquote>Oho! Odezwała się cenzura doprawiona "lekką nutką" teorii spiskowych. Piszę i czytam co chcę, bo jestem człowiekiem wolnym i takim starałem się być całe życie. W pierwszym przypadku (cenzury) radzę powściągnąć zapędy do zarządzania ludzkimi emocjami - w drugim (teorii spiskowych) udać się do specjalisty w celu przebadania. Czytając wszystkie posty na tych stronach, nie zauważyłem treści obraźliwych, ani traktujących o uprawie poziomek na ten przykład, Panowie moderatorzy wszechświatowi...
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Zakamuflowany „UFO-bumerang” nad Pabianicami (13.10.13)

Post autor: Przemekkk666 »

Madaf, nie wiem czy zauważyłeś ale ten temat dotyczy konkretnej obserwacji.Jeśli chcesz pisać na inny temat niż obserwacja bumerangu nad Pabianicami, zawsze możesz znaleść wątek, który będzie Ci odpowiadał, a takich różnych wątków jest bez liku. I nie ma to nic wspólnego z teoriami spiskowymi.
Ostatnio zmieniony wt lis 19, 2013 7:09 pm przez Przemekkk666, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Zakamuflowany „UFO-bumerang” nad Pabianicami (13.10.13)

Post autor: azor »

Ja mogę dodać, że Damian Trela na swoim blogu opisuje kolejny z tego roku przypadek obserwacji ''bumerangu'' na Dolnym Śląsku http://czastajemnic.blogspot.com/2013/11/obiekt-delta-nad-dobrzykowicami-030813.html U mnie jak na razie zero obserwacji tego typu obiektów ;)
Ostatnio zmieniony wt lis 19, 2013 7:05 pm przez azor, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „OBSERWACJE Z POLSKI”