Obiekt (y) nad wsią Padew Narodowa

Relacje, zdjęcia i doniesienia z kraju.
Anae29
Infrzak
Posty: 31
Rejestracja: wt gru 03, 2013 3:59 pm

Obiekt (y) nad wsią Padew Narodowa

Post autor: Anae29 »

Dziś koło 16, jak wracałam z córką z przedszkola w Padwi Narodowej zobaczyłam dziwne światła na niebie. Piszę by spytać, czy ktoś inny coś obserwował np. na trasie: Mielec- Rzeszów.- Tarnobrzeg. Może to samoloty- ale musiałyby po pierwsze lecieć obok siebie - co najmniej z 10,i nie było żadnych smug. Nie wiem co widziałam, poz tym, że obiekt był w kształcie elipsy, Światła mrugały po kolei- poza jednym, które było jakby pozycyjne. Widziałam je po prawej stronie obiektu. Reszta świeciła albo dookoła jak w choince z pewnym odchyleniem- nie wiem jak je opisać. W pewnej chwili widziałam światła jakby poruszały się w linii niekontrolowanej na kształt poruszającej sie muchy- jakby bez koordynacji- ani trójkąt regularny ani elipsa. Dużo się tam działo z tymi światłami. Leciało szybko  bo obserwowałam ze 2 minuty tylko. leciało na wschód. Było nisko nad horyzontem, jakieś 40 stopni i leciało w dół horyzontu. Nie wiem kiedy zniknęło, bo musiałam z córką wracać do domu.. Samego obiektu- metalicznego nie widziałam- ale światła jakie widziałam tak mnie zdziwiły, że tworzą tak duży kształt że jakoś nie dostrzegłam więcej szczegółów. Może ktoś wie coś o tym? Nie miałam czym zrobić zdjęcia i bardzo żałuję. :(
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Obiekt (y) nad wsią Padew Narodowa

Post autor: azor »

Witaj Anae ! Czy możesz napisać do mnie na meila arekmiazga@gmail. com jestem z Ropczyc i zajmuję się dokumentacją na terenie Podkarpacia. Chciałbym Ci zadać kilka zapytań. 1. Czy światła obserwowałaś idąc pieszo czy jadąc samochodem ?2. Jakiego koloru były światłą tworzące ''elipse'' i jak duże w porównaniu do np. gwiazd3. Czy możesz narysować najprostszy rysunek z uwzględnieniem świateł4. Możesz wykonać jakieś zdjęcie z miejsca obserwacji w warunkach dziennych5. Jak daleko był obiekt od Was i jak duży w porównaniu np. z tarczą Księżyca6. Obiekt poruszał się prostoliniowo wykonując następnie te dziwne ''ruchy'' ? Opisz te ruchy jak możesz ?7.Słyszałaś jakiś dźwięk lub coś innego8. Czy w okolicy zauważyłaś inne osoby Relacja interesująca w szczególności zarys i te ruchy szarpane ? Dodam że 20 km na wschód znajduje się poligon WP w Nowej Dębie. Dam apel na moim blogu w sprawie obserwacji, być może obiekt zauważyli inni mieszkańcy ?
Ostatnio zmieniony wt gru 03, 2013 4:45 pm przez azor, łącznie zmieniany 1 raz.
Anae29
Infrzak
Posty: 31
Rejestracja: wt gru 03, 2013 3:59 pm

Re: Obiekt (y) nad wsią Padew Narodowa

Post autor: Anae29 »

odpisałam
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Obiekt (y) nad wsią Padew Narodowa

Post autor: azor »

Tak dziękuję  za kontakt ;)
przemek79
Infrzak
Posty: 41
Rejestracja: ndz gru 18, 2011 2:55 pm
Kontakt:

Re: Obiekt (y) nad wsią Padew Narodowa

Post autor: przemek79 »

Może to helikoptery.
Anae29
Infrzak
Posty: 31
Rejestracja: wt gru 03, 2013 3:59 pm

Re: Obiekt (y) nad wsią Padew Narodowa

Post autor: Anae29 »

może, ale nie słyszałam żadnego dźwięku. Zwykle nawet przy motolotniach czy awionetkach słychać... Było też dziwne iskrzenie niektorych punktów i dość dziwaczny ruch- który trudno odtworzyć mi. Nie wiem co to było. Nie mówię, że UFO:) ale na pewno coś leciało... jakimś szykiem tworząc elipsę i 3 lub 4  punkty w tym szyku iskrzyły jakby na srebrno. Jeden punkt po prawej był całkowicie włączony jak pozycyjne światła i nie migał. pozostałe w odstępie ok. 0,5 sek. po kolei migały tworząc właśnie ze świateł taką elipsę. Nie wykluczam samolotów, helikopterów czy innych "rzeczy". Na pewno było to bardzo dziwne. 
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Anae29
Infrzak
Posty: 31
Rejestracja: wt gru 03, 2013 3:59 pm

Re: Obiekt (y) nad wsią Padew Narodowa

Post autor: Anae29 »

nie w środku nie widziałam większych świateł. Ale zaraz poszukam na YT czegoś podobnego
Anae29
Infrzak
Posty: 31
Rejestracja: wt gru 03, 2013 3:59 pm

Re: Obiekt (y) nad wsią Padew Narodowa

Post autor: Anae29 »

Prędzej to wyglądało jak to, ale kształt elipsy, i migało bardzo szybko i szybciej o wiele leciało. Było mniej widoczne, bo był dzień.   http://www.youtube.com/watch?v=bPv1Jdx2LTIhttp://www.youtube.com/watch?v=8-hp_v-EDI4 nie było czerwonego światła, tylko białe, srebrne wręcz.
Anae29
Infrzak
Posty: 31
Rejestracja: wt gru 03, 2013 3:59 pm

Re: Obiekt (y) nad wsią Padew Narodowa

Post autor: Anae29 »

oo powiedziałabym, że nawet coś w tym stylu to było, ale jak podkreślam światła migały i niektóre iskrzyły jakby jeszcze może od promieni słońca... i dwa dziwnie się poruszały zygzakiem jakby.. http://www.youtube.com/watch?v=0F8j-Fne8ZY&list=UUw5-_eVB3piKQNVu44Qpqhg
Anae29
Infrzak
Posty: 31
Rejestracja: wt gru 03, 2013 3:59 pm

Re: Obiekt (y) nad wsią Padew Narodowa

Post autor: Anae29 »

ODPOWIEDZ

Wróć do „OBSERWACJE Z POLSKI”