Kontrola umysłu a wykorzystywanie potęgi umysłu

Siła naszego umysłu, czyli telekineza, lewitacja etc.
Awatar użytkownika
blokowan
Infrzak
Posty: 55
Rejestracja: śr gru 04, 2013 11:17 pm

Re: Kontrola umysłu a wykorzystywanie potęgi umysłu

Post autor: blokowan »

A czemu te manipulacje wg Ciebie @danut nie mogą zachodzić wspólnie ?Przecież do kontroli umysłu stosuje się różne specyfiki, jak LSD, traumatyczne przeżycia, zaburzenia emocjonalne, eksterioryzacja, implanty stymulujące mózg, mikro roboty o których mało kto pisał, hipnozę, język perswazji, silny strach i inne o których nie pamiętam..Wg tego co wiem, wszystko stosują co przynosi największe postępy, mają wachlarz urządzeń do dyspozycji, jakąś chemię którą dodają do pożywienia będąc w postaci jakby Ducha, OOBE.. Nic na siłę, nie zmuszam byś to zaakceptował, ale warto o tym wiedzieć, nie ma co tego ukrywać bo gdyby o tym w mediach mówiono nie było by tylu schizofreników, tylko dociekali by swoich praw w sadach zbiorowym pozwem, ja byłbym jednym z nich bo wiem kogo pozwać, wiem kogo o co pytać pod wariografem.. niby proste ale gdy pytałem na forum prawnym to usunęli temat bo zaczęli mnie diagnozować jako chorego zamiast skupiać się na pytaniach jakie im zadałem, w jaki sposób poddać badaniu wariografem, czy mogę ustalać pytania itp jako wytłumaczenie zamknięcia tematu że to nie forum medyczne..
Don't Gain the World, and lose Your soul,
Wisdom is better, than silver or gold.
Bob Marley
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Kontrola umysłu a wykorzystywanie potęgi umysłu

Post autor: Zbyszek »

E nie wciskam ci urojeń, tylko zwracam iż to duchowe zjawisko, polegające na częściowym dostrojeniu się do duchowego planu. Tez tak mam. Wielu ludzi ma tak, osiągając te zdolności medytacja. Sa tacy co budzą się gwałtownie i szlag ich trafia, gdyż tego nie chcą i  boja się słyszanych głosów, a nie wiedza jak wyłączyć to dziwo, to coś co większość z nas nazywa  zaburzeniami umysłowymi. Masz, czipa? Czip ci robi glosy?

A i co z tego. Rozwal go, tak jak znajoma, co miała pręty metalowe w gębie i wstydziła się uśmiechać. Przyszła do dentysty a ten buzie rozdziawił, pytając. Jak pani pogięła te protezę?

A no pogięłam, patrząc w lusterko, myśląc ze się ludzie ze mnie śmieją. Ale to pręty na kombinerki z tytanu a pani pogięła własnym wstydem?

Weź czipa na myślenie. On przecież gupia maszyna. Skoncentruj się na nim i zgnieć, wyrwij sobie, wizualizując jak go wyciągasz szczypcami. Tylko sam sobie nie zrób jakiejś krzywdy. Zrób mu energetyczne zasieki, zardzewiej go , otocz stwardniałym białkiem, niech ma za swoje. Uwierz mi, znam się na takich bajerach.  A jak nie podziała to mam lepszy trik na oprawców co ci go wczepili. A to dobre jak się chce komuś nakopać a strach ze odda. Siadasz na wyrku, z czipem , czy bez czipa i koncentrujesz uwagę na oprawcy. Wczuj się w swoja nienawiść do niego, na tym jak cie skrzywdził, dokuczył i upokorzył. Trzymaj go na uwadze, wymyślając jak mu nogi obrywasz, głowę miażdżysz, brzuch rozcinasz. Wsadź mu np. trującą żabę, rozerwij flaki na strzępy, myśląc cały czas jak ciebie skrzywdził i  chcesz pomsty. Jak ich wszystkich znasz, to spytaj jak się czuli w tym czasie. Po wielu próbach osiągniesz mistrzostwo. Dasz rade, wierz mi:)) No wiesz, ale jeśli się mylisz, to może skrzywdzisz niewinnego człowieka, oczywiście jak ci podziała.  U mnie działa zawsze, tyle ze się nie biorę za takie liszaje, gdyż takie planowanie zapisuje się również we mnie. W każdym się zapisuje i zostawia ślad mentalny. Potem do nieba nie puszczają, bo widać jak na dłoni , kto co wymyślał za życia..Robia sie  mysloksztalty na cialach niefizycznych i wszystko widac,-  "bo w myslach i uczynku"

 
Ostatnio zmieniony ndz gru 08, 2013 8:23 pm przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Kontrola umysłu a wykorzystywanie potęgi umysłu

Post autor: danut »

Mogą zachodzić wspólnie i tak zachodzą Zbyszek wytłumaczył. :) Zbyszku no ja się zemściłam wycisnęłam, spaliłam w piecu( rzeczywiście a nie w myślach), ale dokładnie widać, że to nie cud technologia i nie podziałała na mój umysł, żadna wyższa skoro doprowadziła mnie do zakażenia ręki.
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Kontrola umysłu a wykorzystywanie potęgi umysłu

Post autor: Zbyszek »

ooo a jak nadaja? W stereo czy mono? Bo jak zadna wyzsza, to pewnie  tania tandeta
Ostatnio zmieniony ndz gru 08, 2013 8:20 pm przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Kontrola umysłu a wykorzystywanie potęgi umysłu

Post autor: danut »

Zbyszku o to chodzi hahhaha Patrz teorie Andrzeja58 - tandeta.Zajęłabym się manipulacją magów i wróżek, sekt, egzorcystów itd.  a wszystko będzie na temat, co Ty na to, gdyż widzę po wpisach, ze odkryłeś to samo co ja?
Awatar użytkownika
Adolf
Infrzak
Posty: 46
Rejestracja: czw lut 07, 2013 1:57 am

Re: Kontrola umysłu a wykorzystywanie potęgi umysłu

Post autor: Adolf »

Tak sobie myślę. Oni jak się domyślamy są bardzo potężni. Więc oni wiedzą, kto może im zagrozić w przyszłości. A to oznacza, że... Każdy na tym forum jest już u nich na celowniku. Każdy kto wykazał jakieś większe zainteresowanie tematem, jest potencjalnie zagrożony. A gdyby ktoś przypadkiem coś broń boże odkrył, to szczerze mówiąc ma przesrane. Taka teza jest dla nas wszystkich bardzo niewygodna, bo gdyby tak rzeczywiście było, to na zawsze będziemy żyć w nieświadomości. 
<a href="http://www.ufopoznan.blogspot.com">www.ufopoznan.blogspot.com</a>
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Kontrola umysłu a wykorzystywanie potęgi umysłu

Post autor: danut »

blokowan -  Podstawa- To nie jest tak :"....jest się ofiarą kontroli umysłu, a ktoś z zewnątrz jest operatorem umysłu ? Słyszy, rozumie nasze myśli, brak prywatności we własnej głowie. Jakby podłączony zdalnie do naszego układu nerwowego."  Lecz ja napiszę - Jest się częścią wielkiego wielopoziomowego umysłu. Nie ma prywatności, gdyż zyjemy w Systemie, w którym wszystko ze wszystkim jest połączone. Nie będzie prywatności, gdyz każde działanie a nawet każda myśl ma swoje znaczenie, wysyła sygnały tworzące rzeczywistość, odbijające się i przechwytywane przez inne części w naszej rzeczywistosci i poza nią, od tego zaś się nie ucieknie. "...mnie zmuszając do myślenia o tym czego nie chcę, zmuszają bym myślał prymitywnie, bez kontroli wplątują mnie w myślowe patologie, jakieś zboczenia, wszystko to robią ze śmiechem." - Tracisz własną osobowość, tracisz swoją cząstkę, zrzucając winy na innych bo tu piszesz - "dublowane są moje myśli werbalnie."
Awatar użytkownika
blokowan
Infrzak
Posty: 55
Rejestracja: śr gru 04, 2013 11:17 pm

Re: Kontrola umysłu a wykorzystywanie potęgi umysłu

Post autor: blokowan »

Nie chce mi się powielać tego co już napisałem, a nie dociera do kilku przemądrzałych osób.. Przeczytaj wszystkie odnośniki z zalinkowanej strony poniżej, opisy ofiar na których stosuje się broń psychotroniczną, kontrolę umysłu. Zauważ że to się dzieje na całym świecie, ten proceder nie ma narodowości, nie uwzględnia konstytucji, ani żadnych praw ponad tymi które sami kontrolerzy stanowią. Sprawdź to: http://niniwa22.cba.pl/stronamd.htm Czy od tego zaczyna się NWO ? Rząd światowy ? Sam sobie odpowiedz, bo to proste jest, jeśli wyrzuci się ze swojej głowy ograniczenia.
Ostatnio zmieniony wt gru 10, 2013 2:33 pm przez blokowan, łącznie zmieniany 1 raz.
Don't Gain the World, and lose Your soul,
Wisdom is better, than silver or gold.
Bob Marley
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Kontrola umysłu a wykorzystywanie potęgi umysłu

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="danut" data-cid="110496" data-time="1386534132">Zbyszku o to chodzi hahhaha Patrz teorie Andrzeja58 - tandeta.Zajęłabym się manipulacją magów i wróżek, sekt, egzorcystów itd.  a wszystko będzie na temat, co Ty na to, gdyż widzę po wpisach, ze odkryłeś to samo co ja?</blockquote> Odpowiedzi brak i co z tandetą zrobić?
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Kontrola umysłu a wykorzystywanie potęgi umysłu

Post autor: danut »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Katarzyna_1" data-cid="110564" data-time="1386700763"> Odpowiedzi brak i co z tandetą zrobić?</blockquote>Naprawdę nie dostrzegasz, ze te torie to bzdury i tandeta? Na czym są oparte, na jakich faktach, na jakich podstawach? Kto może w nie uwierzyć? Nawet żołnierze w Witnamie nie byli robotami, żadna elektronika, a życie i poddanie maipulacji poprzez hasła i złamanie ich psychiczne i fizyczne słowne, wchodzilo w grę a nie radijka. Szkoda słów moich, pa.
ODPOWIEDZ

Wróć do „POTĘGA UMYSŁU”