Atmokineza - czy potrafię kontrolować pogodę?

Pozostałe tematy dotyczące parapsychologii
Awatar użytkownika
s_virus
Infrańczyk
Posty: 128
Rejestracja: pn kwie 15, 2013 9:12 pm
Kontakt:

Re: Atmokineza - czy potrafię kontrolować pogodę?

Post autor: s_virus »

Najpierw skończ gimnazjum, a potem weź się za pogodę.
Awatar użytkownika
Hybrid
Infranin
Posty: 201
Rejestracja: pt gru 28, 2012 7:37 pm

Re: Atmokineza - czy potrafię kontrolować pogodę?

Post autor: Hybrid »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="s_virus" data-cid="124076" data-time="1467753097">
Najpierw skończ gimnazjum, a potem weź się za pogodę.
</blockquote>
A może to Ty musisz ukończyć to nieszczęsne gimnazjum .... a potem nauczyć się komentowania na Forum ... bo jak na razie to widzę , że starasz się hejtować wszelkie wypowiedzi userów , odstraszając ich od dalszego komentowania na naszym zacnym Forum ...  przemyśl to i włącz się do dyskusji ... a jak nie to zmykaj ... gdzie pieprzydło rośnie ... i nie przysrywaj ...
Ostatnio zmieniony śr lip 06, 2016 6:45 pm przez Hybrid, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Atmokineza - czy potrafię kontrolować pogodę?

Post autor: Katarzyna_1 »

A mnie się kiedyś niechcący i spontanicznie udało przegonić chmury. :Surprised: Malowałam farbą taką lepką chyba kauczukową  nowo założoną przez murarza pokrywę na szambie, kiedy to wielkie chmury deszczowe wisiały w powietrzu. Brat w tym czasie przyjechał kosić trawę. O kurcze.. chyba ja nie pomaluję do końca a ty bracie nie skosisz (kosiarka elektryczna). Poszłam do domu i spojrzałam w necie na sat24.
Eee wróciłam i mówię  do brata :Oh: chmury poszły się j...ć nad Bałkany malujemy i kosimy dalej. Po niespełna dwóch dniach ogłoszono klęskę żywiołową- wielkie powodzie na Bałkanach. No przypadek ale dziwny. Brat powiedział żebym więcej gębą nie chlapała..., a kiedy o tym i innych rzeczach w tamtym czasie pisałam z Andrzejm 58  to powiedział, że czarownica jestem :Oh:
Nie nie jestem to zbiegi okoliczności, które podobno nie istnieją. :InLove:
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Atmokineza - czy potrafię kontrolować pogodę?

Post autor: danut »

Jesteśmy częścią całej rzeczywistości, która nas otacza, tworzymy ją umysłem, duchem, mocnym przeżywaniem i oddziaływaniem na otoczenie, bo jesteśmy splecieni z tym wszystkim. Gdy ludzie żyli bliżej natury wiedzieli o tym doskonale, rozpalano wtedy ogniska i w  skupieniu proszono chmury by były one dla nich łaskawe. Gdy się to umie( rozmawiać z naturą w duszy), gdy się to jeszcze potrafi i ten kto to potrafi rzeczywiście może uczynić takie cuda i przyroda go wysłucha.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Atmokineza - czy potrafię kontrolować pogodę?

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="danut" data-cid="124079" data-time="1467839953">
Jesteśmy częścią całej rzeczywistości, która nas otacza, tworzymy ją umysłem, duchem, mocnym przeżywaniem i oddziaływaniem na otoczenie, bo jesteśmy splecieni z tym wszystkim. Gdy ludzie żyli bliżej natury wiedzieli o tym doskonale, rozpalano wtedy ogniska i w  skupieniu proszono chmury by były one dla nich łaskawe. Gdy się to umie( rozmawiać z naturą w duszy), gdy się to jeszcze potrafi i ten kto to potrafi rzeczywiście może uczynić takie cuda i przyroda go wysłucha.
</blockquote>
A co Ty Danut? Mnie wtedy to sam diabeł wysłuchał bo przeklełam :":chmury poszły się j..ć .... :Oh:
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Atmokineza - czy potrafię kontrolować pogodę?

Post autor: danut »

Skoro tak myślisz - to nie miałaś w tym żadnego udziału. Ktoś jednak miał - bo niestety ludzie ściągają na swoje głowy i burzliwe, złowieszcze zjawiska pogody, to co wytworzymy grupowymi świadomościami - to jest! Im więcej zła jest w nas, tym więcej ujawnia się niszczycielskich sił na zewnątrz, im więcej buntu, wrogości, zarozumialstwa w świecie.
Maria
Zaangażowany Infranin
Posty: 312
Rejestracja: wt cze 12, 2007 4:16 pm
Kontakt:

Re: Atmokineza - czy potrafię kontrolować pogodę?

Post autor: Maria »

"ee wróciłam i mówię  do brata :Oh: chmury poszły się j...ć nad Bałkany malujemy i kosimy dalej. Po niespełna dwóch dniach ogłoszono klęskę żywiołową- wielkie powodzie na Bałkanach."
 
energia poszła widać taka --złośc Kasi " odbiła się nad Bałkany "
Brat ma racje -- nie kłap za duzo.
:Hay:
Ostatnio zmieniony czw lip 07, 2016 4:59 am przez Maria, łącznie zmieniany 1 raz.
JAM JEST Światłością Serca - Saint Germain
Awatar użytkownika
s_virus
Infrańczyk
Posty: 128
Rejestracja: pn kwie 15, 2013 9:12 pm
Kontakt:

Re: Atmokineza - czy potrafię kontrolować pogodę?

Post autor: s_virus »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Hybrid" data-cid="124077" data-time="1467830249">
A może to Ty musisz ukończyć to nieszczęsne gimnazjum .... a potem nauczyć się komentowania na Forum ... bo jak na razie to widzę , że starasz się hejtować wszelkie wypowiedzi userów , odstraszając ich od dalszego komentowania na naszym zacnym Forum ...  przemyśl to i włącz się do dyskusji ... a jak nie to zmykaj ... gdzie pieprzydło rośnie ... i nie przysrywaj ...
</blockquote>
 
U la la sam miszcz mieszaniec mnie skarcił. Poczytuję to  sobię za "zaszczyt" i nurtują mnie jednocześnie pytania - co miszcza przełożonego skłoniło do zwrócenia uwagi na mą skromną osobę?? Czyżybym zgrabnie mieszał w szykach?? Czy mam się  teraz spodziewać wizyty "smutnych panów"??
Ostatnio zmieniony pt lip 08, 2016 4:19 pm przez s_virus, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Atmokineza - czy potrafię kontrolować pogodę?

Post autor: Katarzyna_1 »

"Czyżybym zgrabnie mieszał w szykach?? Czy mam się  teraz spodziewać wizyty "smutnych panów"??"
Smutny pan to ty. Najpierw milicja, później policja a teraz prohibicja. :)
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Hybrid
Infranin
Posty: 201
Rejestracja: pt gru 28, 2012 7:37 pm

Re: Atmokineza - czy potrafię kontrolować pogodę?

Post autor: Hybrid »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="s_virus" data-cid="124084" data-time="1467994713">
 
. Poczytuję to  sobię za "zaszczyt" ...
</blockquote>
 Dictum ...''Roma locuta causa finita'' ... rem tene ...
 
Ja nie poczytuję sobie za ''zaszczyt'' dyskusji z przysrywaczem ... a mieszańca poszukaj sobie w swoim rodzinnym ''kółeczku'' 
Ostatnio zmieniony pt lip 08, 2016 8:01 pm przez Hybrid, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „DYSKUSJA OGÓLNA”