Xess prosi o pomoc

Listy forumowiczów i czytelników. Podziel się swoim niezwykłym przeżyciem!
Xess
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: sob lis 23, 2013 9:17 pm

Re: Xess prosi o pomoc

Post autor: Xess »

 dobrze sie trochę wytężyć i nauczyć wyciągać z pamięci nocne wojaże.Czyli jak?
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Xess prosi o pomoc

Post autor: danut »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Xess" data-cid="109853" data-time="1385487076"> dobrze sie trochę wytężyć i nauczyć wyciągać z pamięci nocne wojaże.Czyli jak?</blockquote>Już po części arek Ci w poście  odpowiedział. Praca z pamięcią to nie jest łatwa sprawa, a przede wszystkim nie polega na jakiejś nerwowości, stanie emocjonalnym i tworzeniu sugestią obrazów, to na pewno nie tak.Potrzeba stać się bezwzględnie sprawiedliwym dla samego siebie, potrzeba spojrzeć na siebie zimnym okiem i odpowiedzieć na pytanie, zaraz ale czy jestem tym za kogo się uważam naprawdę, czy nie poddałam się złym uczuciom, odczuciom wobec kogokolwiek i czegokolwiek, czy nie zapanowała nade mną zazdrość, mściwość, fantazja. A potem czego się tak naprawdę boję i czego nie chce dopuścić do swojej świadomości. I tak mamy.. " a w ta noc wcześniej wypowiedziałam takie a takie słowa, myślałam o... i tak dalej krok po malutkim kroczku... do sedna. Nigdy nie wychodzić z żadnych założeń, a w szczególności nie z takich.. "Jestem kimś wyjątkowym i na pewno odwiedzili mnie kosmici.."
obcy42
Infrzak
Posty: 77
Rejestracja: pn paź 21, 2013 6:41 pm

Re: Xess prosi o pomoc

Post autor: obcy42 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Xess" data-cid="109853" data-time="1385487076"> dobrze sie trochę wytężyć i nauczyć wyciągać z pamięci nocne wojaże.Czyli jak?</blockquote>Myśle, że powinnaś przeczytac książkę Whitleya Strieberga ,,Wspólnota'' [ external image ] ......,,Wspólnota jest zapisem osobistych przeżyć autora - jego kontaktu z UFO. Whitley Strieber, wraz z rodziną, spędzał bożonarodzeniowe święta w górach. 26 grudnia 1985 roku zmęczony jazdą na nartach wcześnie położył się spać. Gdy obudził się kilka godzin później, był już innym człowiekiem. Tak zaczyna się jedna z najdziwniejszych opowieści, historia człowieka, który - jak twierdzi - naprawdę się zetknął z pozaziemskimi istotami....'' Odnośnie tego stukania.Jeżeli miałas wtedy z Nimi kontakt, to na zwykłym stukaniu sie nie skończyło.Gdy zaczyna się coś dziwnego dziać, to postaraj się wypracować odruch patrzenia na zegarek - chodzi o zapamiętanie godziny, która jest.
Awatar użytkownika
charlie2tango
Infranin
Posty: 246
Rejestracja: ndz lis 10, 2013 7:53 am

Re: Xess prosi o pomoc

Post autor: charlie2tango »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="obcy42" data-cid="109859" data-time="1385490136">Myśle, że powinnaś przeczytac książkę Whitleya Strieberga ,,Wspólnota''</blockquote>To przyzwoita ale i sugestywna książka, więc na razie zarówno ją, jak i inne traktujące opracowania o abdukcjach i UFO proponowałbym odpuścić, po to by nie wprowadzić fałszywych wspomnień.Co do zegarka - zgoda. Należałoby też sprawdzić czy wskazuje prawidłowy czas.
Pozdrawiam
c2t
"Na Księżycu się nie żyje / a na Ziemi ziemskie troski / Nikt nie mieszka na Księżycu / morsem nadał Pan Twardowski
 Ciekaw jestem gdzie jest E.T. i co robi dziś pies Łajka / Skąd się biorą ci kosmici w dobranockach snach i bajkach"  Akurat "Bajka o Księżycu"
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Xess prosi o pomoc

Post autor: danut »

Przede wszystkim to posłużę się cytatem akurat z aktywnego tu tematu, wywiadu z Alicją Ziętek, dostosowałabym go też od siebie do każdego rodzaju kontaktu z innymi rzeczywistościami i odpowiedziała nim na pytanie- kiedy kto i na jaki jest narażony, oraz od czego to zależy..<div>"....Duchy zawsze rozpoznają, kto ma jaki charakter, widząc pola energetyczne wokół człowieka. Poznają dzięki temu wartość danej osoby i wiedzą, do kogo mogą "przylgnąć". Jeśli jest to osoba złośliwa, agresywna - atakują, bo wiedzą, że łatwo takim człowiekiem sterować. Wiedzą też, kto może im pomóc. Jeśli ma się z duchami do czynienia, ważne żeby się nie bać i nie wyczerpywać swojej energii psychicznej. Przede wszystkim nie należy się emocjonować…"</div>
Awatar użytkownika
Lilith
Zaangażowany Infranin
Posty: 303
Rejestracja: pn lis 09, 2009 9:52 am
Kontakt:

Re: Xess prosi o pomoc

Post autor: Lilith »

trudno będzie ci pomóc w temacie pamięci ..z nią musisz zawalczyć osobiście ...a resztę w zasadzie już wiesz skoro zostały ci strzępki wspomnień. przejrzałam temat i widzę,że pojawiły się dwie opcje dlaczego czasem się pamięta jedna mówi,że dlatego,iż pozwolą ci pamiętać druga,że to błąd w ich sztuce :) ja mam trzecią  ;) moim skromnym zdaniem są ludzie,którym udaje się wymknąć ich manipulacji może nie w pełni im się to udaje...jednak na tyle by zacząć sobie uświadamiać co się dzieje :)
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Xess prosi o pomoc

Post autor: danut »

Lilith :) ale do tego potrzeba w pełni uświadomić sobie swoją indywidualność. Ta trzecia Twoja opcja nie pasuje mi do autorki tematu, widać jak na dłoni, że przyjęła z góry narzuconą sugestię- "odwiedziny przez obcych", gdy podchwycą to pewne osoby będą ją urabiać w tym kierunku i kiedyś wytworzy hybrydę jakiejś niezwykłej swojej historii, zamiast odkryć to, co rzeczywiście mogło się wydarzyć w jej przypadku.Tak działo się od zawsze, tak tworzy się fikcje i bajki o kosmitach i nie tylko, to  jest manipulacja faktami i dopasowanie ich do z góry obranych teorii, manipulacja czyimś postrzeganiem.
Awatar użytkownika
charlie2tango
Infranin
Posty: 246
Rejestracja: ndz lis 10, 2013 7:53 am

Re: Xess prosi o pomoc

Post autor: charlie2tango »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Lilith" data-cid="109895" data-time="1385547275"> :) ja mam trzecią  :)</blockquote>Ok, a z czego może ta niepodatność, czy ograniczona podatność wynikać? <blockquote class="ipsBlockquote" data-author="danut" data-cid="109904" data-time="1385563968"> Ta trzecia Twoja opcja nie pasuje mi do autorki tematu, widać jak na dłoni, że przyjęła z góry narzuconą sugestię- "odwiedziny przez obcych", gdy podchwycą to pewne osoby będą ją urabiać w tym kierunku i kiedyś wytworzy hybrydę jakiejś niezwykłej swojej historii, zamiast odkryć to, co rzeczywiście mogło się wydarzyć w jej przypadku.</blockquote>Dlatego chyba warto by skorzystać z pomocy kogoś nieukierunkowanego na dane rozwiązanie? I to raczej z pomocy profesjonalisty, a nie amatora?
Pozdrawiam
c2t
"Na Księżycu się nie żyje / a na Ziemi ziemskie troski / Nikt nie mieszka na Księżycu / morsem nadał Pan Twardowski
 Ciekaw jestem gdzie jest E.T. i co robi dziś pies Łajka / Skąd się biorą ci kosmici w dobranockach snach i bajkach"  Akurat "Bajka o Księżycu"
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Xess prosi o pomoc

Post autor: danut »

charlie2tango-  Dokładnie, masz rację, to dobry kąsek dla wszelakiego rodzaju sekt, które gdy zajmą się takim przypadkiem będą wykorzystywać go tylko do umocnienia swoich własnych interesów i pozycji i tak wytworzy się tylko kolejne monstrum, kolejna fikcja.My przestrzegamy przed tym a od tej osoby zależeć będzie reszta i od tego jak mocno sama chce poznać prawdę.
Awatar użytkownika
Lilith
Zaangażowany Infranin
Posty: 303
Rejestracja: pn lis 09, 2009 9:52 am
Kontakt:

Re: Xess prosi o pomoc

Post autor: Lilith »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="charlie2tango" data-cid="109905" data-time="1385564468">Ok, a z czego może ta niepodatność, czy ograniczona podatność wynikać?</blockquote>nie mam pojęcia...czy to może pewna specyfika mózgu ...czy może postrzegania ...w każdym razie wydaje mi się,że ona istnieje :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE I HISTORIE CZYTELNIKÓW”