Kontrola umysłu a wykorzystywanie potęgi umysłu

Siła naszego umysłu, czyli telekineza, lewitacja etc.
Awatar użytkownika
blokowan
Infrzak
Posty: 55
Rejestracja: śr gru 04, 2013 11:17 pm

Re: Kontrola umysłu a wykorzystywanie potęgi umysłu

Post autor: blokowan »

http://forum.otworzumysl.com/showthread.php?tid=1665&pid=25568#pid25568sprawdźcie, ciekawy art. o tym Matrixie w nawiązaniu do filmu... o tej dominującej rzeczywistości która kształtuje całe społeczeństwo.
Don't Gain the World, and lose Your soul,
Wisdom is better, than silver or gold.
Bob Marley
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Kontrola umysłu a wykorzystywanie potęgi umysłu

Post autor: Arek 1973 »

<blockquote class="ipsBlockquote">Warto uzmysłowić sobie przy tym jedną rzecz - rzeczywistość jest taka i istnieje wtedy, kiedy znajdą się świadomości, które wspólnie będą w stanie ją zarejestrować, żyć w niej i ją sobie tworzyć..</blockquote>Jak myślisz Danut?, jeżeli dojdzie do tego że dwie lub więcej świadomości znajdują się  w takiej samej rzeczywistości, czy one spostrzegają ją dokładnie tak samo?, czy tacy ludzie umieją opisać dokładnie tak samo co się tam dzieje?
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Kontrola umysłu a wykorzystywanie potęgi umysłu

Post autor: danut »

Zestrojone ze sobą umysły po przejściu w inną rzeczywistość będą odbierać ją jednakowo. Mnie przydarzył się odbiór jej bez rozeznania się nawet, że jesteśmy w innej, był tak realny.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Kontrola umysłu a wykorzystywanie potęgi umysłu

Post autor: Arek 1973 »

John Mack, były profesor Havardu badał około 200 przypadków rzekomych uprowadzeń przez ufo. Jego końcowa teza była taka że te uprowadzenia nie mają miejsca w naszej rzeczywistości, ale także nie były one sobie wyssane  z palca. Te uprowadzenia miały mieć miejsce w innych rzeczywistościach gdzie jednak ci ludzie byli obecni tylko częściowo swoim fizycznym ciałem  ( a może ciałem duchowym które odniesione obrażenia przeniosły póżniej na ciało fizyczne?)W każdym bądż razie nie wiadomo  do  końca czy dzieje się to w głowie lub jest to brama do innego świata, innej rzeczywistości. Eksperymenty pokazały że spożywane substancje które wywołują  halucynacje wyzwalają takie obserwacje duchów, ufo itp. ale czy to choroba mózgu albo  brama do innego świata?.Na " ranczu  skinwalkera" w Utah doszło do 3 przypadków jakby coś przelazło z tamtego świata do  naszego przez interwencję ludzką, (pomijam inne przypadki  z tego rancza, ale te są dość że tak powiem nieprzypadkowe) 1)Na ranczo przybył wysoki, spokojny mężczyzna, który rozpoczął swego rodzaju medytacje pośrodku pola zamknął oczy i uniósł ręce. Nagle z lasu dobiegł odgłos szybko zbliżającego się zwierzęcia. Przebywający tam także Tom Gorman nie mógł powiedzieć co to, przekonany był jednakże, że to raczej znacznych rozmiarów stworzenie. Niespodziewanie wśród drzew pojawiła się rozmyta sylwetka, podążając następnie w kierunku medytującego mężczyzny. Zatrzymując się tuż naprzeciw niego „wydała głęboki zwierzęcy ryk” brzmiący jak połączenie odgłosów niedźwiedzia i lwa. Gość przeraził się i zaczął przeraźliwie krzyczeć. Opuścił miejsce w panice i nigdy się już nie pokazał.Wydarzenie miało miejse w parę minut po podjęciu medytacji. 2)Naukowcy grupy NIDS badali nocą  teren gdzie często dochodziło  do  anomalii. Tej nocy nic się nie działo, jeden  z nich oddał  się medytacjom. Póżniej  przeszli  dalej  i znów rozpczęli  obserwacje, około  godziny po zakończeniu owej  medytacji  dokładnie w tym samym miejscu ukazał  się pomarańczowy punkt  który  powiększał  się coraz  bardziej, z czasem przemienił formę w tunel   z którego wylazła jakaś postać wysoka na 2 metry 3)Na ranczo przyjechała nieznana kobieta, Tom Gorman przywitał ją przy samochodzie. Tom powiedział póżniej że  od początku miał wrażenie że ta kobieta  widocznie nie była stabilnie psychicznie. Coś się działo z poblskim drzewem. chociaż nie było  wiatru  to drzewo  się gięło  a liście szeleściły , nie uszło to uwagi kobiety  która zaczęła panikować i wołać że widzi  w drzewie demony. Dopiero gdy Gorman ją wyprowadził  z tego miejsca drzewo  się "uspokoiło"   Kurde, i jak to jest że niekiedy wszyscy widzą  te cosik,  a niekiedy tylko ktoś jeden a drugi  co  szoi  przy tym  już tego  nie widzi?
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
blokowan
Infrzak
Posty: 55
Rejestracja: śr gru 04, 2013 11:17 pm

Re: Kontrola umysłu a wykorzystywanie potęgi umysłu

Post autor: blokowan »

[font="verdana, geneva, sans-serif;"]Zwierciadło Kozyriewa[/font]"(...)Co dzieje się w centrum wklęsłego lustra jeśli na myśli człowieka umieszczone w lustrze, zaczyna odpowiadać planeta, a może i inny umysł?Badania wykazały obecność niewytłumaczalnego niebezpieczeństwa wynikającego z zastosowania niejasnych efektów zwierciadła, dlatego eksperymenty we wszystkich przypadkach zostały wstrzymane. Oczywiście, lustra skonfigurowane w odpowiedni sposób są w stanie nie tylko wpływać na upływ czasu, ale również otwierać drogę do równoległych światów, co oczywiście nie jest wskazane. Uczucie strachu, które występuje u osób w trakcie eksperymentu, może wskazywać na obecność rozumnych istot wpływających na ludzką świadomość. Dlatego też badania w tej dziedzinie powinny być związane ze szczególną ostrożnością i ze zrozumieniem tego z czym mamy do czynienia."
Don't Gain the World, and lose Your soul,
Wisdom is better, than silver or gold.
Bob Marley
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Kontrola umysłu a wykorzystywanie potęgi umysłu

Post autor: Zbyszek »

Bo sa rozne te swiaty i zalezy w ktorym kto przychodzi. Jak lataja w eterycznym to latwo zobaczyc, bo to jest jakby swiat fizyczny, tylko jakos zawarty w swietlistej warstwie tego swiata fizycznego.  Latwo zobaczyc co tam sie dzieje. Jak tam kogos kopnac, to beda siniaki tez w fizycznym ciele. W tym planie lataja chyba ufole, teleportacja, czapki niewidki i takie tam.. Kiedys tez przylazlo do mnie cos w lesie. Bylo wielkie i lamalo drzewa, no te niewidzialne zawarte w tych fizycznych. Lomotu narobilo, ale sobie poszlo. Troche postraszylo, ale mi rybka i sie znudzilo. Ludzie maja rozne wlasciwosci umyslu. Sa tacy co sie zagapiaja ,tym latwiej jest zobaczyc nawet istoty z wyzszych planow. W sumie dobrze, ze nie widac wszystkiego, copo swiecie lata, bo by ludzie siwieli znacznie wczesniej:))) Ale spoko ludzie, my wszyscy latamy po nocach we snie, tyle ze malo kto co pamieta. Wystarczy zajac sie na ostro praca i wszystko zmyka, co robilismy w nocy. Tez tak mam. Ludzie mi pisza , ze latalismy  a ja nic ani w zab. Po relacji wynika jednak ze latalismy, bo mowilem o moich aktualnych planach, wyjawiajac wszelakie tajemnice.Ciekawym zjawiskiem jest zapamietywanie tych nocnych podrozy. Podobnie z porwaniami. Malo kto pamieta. Kiedys pisalem, ze kolega z forum obe mnie nawet polknal. Roznie robia istoty poza cialem. Kradna sobie energie, kradna innym uwage, zobowiazuja wbrew woli w nieswiadomych planach, Eldorado na calego, jakby ich nie obowiazywala etyka. Po tamtej stronie jest czasami gupawo, jakby rozum  im obtarlo. Ufole tez tak robia, testuja, kradna czyjas wlasnasc. Jak w zyciu, gdzie silny skubie slabego. Niby niesprawiedliwie, ale to tylko pozory!!!!Potem sie wyrownuje  w gornych planach i tak wszyscy sa serdecznymi kolegami:)) Znaczy raz my ich a raz oni nas skubia:)) A po to tylko, by sie obudzic w nieswiadomych planach, dymensjach.Hej ludzie, trzeba samemu testowac, nie jest to przeciez takie trudne.
Ostatnio zmieniony ndz sty 05, 2014 9:26 am przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Kontrola umysłu a wykorzystywanie potęgi umysłu

Post autor: danut »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="blokowan" data-cid="111400" data-time="1388881670">[font="verdana, geneva, sans-serif;"]Zwierciadło Kozyriewa[/font]"(...)Co dzieje się w centrum wklęsłego lustra jeśli na myśli człowieka umieszczone w lustrze, zaczyna odpowiadać planeta, a może i inny umysł?Badania wykazały obecność niewytłumaczalnego niebezpieczeństwa wynikającego z zastosowania niejasnych efektów zwierciadła, dlatego eksperymenty we wszystkich przypadkach zostały wstrzymane. Oczywiście, lustra skonfigurowane w odpowiedni sposób są w stanie nie tylko wpływać na upływ czasu, ale również otwierać drogę do równoległych światów, co oczywiście nie jest wskazane. Uczucie strachu, które występuje u osób w trakcie eksperymentu, może wskazywać na obecność rozumnych istot wpływających na ludzką świadomość. Dlatego też badania w tej dziedzinie powinny być związane ze szczególną ostrożnością i ze zrozumieniem tego z czym mamy do czynienia."</blockquote> Wydaje mi się, że tu mamy dobry trop. W licznych postach wskazywałam na odwrotności lustrzane dostrzeżone podczas moich doświadczeń. Znałam doskonale miejsca i rozpoznawałam zetknięcia się ich z przesunięciem  nie tylko w czasie, ale i odwróceniem jak po literce L, nie wiem jak ma się do tego fizyka, złamanie symetrii lustrzanej, itp. Jednak na sto procent mamy do czynienia z występownaniem przy zetknięciach z równoległą rzeczywistością z takimi efektami.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Kontrola umysłu a wykorzystywanie potęgi umysłu

Post autor: Arek 1973 »

To bardzo ciekawy art. o tych lustrach Kozyriewa  <blockquote class="ipsBlockquote">Uczucie strachu, które występuje u osób w trakcie eksperymentu, może wskazywać na obecność rozumnych istot wpływających na ludzką świadomość</blockquote>Uważam że uczucie strachu  występuje tam ponieważ mózg dostaje informacje które są  dla niego nielogiczne  i nie umie je odpowiednio uporządkować. Dokładnie tak samo  dzieje się jak ludzie widzą duchy  lub mają bliskie spotkania z ufitami
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Kontrola umysłu a wykorzystywanie potęgi umysłu

Post autor: Zbyszek »

To swiat fizyczny postrzegamy odwrotnie przez oko:))) OBraz  na siatkpwce oka  sie przewraca bokami i gora z dolem., al sie juz przyzwyczailismy,... Czasami ludzie mowia, o odrwracaniu sie obrazu poza cialem:)) Chodzimy przeciez na glowie.Wlasciwie to wszedzie jest w porzadku i nic sie nie odwraca, tylko tracac wzrok fizyczny widzimy tamto , bez przekrecania obrazu. Ciekawe jest, iz ludzie sie roznie dosztajaja do  tych rzeczywistosci i malo komu sie  w nowych oczach  przewraca
Ostatnio zmieniony pn sty 06, 2014 12:36 am przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Kontrola umysłu a wykorzystywanie potęgi umysłu

Post autor: danut »

Obraz padajacy na siatkówkę oka jest odwrócony i to jest kolejny dowód na to, że my nie widzimy oczami, a dociera do nas to co przetworzy nasz umysł z padanych mu sygnałów, oraz dowód na to, że my nie fotografujemy otoczenia i dlatego jego widzenie będzie zależne tylko i wyłącznie od naszego postrzegania, inaczej przetworzenia i zrozumienia docierających do nas bodźców. :) Było głośno ostatnio o przypadku Serbki Bojany Danilovic, która od urodzenia przetwarza w ten sposób obraz, że widzi go do góry nogami.

Wydaje się również, że przez całe życie kieruje nią odwrotność uwidoczniona w wielu aspektach.



Przyszła na świat w pozycji odwróconej, najpierw stopami. Uczyła się chodzić poruszając się do tyłu. Pisać zaczynała od prawego górnego rogu kartki i odwróconymi literami.

Nie było na nią sposobu, aby nauczyła się inaczej wykonywać te czynności.



Kobietą zainteresował się Świat Nauki, ponieważ pomimo przeprowadzenia nad nią całego szeregu testów i badań nie udało się ustalić przyczyny takiego stanu rzeczy. Mózg tej kobiety działa całkowicie normalnie, pod względem fizycznym i psychicznym kobieta jest jak najbardziej zdrową osobą.

Prowadzi normalny tryb życia, ukończyła studia, pracuje w administracji. Z jednym ale… Na jej potrzeby skonstruowano komputer z odwróconą klawiaturą i obrazem w monitorze, aby mogła bez utrudnień wykonywać swoją pracę.



Układ Wzrokowy to doskonały mechanizm przetwarzania danych w skomplikowanym procesie fizyczno- psychicznym. Polega na odbiorze i obróbce wnikającego do oka światła. Oko odbiera bodziec, jest niezwykle czujnym narządem wychwytującym wrażenia i natychmiast przesyłającym je do korowych ośrodków widzenia w mózgu. Tam podlega ostatecznej analizie, co pozwala na odpowiednie reakcje organizmowi.

Oko jest doskonałym rejestratorem. Rogówka wraz z cieczą wodnistą, soczewką i ciałem szklistym tworzą układ skupiający promienie świetlne tak, by na siatkówce pojawił się ostry obraz, który obserwujemy. Ogniskuje na siatkówce obiekty znajdujące się w różnych odległościach od oka, choć odbiera tylko część promieniowania o odpowiednim zakresie i barwie. Oko ludzkie nie odbiera promieniowania podczerwonego oraz ultrafioletowego. Choć taką zdolność wykazują niektóre zwierzęta ( gady).



Jednak tak naprawdę to nie widzi oko, widzi mózg, który dopiero szufladkuje i nadaje kształty i kolory pozyskanym informacjom, jakie odbiera nasza świadomość.

Obraz jaki odbija się na siatkówce jest odwrócony do góry nogami, taką właściwość ma przecież soczewka. W pierwszych dniach życia dziecko uczy się i przystosowuje mózg do odwracania tego obrazu, nadając mu właściwą pozycję.

Mózg uczy się także łączyć dwa obrazy z obu oczu w jeden i rejestrować go. Obrazy są projektowane jeden za drugim, co pozwala na widzenie przestrzenne i obserwacje ruchu.

Tu nie budowa oka, czy mózgu w tym przypadku, jak stwierdzono, ma znaczenie, ale jak i mnie się wydaje- wyuczona czynność, która wiele razy powtarzana przeszła w automatyczną.. Dzieci lubią trzymać książeczki kolorowe odwrotnie, do góry nogami, może nikt dziecku nie zwracał uwagi na to, jak to robi i tak nauczyła się rozpoznawać to, co jest czym, nawet tak poznawać litery. Arku 1973 - właśnie i mnie bardzo zaunteresował ten link, w jaki sposób i kto próbuje wpłynąć na nasz odbiór rzeczywistości, dlaczego niektórzy wyłamują się z tej uznanej za jednyną prawdziwą rzeczywistość, a jednak zafałszowaną jakimś umownym sposobem postrzegania jej i widzą więcej, widzą poza nią i odbierają stamtąd informacje??
ODPOWIEDZ

Wróć do „POTĘGA UMYSŁU”