Powstał film o "Ranczu Skinwalkera"

Opinie o tym, po co warto sięgnąć a po co nie...
Awatar użytkownika
charlie2tango
Infranin
Posty: 246
Rejestracja: ndz lis 10, 2013 7:53 am

Re: Powstał film o "Ranczu Skinwalkera"

Post autor: charlie2tango »

Takie małe, peryferyjne uzupełnienie tematu - strona płk. Alexandrahttp://www.johnbalexander.com
Pozdrawiam
c2t
"Na Księżycu się nie żyje / a na Ziemi ziemskie troski / Nikt nie mieszka na Księżycu / morsem nadał Pan Twardowski
 Ciekaw jestem gdzie jest E.T. i co robi dziś pies Łajka / Skąd się biorą ci kosmici w dobranockach snach i bajkach"  Akurat "Bajka o Księżycu"
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Powstał film o "Ranczu Skinwalkera"

Post autor: Arek 1973 »

Ja wam powiem że lubię raporty NIDS bo są rzeczowe i profesjonalne, jeśli świadek widział UFO to piszą to wprost, jeśli rzekomy implant okazał się być z materiału z jakiego wykonana zwykła ziemska siekiera to także to piszą. A gdy sceptycy zarzucają że laserowe cięcia na ciałach krów  to nic innego jak zwykłe pęknięcia skóry które są niczym niezwykłym, albo że to dzikie zwierzęta nadgryzają padlinę  to kupują krowę, kładzą w tym miejscu gdzie doszło do śmierci krowy  i filmują i porównują  przypadki.
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Powstał film o "Ranczu Skinwalkera"

Post autor: azor »

Myślę, że za nie długo na INFRA pojawi się właśnie coś spod ich pióra ;)
Awatar użytkownika
charlie2tango
Infranin
Posty: 246
Rejestracja: ndz lis 10, 2013 7:53 am

Re: Powstał film o "Ranczu Skinwalkera"

Post autor: charlie2tango »

I to jest good news :)
Pozdrawiam
c2t
"Na Księżycu się nie żyje / a na Ziemi ziemskie troski / Nikt nie mieszka na Księżycu / morsem nadał Pan Twardowski
 Ciekaw jestem gdzie jest E.T. i co robi dziś pies Łajka / Skąd się biorą ci kosmici w dobranockach snach i bajkach"  Akurat "Bajka o Księżycu"
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Powstał film o "Ranczu Skinwalkera"

Post autor: azor »

NIDS ma ciekawą konkluzję... ale to już jak chłopaki napiszą ;)
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Powstał film o "Ranczu Skinwalkera"

Post autor: azor »

Mnie nie powaliło, spodziewałem się czegoś lepszego, ale mimo tego sam zobacz najwyżej się ''pośmiejesz'' ;) swego czasu mialem propozycję nakręcenia filmu dokumentalnego o zdarzeniach w Gliniku ( takie malutkie podobieństwo do Skinwalkera)  tam też była taka mieszanina od UFO po zjawiska paranormalne, ale ostatecznie wycofałem się z tej propozycji.
Stregobor
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: czw lut 14, 2013 8:22 am

Re: Powstał film o "Ranczu Skinwalkera"

Post autor: Stregobor »

Film można obejrzeć gdzieś w kinie?
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Powstał film o "Ranczu Skinwalkera"

Post autor: arek »

http://www.youtube.com/watch?v=0KrOSdJVEcc     albo tu .  Gdyby chcieli pokaza te wszystkie aspekty rancha ,wyszedłby jeszcze większy gniot. Zamiast wilka ,wielka stopa i którys z wiekich raptorow ,do tego czasem pterodaktyl , okaleczone krowy , dudnienia ,jakieś dziwne słońce świecące nie wtedy kiedy powinno .O Ufoludkach nie wspomne. I to byłby dopiero film ,kto by w cos takiego uwierzył ? A tak cos w stylu "Łowcy Troli"
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Stregobor
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: czw lut 14, 2013 8:22 am

Re: Powstał film o "Ranczu Skinwalkera"

Post autor: Stregobor »

Znacie może jakieś inne filmy o podobnej tematyce? Chyba Ranczo Skin Walkera i Dolina Saint Louis są najbardziej zakręcone w USA.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowości - Opinie - Publikacje”