Kontrola umysłu a wykorzystywanie potęgi umysłu

Siła naszego umysłu, czyli telekineza, lewitacja etc.
Awatar użytkownika
blokowan
Infrzak
Posty: 55
Rejestracja: śr gru 04, 2013 11:17 pm

Kontrola umysłu a wykorzystywanie potęgi umysłu

Post autor: blokowan »

Czy ktoś z was zdawał sobie sprawę, jak to jest, gdy jest się ofiarą kontroli umysłu, a ktoś z zewnątrz jest operatorem umysłu ? Słyszy, rozumie nasze myśli, brak prywatności we własnej głowie. Jakby podłączony zdalnie do naszego układu nerwowego. Oczywiście samemu można by osiągnąć ten poziom kontroli nad otaczającą rzeczywistością, ale będąc ofiarą tego procederu doświadczam niesamowitych wydarzeń, nie zawsze negatywnych, takie jak wpływanie na osoby które znajdują się w pobliżu, nawet zwierzęta... Okazuje się, że ktoś kto ma całkowitą kontrolę nad moim umysłem, potrafi sprawić np że czuję zapachy jakby nosem, ale nic w powietrzu nie czuć, a intensywnie czuję jakiś zapach, i tak szybko jak się pojawił, tak znika. Wszystko dzieje się w głowie. Mam nadzieje że ten przykład uzmysłowi wielu możliwości kontroli umysłu. Potrafią werbalnie, bo słyszę to co chcą bym myślał,samoistnie bez mojej kontroli, słysząc jakąś komendę osoby w moim otoczeniu o których myślę w danym momencie, na których skupiam swoją uwagę, wykonują te polecenia automatycznie, zupełnie jak ja to robię, będąc na co dzień regularnie kontrolowany, dublowane są moje myśli werbalnie. Np pies wykonuje jakieś czynności, np obraca się na komendę "spojrzał w lewo" i tam tez patrzy, lub rusza uchem, sika nawet na komendę, dwa psy agresywnie zaczynają walczyć... Okazuje się że kontrolerzy mogą sterować otoczeniem kontrolując ludzki umysł, zdajecie sobie sprawę z tego potęgi ? Inna kwestia, że robią to w negatywnym celu, upokarzają mnie zmuszając do myślenia o tym czego nie chcę, zmuszają bym myślał prymitywnie, bez kontroli wplątują mnie w myślowe patologie, jakieś zboczenia, wszystko to robią ze śmiechem w głosie, jakby to ich jeszcze bawiło po roku nieustannego poniżania, kontrolowania mojego umysłu, programowania, bez mojej zgody, ani wiedzy gdy w nocy założono mi blokady, implanty, do syntetycznej telepatii i czytania moich myśli, by mogli widzieć wszystko to co ja widzę gdziekolwiek się znajdują(...) Czy to nie wspaniałe, a jednocześnie przykre jak wiele o naszych umysłach ukrywa się przed nami, jak wielką przewagę przed nieświadomymi cząstki Boga w nas, a posiadają tą wiedzę Ciemne siły, wyposażeni w zaawansowaną technologię stymulują umysły, lub kontrolują myśli, na swój bardzo zły cel.Potrafią między sobą stymulować się i widzę postacie jakby czarny dym, mgła obserwująca mnie, widzę taką czarną mgiełkę też zawieszoną przed oczami, podążającą za wzrokiem, widzę także białe jakby duchy, mają ręce, nogi, bardzo szybko biegają, bezszelestnie, ok 120cm wzrostu, przenika przez materialne przedmioty, zachowuje się jakby grawitacja nie obowiązywała, wiecie co to może być ? Oni, kontrolerzy, zwykli ludzie gdybyś nie znał ich ze strony z której ja się na nich poznałem, potrafią wywoływać między sobą takie zdolności ! To jest potęga umysłu ?Pasożytują na mojej energii, ciągle ktoś jest do mnie podłączony, właśnie taką czarną mgiełką zawieszona przed oczami, ktoś z was wie co to może być ? Ktoś z was wie coś o czarnej sile, ciemnej energii ?
Ostatnio zmieniony czw gru 05, 2013 11:53 am przez blokowan, łącznie zmieniany 1 raz.
Don't Gain the World, and lose Your soul,
Wisdom is better, than silver or gold.
Bob Marley
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Kontrola umysłu a wykorzystywanie potęgi umysłu

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="blokowan" data-cid="110319" data-time="1386244303">Czy ktoś z was zdawał sobie sprawę, jak to jest, gdy jest się ofiarą kontroli umysłu, a ktoś z zewnątrz jest operatorem umysłu ? Słyszy, rozumie nasze myśli, brak prywatności we własnej głowie. Jakby podłączony zdalnie do naszego układu nerwowego. Oczywiście samemu można by osiągnąć ten poziom kontroli nad otaczającą rzeczywistością, ale będąc ofiarą tego procederu doświadczam niesamowitych wydarzeń, nie zawsze negatywnych, takie jak wpływanie na osoby które znajdują się w pobliżu, nawet zwierzęta... Okazuje się, że ktoś kto ma całkowitą kontrolę nad moim umysłem, potrafi sprawić np że czuję zapachy jakby nosem, ale nic w powietrzu nie czuć, a intensywnie czuję jakiś zapach, i tak szybko jak się pojawił, tak znika. Wszystko dzieje się w głowie. Mam nadzieje że ten przykład uzmysłowi wielu możliwości kontroli umysłu. Potrafią werbalnie, bo słyszę to co chcą bym myślał,samoistnie bez mojej kontroli, słysząc jakąś komendę osoby w moim otoczeniu o których myślę w danym momencie, na których skupiam swoją uwagę, wykonują te polecenia automatycznie, zupełnie jak ja to robię, będąc na co dzień regularnie kontrolowany, dublowane są moje myśli werbalnie. Np pies wykonuje jakieś czynności, np obraca się na komendę "spojrzał w lewo" i tam tez patrzy, lub rusza uchem, sika nawet na komendę, dwa psy agresywnie zaczynają walczyć... Okazuje się że kontrolerzy mogą sterować otoczeniem kontrolując ludzki umysł, zdajecie sobie sprawę z tego potęgi ? Inna kwestia, że robią to w negatywnym celu, upokarzają mnie zmuszając do myślenia o tym czego nie chcę, zmuszają bym myślał prymitywnie, bez kontroli wplątują mnie w myślowe patologie, jakieś zboczenia, wszystko to robią ze śmiechem w głosie, jakby to ich jeszcze bawiło po roku nieustannego poniżania, kontrolowania mojego umysłu, programowania, bez mojej zgody, ani wiedzy gdy w nocy założono mi blokady, implanty, do syntetycznej telepatii i czytania moich myśli, by mogli widzieć wszystko to co ja widzę gdziekolwiek się znajdują(...) Czy to nie wspaniałe, a jednocześnie przykre jak wiele o naszych umysłach ukrywa się przed nami, jak wielką przewagę przed nieświadomymi cząstki Boga w nas, a posiadają tą wiedzę Ciemne siły, wyposażeni w zaawansowaną technologię stymulują umysły, lub kontrolują myśli, na swój bardzo zły cel.Potrafią między sobą stymulować się i widzę postacie jakby czarny dym, mgła obserwująca mnie, widzę taką czarną mgiełkę też zawieszoną przed oczami, podążającą za wzrokiem, widzę także białe jakby duchy, mają ręce, nogi, bardzo szybko biegają, bezszelestnie, ok 120cm wzrostu, przenika przez materialne przedmioty, zachowuje się jakby grawitacja nie obowiązywała, wiecie co to może być ? Oni, kontrolerzy, zwykli ludzie gdybyś nie znał ich ze strony z której ja się na nich poznałem, potrafią wywoływać między sobą takie zdolności ! To jest potęga umysłu ?Pasożytują na mojej energii, ciągle ktoś jest do mnie podłączony, właśnie taką czarną mgiełką zawieszona przed oczami, ktoś z was wie co to może być ? Ktoś z was wie coś o czarnj sile, ciemnej energii ? :DPsycholem nie jesteś, oni piszą inaczej, Pozostaje pytanie.. Kto, dlaczego i po co cię tu przysłał? :Oh:</blockquote>



:DPsycholem nie jesteś, oni piszą inaczej, Pozostaje pytanie.. Kto, dlaczego i po co cię tu przysłał? :Oh:
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Kontrola umysłu a wykorzystywanie potęgi umysłu

Post autor: Andrzej 58 »

Blokowan nie przejmuj się ,to tylko osły ,które myślą ,że są panami sytuacji a tak naprawdę to kozły ofiarne mające zastąpić kogoś innego.Pomyśl ode mnie dla nich ,że ,że ta zabawa skończy się dla nich bardzo nieprzyjemnie.Na ich miejscu szybko wyłączyłbym zabawki i zdemontował anteny.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Kontrola umysłu a wykorzystywanie potęgi umysłu

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Andrzej 58" data-cid="110328" data-time="1386255165">Blokowan nie przejmuj się ,to tylko osły ,które myślą ,że są panami sytuacji a tak naprawdę to kozły ofiarne mające zastąpić kogoś innego.Pomyśl ode mnie dla nich ,że ,że ta zabawa skończy się dla nich bardzo nieprzyjemnie.Na ich miejscu szybko wyłączyłbym zabawki i zdemontował anteny.</blockquote>a ja bym jeszcze poleciła odkopanie tego co zostało zasypane w latach pięćdziesiątych i będzie git majonez :Oh:w Warszawie oczywiście, a nie na Śląsku :D
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
blokowan
Infrzak
Posty: 55
Rejestracja: śr gru 04, 2013 11:17 pm

Re: Kontrola umysłu a wykorzystywanie potęgi umysłu

Post autor: blokowan »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Andrzej 58" data-cid="110328" data-time="1386255165">Blokowan nie przejmuj się ,to tylko osły ,które myślą ,że są panami sytuacji a tak naprawdę to kozły ofiarne mające zastąpić kogoś innego.Pomyśl ode mnie dla nich ,że ,że ta zabawa skończy się dla nich bardzo nieprzyjemnie.Na ich miejscu szybko wyłączyłbym zabawki i zdemontował anteny.</blockquote> Zdaje sobie z tego, że są sługusami, mają przywileje wśród nieświadomego społeczeństwa, które traktują jak podludzi, gorszą rasę. Oni najwyraźniej nie wiedzą lub nie chcą sobie uświadomić po której stronie stoją, komu służą swoimi niechlubnymi czynami, że ten proceder działa jak piramida.. Nawet policjant wie że mam pozakładane blokady i przez chwile dublował moje myśli, czy ksiądz, a nawet jehowi którzy po krótkiej rozmowie z sąsiadką zaczęli mną sterować, wzrokiem, powodować że rysuję wzrokiem białe znaki na ścianie i wiele więcej, jak robot.Wszystko ma podłoże NWO, zaimplantowac całe społeczeństwo, zrobić z nich posłuszne roboty, żeby ich życie składało się tylko z odruchów, tak jak ze mną zrobili.Ja jestem w szoku, że ludzie których znałem od dzieciaka, rodzina, wszyscy są w stanie wyrządzić mi takie cierpienia, męczarnie we własnej głowie, nikt ich nie nadzoruje, nikt ich nie zatrzymuje, nikt z nich nie może mi pomóc, udają że nie wiedzą o co chodzi, nawet rodzina chce bym poszedł do psychiatry, chociaż sami mną sterują, wszystko werbalnie, zdalnie, mówią na głos jakby do siebie, ale ja ich słyszę w głowie na duże odległości!Jestem zmuszany by ich słuchać, moje myśli sa sprowadzane na ziemie, blokowane itd jak sama nazwa mówi, mam pozakładane blokady. Wiem kto mi to zrobił, wiem ż ok 15 osób czynnie przyczyniło się do programowania mnie, znam osobę która udostępniła implanty, znam osobę od której kupiono, ale jak ich doprowadzić pod organ sprawiedliwości, jeśli nawet tam pewnie są kontrolerzy. To jest globalny proceder, Magnus Olsson, ofiara kontroli umysłu mówi że już ponad 80% społeczeństwa jest zaimplantowane, oczywiście pewne grupy osób wiedzą o tym i z tego korzystają, są uprzywilejowane i kontrolują resztę, tych którzy nawet nie wiedza, że ktoś podczas snu może ich odwiedzić i wprowadzić implanty pod skórę. jeśli ktoś zaczyna rozumieć więcej, widziec więcej, jak ludzie sie wobec nich zachowują, sztucznie, czuja silny strach gdy doznają duchowego przebudzenia a zostaną namierzeni, wszystko sprowadza się do kontroli umysłu. Zrobią z niego wariata a on nie będzie wiedział co się z nim dzieje. Za lat kilka może mniej, bedzie na świecie globalne oczyszczanie, liczę że sprawiedliwość dosięgnie wszystkie te osoby, które w tym momencie chodza wśród normalnych ludzi, sa psychopatami w owczej skórze, torturują ludzi ze śmiechem w głosie, upokarzają z coraz większym zapędem, nie ma wśród osób które mnie otaczają nikogo komu było by mnie szkoda. Żadna z tych osób nie wyłamie się, nie powie że nie chce brac w tym udziału, mają implanty to muszą, jeśli nie to stwierdza że mi pomaga i wszyscy będą namawiali by był taki jak inni. Rozumiesz, jacy to są prymitywni ludzie ? Nie brakuje wśród nich zawistnych, którzy nawet przy dziecku potrafią mikrorobotami stymulować wzwód ! Nikogo to nie rusza, na pewno nie ich, ja ich wyzywam, a oni dalej swoje. Aż przykro że całe życie zmarnowałem wśród takich osób.
Don't Gain the World, and lose Your soul,
Wisdom is better, than silver or gold.
Bob Marley
przemek79
Infrzak
Posty: 41
Rejestracja: ndz gru 18, 2011 2:55 pm
Kontakt:

Re: Kontrola umysłu a wykorzystywanie potęgi umysłu

Post autor: przemek79 »

Rodzina ma racje . A schizofrenię można leczyć.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Kontrola umysłu a wykorzystywanie potęgi umysłu

Post autor: Arek 1973 »

<blockquote class="ipsBlockquote">Oczywiście samemu można by osiągnąć ten poziom kontroli nad otaczającą rzeczywistością,</blockquote>Polecam wódkę :D Ale poważnie <blockquote class="ipsBlockquote">Czy ktoś z was zdawał sobie sprawę, jak to jest, gdy jest się ofiarą kontroli umysłu</blockquote>Rzadko  się nad tym zastanawiamy, ale jak to jest  fajnie samemu kontrolować umysł. Weżmy np: taki  zwykły szary listopadowy dzień bez jakiś tam dobrych ani złych stron. I mamy do wyboru dwie drogi, albo będziemy narzekać na pogodę i wszystko  wokół,  albo postaramy się z tego  dnia zrobić wszystko co najlepsze, wybór należy do nas. Pierwsza droga jest łatwa, nie potrzeba sią nawet wysilać, druga jest trudniejsza ale gdy się uda  i ten szary dzień stanie się ciekawym to wtedy uzyskaliśmy wielki sukces........  <blockquote class="ipsBlockquote">Wszystko ma podłoże NWO, zaimplantowac całe społeczeństwo, zrobić z nich posłuszne roboty, żeby ich życie składało się tylko z odruchów</blockquote>Ty także masz siłę w sobie żeby zrobić na odwrót, możesz starać się żeby było dobrze, i tego Tobie życzę
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Kontrola umysłu a wykorzystywanie potęgi umysłu

Post autor: Zbyszek »

Blokowan,- ee zadne czipy.wypisz, wymaluj, opisałeś zmieniony stan świadomości. Wracaj spowrotem bo się sam zadusisz!!!! Trzymaj fason.

Zmarli tak maja. Słyszą się na odległość, podsuwają żywym myśli, szwendają się jak cienie. Tak było i tak długo zostanie.

To żadne grupy tak ciebie urządziły, to ty sam to zrobiłeś. Poza ciałem fizycznym jest podobnie. 

Kiedyś mialem okres udźwięcznienia myśli, jak w schizofrenii. Parę osób mnie nawet słyszało jak brzuchomówcę.  Ciekawe zjawisko. Gdy spontanicznie się trafi, to ciężkie wydawać się może życie. Pelne paniki, strachu, posądzania innych o manipulacje. Jaźń zdaje się być bezradna, gdy dorwie się jeszcze za życia do dymensji. Trzeba czekać aż przejdzie. Jakie przyspieszacze?

 Olac to wszystko, uspokoić się, zając się robota z pasja, popuścić oprawcom. Wtedy zaświeci znowu słonce nad głową.Takie rozmowy wewnętrzne nazywa się rozmowami cieni. Mowi sie wewnętrznie a człowiek nic nie słyszy, wykonuje za to polecenie, które dociera do jego śpiącego ciała. Stary trik świata. Działanie takiego niemego rozkazu jest niezwykle frapujące, zwłaszcza gdy wciągnięte są w to rożne niefizyczne ciała. Sam testuje ze znajomym działanie tego cudu. Robimy się na szaro ile się da, włącznie ze spadaniem z drabiny, czy psuciem urządzeń elektrycznych. Nie ma się co bać, lepiej protestować zjawisko i wykorzystać potem do dobrych celów.
Ostatnio zmieniony ndz gru 08, 2013 3:07 pm przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
blokowan
Infrzak
Posty: 55
Rejestracja: śr gru 04, 2013 11:17 pm

Re: Kontrola umysłu a wykorzystywanie potęgi umysłu

Post autor: blokowan »

@Zbyszek,Skąd ta pewność ze mam czipy?, bo ja wiem to na pewno, mam pewność nawet gdyby na zdjęciu nic nie było, ja je czuję, uwierają mnie, kłują pod skórą , tu nie chodzi o moją wiarę czy coś mam wszczepione czy nie, inaczej bym się nie narażał. Patent US4858612 - opatentowano "głosy w głowie"...

Patent US6470214 - technika implementacji przekazywanych słów za pomocą fal radiowych bezpośrednio do mózgu człowieka Nie wątpię że są w to wplątane niefizyczne ciała, jak duchy, dla nich moja skóra jest przeźroczysta bo tylko w taki sposób mogą manewtować mikrorobotami w delikatne miejsca nie uszkadzając tego co ważne, np oczu, powieka górna, struny głosowe i wiele więcej.. Oni muszą widzieć mnie jak coś prześwitującego.. bo innej możliwości by tak precyzyjnie manewrować botami nie widzę.. Ale sterują tym ludzie, każdego z nich znam! uwierz w to, albo nie wmawiaj mi swojej racji z podtekstem o urojeniach.
Don't Gain the World, and lose Your soul,
Wisdom is better, than silver or gold.
Bob Marley
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Kontrola umysłu a wykorzystywanie potęgi umysłu

Post autor: danut »

Zbyszku bo te manipulacje zachodzą, ale "wypisz wymaluj" właśnie w oparciu o takie metody jak piszesz i sami je analizujemy, a nie techniczne, jak wyobrażają sobie inni.
ODPOWIEDZ

Wróć do „POTĘGA UMYSŁU”