Afera zegarkowa! Czy zegarek Nowaka to teleporter?

Awatar użytkownika
bonzo-nFixa
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: pt paź 18, 2013 7:38 am
Kontakt:

Afera zegarkowa! Czy zegarek Nowaka to teleporter?

Post autor: bonzo-nFixa »

Słuchajcie! Mam dla was ciekawy materiał z racji, że lubicie rozgryzać paranormalne zagadki. Jak własnie się dowiedzieliśmy prokuratura postawiła zarzuty ministrowi Transportu o zatajenie posiadania niezwykłego zegarka, którego wielkość i wygląd oraz cena wzbudzają podejrzenia. Własnie dla tego Nowak został dymisjonowany.Poddając pod analizę zegarek Nowaka, a właściwie dwa zegarki wyglądają mocno podejrzanie. Ten większy nie pasuje mu do ubrania ani kolorem, ani wielkością, ani fasonem co może budzić zastanowienie. Pomyślałem sobie, że nie ma lepszego forum fachowców od zjawisk paranormalnych by zadać wam pytanie czy nie uważacie, że zegarek ten drugi też nie możne być teleporterem do innego wymiaru, a nawet do innych wymiarów? Pamiętacie jak Bzowski opowiadał, że jechał w windzie i ukazał mu się ludek z jakimś kryształem teleportującym go? Może u nich technologia poszła tak daleko, że zamiast kryształów mają teraz zegarki? Nie dziwi więc postawienie Nowakowi zarzutów w celu przejęcia tego-tych zegarków. Może rząd w obliczu nadciągającej klęski szuka ostatniej deski ratunku, a zegarek Nowaka jest tą deską?Liczę na fachowe odpowiedzi.  PS jestem pewny, że temat bedzie bardzo pasował do tego forum :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony pt lis 15, 2013 7:05 pm przez bonzo-nFixa, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Afera zegarkowa! Czy zegarek Nowaka to teleporter?

Post autor: Rysiek23 »

Najlepszym forum do tego typu rozważań jest Twoje forum - nie rozumiem czemu włazisz z butami na inne. Temat zamknięty i ban za multikonto.
Zablokowany

Wróć do „KOSZ”