Atmokineza - czy potrafię kontrolować pogodę?

Pozostałe tematy dotyczące parapsychologii
drodwer
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: śr gru 04, 2013 2:41 pm

Atmokineza - czy potrafię kontrolować pogodę?

Post autor: drodwer »

Witam, dzisiaj zarejestrowałem się na forum, ponieważ chciałbym dostać odpowiedzi na trapiące mnie pytania...Ostatnio zacząłem interesować się świadomym śnieniem , okazało się że w klasie mam kolegę który się też tym interesuje i wszystkimi rzeczami nadprzyrodzonymi. Rozgadaliśmy się, powiedział mi że istnieje coś takiego jak telekineza i atmokineza -> kontrolowanie pogody.Było to ponad miesiąc temu, ale dopiero teraz zdecydowałem się poszukać pomocy w internecie... Tak więc przejdźmy do najważniejszego. Od dziecka powiedzmy że potrafiłem trochę kontrolować pogodę...Potrafiłem wywołać deszcz, wiatr, uciszyć wiatr. Pewnego razu mama się zdziwiła co robię i mnie wyśmiała.Przez to nie trenowałem moich mocy szczególnie przez kilka lat. Ale dotąd wiedziałem że coś takiego potrafię. Wiem że z pogodą jest tak że może to być przypadek ale to się dzieje często. Nie raz jak wracałem ze szkoły to bawiłem się kontrolą wiatru, próbowałem np. wywołać podmuch. Dość często mi się udawało. Zwykle nie robiłem nic poważnego. Ale mieszkam na wsi to jak pomagam na żniwa, to np. w tym roku gdy młóciliśmy pole ze zbożem to zbliżała się burza,nawet kilka jak się potem okazało... Przez pół godziny umysłem, trudno mi to wytłumaczyć przetrzymywałem burze i próbowałem je odgonić. Udało mi się, z 5 burz nas minęło, a potem jak już się tym strasznie zmęczyłem i poddałem się to w ciągu kilku minut wszystko lunęło.. Wątpię że jest to przypadek, ale udaje mi się tylko czasami, ostatnio jak chodzę ulicą bo się przeprowadziłem i jestem w liceum, to już mi się nie udaje wywołać podmuchu, a jak udaje to wydaje mi się że to tylko przypadek. Próbowałem też telekinezy możliwe że przesunąłem papierek o kilka milimetrów ale to może tylko ruch powierza, dzisiaj jak będę mieć czas spróbuje znowu. Możecie mi powiedzieć, czy to atmokineza,czy coś takiego nie istnieje i tylko mi się to wszystko wydaje. A jak istnieje to jak to kontrolować i ulepszać tą umiejętność ? Wiem że się rozpisałem ale proszę o pomoc...PS. nie zdążyłem przeczytać regulaminu ale jeśli można to podeślijcie więcej forum tego typu, na których ludzie są aktywni, proszę o pomoc.
Ostatnio zmieniony śr gru 04, 2013 3:35 pm przez drodwer, łącznie zmieniany 1 raz.
Anae29
Infrzak
Posty: 31
Rejestracja: wt gru 03, 2013 3:59 pm

Re: Atmokineza - czy potrafię kontrolować pogodę?

Post autor: Anae29 »

Jeśli chodzi o same nazwy różnych umiejętności to poczytaj tu" http://www.potegaumyslu.pun.pl/moce-8.htm Co do kontroli pogody, to trudno mówić mi bo udaje mi się tylko przywołać deszcz:) i czasem odegnać... Często nazywano mnie czarownicą, haha:) Próbuj dalej
Anae29
Infrzak
Posty: 31
Rejestracja: wt gru 03, 2013 3:59 pm

Re: Atmokineza - czy potrafię kontrolować pogodę?

Post autor: Anae29 »

niby nie kontrolowanego:) ale też dziwnie przychodzi zmiana, jak się o niej myśli.. Może warto zbadać wpływ myśli na kształtowanie rzeczywistości...
Anae29
Infrzak
Posty: 31
Rejestracja: wt gru 03, 2013 3:59 pm

Re: Atmokineza - czy potrafię kontrolować pogodę?

Post autor: Anae29 »

heh, pewnie, tylko jak mam udowodnić:) że akurat moja myśl na to wpłynęła, że orkan przeszedł bokiem.. Zaraz odezwie się masa ludzi, że też o tym myślała:)To niestety mają do siebie zjawiska tego typu- że nie da się ich udowodnić... Może być też tak, że  nie będzie w mojej miejscowości.. skutków, a w innych częściach będą i co wtedy:)Zresztą w sumie to ciekawe będzie doświadczenie:) tylko kto w to uwierzy...
drodwer
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: śr gru 04, 2013 2:41 pm

Re: Atmokineza - czy potrafię kontrolować pogodę?

Post autor: drodwer »

Próbowałem wywołać śnieg jesienią, przywołać chmury w bezchmurny dzień.  Chmury próbowałem 3 razy i raz się udało, ale do kontrolowania chmur mi strasznie daleko, a co dopiero śnieg.... Czytałem o zbieraniu energii poprzez wdechy itp. aż mnie to zaciekawiło, bo zawsze jak próbuje manipulować pogodą to szybko się męczę. Przywołać jest według mnie trudniej bo trzeba wszystko od początku robić a odpędzić łatwiej... więc jak komuś też się wydaje że potrafi kontrolować pogodę,lub chce spróbować to radzę zacząć od przepędzania :)  "Może warto zbadać wpływ myśli na kształtowanie rzeczywistości..." <--- nie wiem o co ci głębiej chodzi, ale jeśli chodzi o zmienianie rzeczywistości samymi myślami to ciekawe jest makrokineza, jak nie czytałeś to poczytaj. Dziwne jest jak np. bawisz się kartami i możesz wylosować kartę o której myślisz,często mi się udawało, więc coś w tym jest ;) Mi akurat średnio zależy by ktoś w to wierzył czy nie, po prostu myślałem że ktoś tu ma podobne zdolności i jakieś rady :) Bardzo mnie interesuje temat atmokinezy, ale już raz przeszukiwałem internet o jakieś logicznej wzmiance, poradzie...pusto :/ Dzięki za szybkie odpowiedzi do tematu,pocieszające że ktoś może być zainteresowany tego typu zjawiskami :) 
Anae29
Infrzak
Posty: 31
Rejestracja: wt gru 03, 2013 3:59 pm

Re: Atmokineza - czy potrafię kontrolować pogodę?

Post autor: Anae29 »

własnie o to chodzi że nam nie zależy, by ktokolwiek wierzył:) a i mi do kontroli pogody w ogóle daleko:) Jedyne co mi się udaje to myślenie o deszczu- i po 10-15 min. pada... Oczywiście że nie zawsze:) ale wtedy jak mi zależy na jakiejś pogodzie.. bardziej. Trudniej mi słońce przywołać.. heh czy rozgonić deszcz/chmury... w sumie nie trenuje i nie zajmuję się teraz tym..Ale coś tam próbowałam:) Do sceptyków- warto samemu próbować i obserwować:) czy się coś zmienia czy nie. 
drodwer
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: śr gru 04, 2013 2:41 pm

Re: Atmokineza - czy potrafię kontrolować pogodę?

Post autor: drodwer »

Dobrym sposobem na deszcz jest jakby wysyłanie myśli w kierunku chmur,nieba. Jeśli chcesz kontrolować wiatr to radzę próbowania poczuć,być wiatrem. Ciekawe jest to że jak próbuję kontrolować chmury/wiatr to czuję ciarki na całym ciele i jeśli przywołuje wiatr to zawsze ciarki podążają w kierunku dłoni, więc zdaje mi się że przy wywoływaniu wiatru ważne są dłonie. Jeśli ktoś będzie próbował kontrolować pogodę to radzę to robić na powietrzu nie za oknem, w budynku. Własne obserwacje :)
przemek79
Infrzak
Posty: 41
Rejestracja: ndz gru 18, 2011 2:55 pm
Kontakt:

Re: Atmokineza - czy potrafię kontrolować pogodę?

Post autor: przemek79 »

To raczej nie jest kontrola pogody a wyczuwanie jej nadchodzących zmian.
Anae29
Infrzak
Posty: 31
Rejestracja: wt gru 03, 2013 3:59 pm

Re: Atmokineza - czy potrafię kontrolować pogodę?

Post autor: Anae29 »

także możliwe:) nie przeczę.. trudno to i tak wszystko poskładać:) 
drodwer
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: śr gru 04, 2013 2:41 pm

Re: Atmokineza - czy potrafię kontrolować pogodę?

Post autor: drodwer »

"przemek79" nie wiem czemu uważasz,że to nie jest kontrola pogody. Przewidywanie na tym się nie znam, ale od 2 tygodni jak zacząłem się interesować atmokinezą to jak wychodzę do szkoły to zawsze zastanawiam się jaka będzie pogoda, i zwykle moja pierwsza myśl się sprawdza, ale o tym chciałem rozmawiać :) Co do przepędzenia orkanu to nawet nie próbuję, bo to niemożliwe by kontrola pogody była aż tak dalekodystansowa. Wydaje mi się że da się kontrolować jedynie rzeczy są w zasięgu wzroku... W sumie teraz dzięki temu że przez orkan są mocniejsze wiatry to mam dobry czas na eksperymenty, bo wieje cały czas. Dzięki temu jak uciszasz wiatr to musi być ewidentnie twoja sprawka. Dzięki temu dzisiaj wydaje mi się że poczyniłem postępy, odkryłem że nie tylko dłonie służą kontroli powietrza ale także klatka piersiowa i poprawne oddychanie. Dla mnie najlepiej najefektywniejsze jest spokojne miarowe oddychanie, ponieważ bardzo łatwo się wtedy skupić :) Z dzisiejszych obserwacji to tyle. Próby kontroli pogody robię rzadziej, ponieważ przywołać deszcz od zera jest trudno, wole ćwiczyć odegnanie chmur deszczowych, a ostatnio mało ich jest.  Jeśli komuś kiedykolwiek się zdawało że kontroluje pogodę to niech się odezwie i powie obojętnie jakie przeżycia, uczucia wskazówki, pomogą one mi i może innym którzy chcieliby zacząć atmokinezę i śledzą ten temat. Wiem że jestem totalnym amatorem, ale jeśli ktoś chce mnie o coś zapytać to postaram się odpowiedzieć :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „DYSKUSJA OGÓLNA”