Kontrola umysłu a wykorzystywanie potęgi umysłu

Siła naszego umysłu, czyli telekineza, lewitacja etc.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Kontrola umysłu a wykorzystywanie potęgi umysłu

Post autor: danut »

To jest zupełnie coś innego jak sny, opętania, zaburzenia rzeczywistości. Czujesz się w pełni sobą,  jesteś świadomym, czysto, wyraziście odbierasz to co widzisz i analizujesz, nie ma innego lepszego określenia jak zwyczajny odbiór rzeczywistości, tyle tylko, że to ona się zmieniła. Mając sen, czy nawet wizję, czy halucynacje masz pełne poczucie tego, gdy się ockniesz, wybudzasz się, że powraca ci orientacja, wiesz że było to w "głowie". Tam jest inaczej, po powrocie jesteś skołowany, nie wiesz co się stało, czujesz ten przeskok do tej rzeczywistości całym sobą..
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Kontrola umysłu a wykorzystywanie potęgi umysłu

Post autor: Andrzej 58 »

"Czujesz się w pełni sobą,  jesteś świadomym, czysto, wyraziście odbierasz to co widzisz i analizujesz"Myślisz Danusiu ,że tylko Ciebie to spotkało?.W moich relacjach ten element też był zaznaczany.Mam takich doświadczeń sporo i jednego jestem pewny ,że związane były z wpływaniem na moje postrzeganie.Nie oznacza to jednak ,że wszystko jest prawdą.Zależy to od celu jakie takim działaniom przyświecają i kto to robi.Zakładasz ,że wiele osób jest do Ciebie wrogo nastawionych.To błąd .Nikt nie będzie Ciebie przekonywał na siłę o swoich intencjach.Między osobami zainteresowanymi przeprowadziliśmy śledztwo i wyszło ,że wszyscy pisaliśmy prawdę.Ty nie chcesz wziąć w tym udziału ,to trudno.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Kontrola umysłu a wykorzystywanie potęgi umysłu

Post autor: Katarzyna_1 »

"Zależy to od celu jakie takim działaniom przyświecają i kto to robi.Zakładasz ,że wiele osób jest do Ciebie wrogo nastawionych.To błąd .Nikt nie będzie Ciebie przekonywał na siłę o swoich intencjach.Między osobami zainteresowanymi przeprowadziliśmy śledztwo i wyszło ,że wszyscy pisaliśmy prawdę"Ważne.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Kontrola umysłu a wykorzystywanie potęgi umysłu

Post autor: Katarzyna_1 »

Przejrzałam sobie s-b i przypomnę Wam, że o sikorce to Kropka pisała i własnie ten m.in. jej post wzudził moje podejrzenia. KROPKO BARDZO PRZEPRASZAM
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Kontrola umysłu a wykorzystywanie potęgi umysłu

Post autor: danut »

Arku 1973 -  To jest, jak myślę, jeszcze niezwykle ważne - snop niezidentyfikowanego światła. Zauważyłam to i inne osoby także przebywające ze mną - światło, ostre światło chociaż nie rażące w oczy, interpretowane przez świadków- jako "coś dziwne to słońce dzisiaj" takie oświetlenie zewsząd, coś tak jak w bardzo upalny dzień, ale te wrażenia były tylko wzrokowe bez odczucia pieczenia, temperatury, bez mrużenia oczów, jakieś inne, budzące zdziwienie i zainteresowanie tym faktem. I obraz w ogniach, ja często go przywołuje, bo on właśnie odsłaniał to przestrojenie gdzieś na inną rzeczywistość. Nie chcę brać udziału w Waszych teoriach Andrzeju i Kasiu, nie dopisze się do nich, nic mi w nich nie zgadza się z moimi odczuciami, faktami ani z moją historią. Chodzi o to, aby utrzymać swoją analizę i postrzeganie i nie trącić świadomości samego siebie i to bez względu na to, czy nas coś atakuje i próbuje łączyć się z nami. Informacje natomiast na pewno są z zewnątrz
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Kontrola umysłu a wykorzystywanie potęgi umysłu

Post autor: Arek 1973 »

<blockquote class="ipsBlockquote">,  tak jakby teleportacja informacji do naszego mózgu i natychmiastowe przestrojenie go na odbiór innych fal.</blockquote>Tak,,,,,ja to tylko ubrałem w inne słowa :)  jako  wszczepienie informacji. Poniżej podobny przypadek  z Japonii, opisano go  w książce "Biała piramida" <div>Stary rolnik Kishi obudził się w środku nocy i podbiegł do drzwi. Hałasem, który spowodował, obudził</div><div>żonę i syna. Syn zapytał ojca, czy dobrze się czuje, na co ten odpowiedział twierdząco. „Na dworze</div><div>wydarzyło się coś osobliwego, jakbym usłyszał grzmot, słyszeliście go? I to zielone światło, morze</div><div>zielonego światła...”</div><div>Żona i syn rolnika popatrzyli na siebie zdumieni, nie słyszeli wszak żadnego grzmotu, nic widzieli</div><div>żadnego światła. Twarz Kishiego nabrała dziwnego wyrazu. Sprawiał wrażenie lunatyka, choć postrzegał w</div><div>najdrobniejszych szczegółach wszystko, co się wokół niego działo. Z napięciem w głosie przestrzegł rodzinę</div><div>przed wychodzeniem na zewnątrz. Gdy żona próbowała go uspokoić, nakazał jej trzymać nerwy na wodzy,</div><div>bez względu na to, co się będzie działo. Następnie otworzył drzwi i wyszedł na dwór.</div><div>Przez okno widzieli, jak chodził dokoła, prostował się, gestykulował energicznie, jakby rozmawiał z</div><div>kimś, kto stał naprzeciwko. Sprawiało to takie wrażenie, jakby rozmawiał z niewidzialnym partnerem. Po</div><div>kilku minutach Kishi powrócił do domu.</div><div>— Nic z tego nie rozumiem — wymamrotał.</div><div>— Co się stało? — zapytał syn.</div><div>— Nie widzieliście? — odparł chłop wyraźnie wzburzony. — To wcale nie była spadająca gwiazda; na</div><div>naszej łące wylądował wielki ognisty smok. Nie wiem dlaczego. Z brzucha tego smoka wyszło dwoje</div><div>małych ludzików i powiedzieli coś do mnie w jakimś obcym języku. Próbowałem udzielić odpowiedzi, ale</div><div>się nie zrozumieliśmy. Potem znów wsiedli do brzucha ognistego smoka i...</div><div>W tym momencie pan Kishi przerwał, chwycił się obiema rękami za głowę i zemdlał. Żona i syn</div><div>położyli go ostrożnie na matę i przerażeni czuwali przy nim. Wkrótce jednak zapadł w głęboki i spokojny</div><div>sen. Gdy rano rodzina spytała go o nocne przeżycia, utrzymywał, że o niczym nie wie, a całą noc spokojnie</div><div>przespał.</div><div> </div><div> </div><div>Wspomniałaś  o świetle Danut, w tym przypadku także występuje światło</div>
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
kropka
Infranin
Posty: 252
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 5:24 pm
Kontakt:

Re: Kontrola umysłu a wykorzystywanie potęgi umysłu

Post autor: kropka »

 Kasiu ja nie gniewam się. Rozumiem, że ciężko było uwierzyć zarówno Tobie jak innym. Może latem spotkamy się w jakimś umówionym miejscu wszyscy zainteresowani. Ja już się cieszę na samą myśl. Może i Danusia da się namówić... kto to wie
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Kontrola umysłu a wykorzystywanie potęgi umysłu

Post autor: danut »

No tak, wprawdzie u mnie nie zarejestrowano koloru niebieskiego tego światła, za to co kojarzy mi się z takim kolorem, no to otoczka wokół mojego tułowia, na robionym zdjęciu latem, może przesadzam, a zdjęcie jest tylko jakoś prześwietlone, chociaz dziwne jest dla mnie, bo ja się na fotografice nie znam.O, w tym poscie Arku znowu istotna jest następna sprawa- możliwość jednocześnie normalnego reagowania , widzenie i rozmowy z osobami nam towarzyszącymi, utrzymanie świadomości, odpowiadanie im logicznie na pytanie, utrzymany z nimi kontakt i jeszcze dziwimy się bardzo, że to oni nie widzą tego co my. Mnie to denerwowało np. spotkanie z duchem, gdzie zaobserwowano moje oderwanie się od ziemi, a ja na ich relacje wybuchłam śmiechem, bo przecież wiedziałam, że to stało się dlatego, że ten niewidoczny dla nich człowiek mnie podniósł do góry na przywitanie.. :)
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Kontrola umysłu a wykorzystywanie potęgi umysłu

Post autor: danut »

Warto uzmysłowić sobie przy tym jedną rzecz - rzeczywistość jest taka i istnieje wtedy, kiedy znajdą się świadomości, które wspólnie będą w stanie ją zarejestrować, żyć w niej i ją sobie tworzyć.. Połączenie z tym co dalej jest  wyjściem z zamknietego kręgu i poznawaniem nieznanych sobie i tej wspólnocie obszarów - innych rzeczywistości. Do każdej z nich trzeba mieć odpowiednio wykształconą własną świadomość i zdolności poznawcze takie, aby móc ułożyć sobie jej pojmowanie. W jakim, zaś stopniu dany człowiek rozwinie te umiejętności, jaką posiądzie zdolność postrzegania, tak będzie potrafił ją odbierać i przedstawiać. Istnieje niesamowicie wiele poszlak, że mamy w wielu przypadkach odnotowywane i podawane do wiadomosci innych wyjścia poza ten wszystkim nam znany układ. Z relecji tych niezaprzeczalnie i prawie zawsze wynika wniosek  taki, że dalsza część nieznanych nam rzeczywistości jest jednak ściśle z tą naszą powiązana, tak jakby tworzyły całość, wspólnie na siebie oddziaływały, były za siebie odpowiedzialne.Pisząc o kontroli umysłów trzeba mieć  to na uwadze. Po drugie pisząc o kontroli umysłów trzeba nauczyć się rozróżniać cel jaki może jej przyświecać, przede wszystkim kto i co chciałby przez nią osiągnąć, z jakim konkretnie moze wiązać się planem. Nie można tylko wznosić okrzyków - "hura, dawaj będziemy się atakować, bo może istniec tylko to co sami sobie ubzduramy, będziemy przejmować władzę na innymi, zamykać ich w swoim kręgu, bo istnieje tylko jedna rzeczywistość i ona jest nasza- :)" Nie - nie istnieje tylko jedna rzeczywistość i trzeba nauczyć się żyć z tym i pogodzić z tą myślą.
Awatar użytkownika
Lilith
Zaangażowany Infranin
Posty: 303
Rejestracja: pn lis 09, 2009 9:52 am
Kontakt:

Re: Kontrola umysłu a wykorzystywanie potęgi umysłu

Post autor: Lilith »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="danut" data-cid="111363" data-time="1388740192"> Nie - nie istnieje tylko jedna rzeczywistość i trzeba nauczyć się żyć z tym i pogodzić z tą myślą.</blockquote>właśnie czas zacząć myśleć wielowymiarowo ...
ODPOWIEDZ

Wróć do „POTĘGA UMYSŁU”