Kontrola umysłu a wykorzystywanie potęgi umysłu

Siła naszego umysłu, czyli telekineza, lewitacja etc.
Awatar użytkownika
blokowan
Infrzak
Posty: 55
Rejestracja: śr gru 04, 2013 11:17 pm

Re: Kontrola umysłu a wykorzystywanie potęgi umysłu

Post autor: blokowan »

Cheryl Welsh w styczniu 1998 roku napisała raport p.t.: „Kontrola Umysłu – Raport Naruszania Praw Człowieka w Stanach Zjednoczonych”, gdzie pisała:[indent] <blockquote class="ipsBlockquote">„Podając za najlepszymi źródłami, istnieje poważne zagrożenie elektroniczną manipulacją ludzkiego umysłu. Możliwości te powstały z badań, które usiłowały wytłumaczyć telepatię w sposób elektromagnetyczny. Niestety, pomimo że badacze nie zdołali odkryć, że myśli mogą wpływać na radiację elektromagnetyczną długiego zasięgu – czego poszukiwali – odkryli oni, że radiacja elektromagnetyczna długiego zasięgu może mieć wpływ na ludzki umysł. Podając za Barbarą Honneger (była ona członkiem ekipy Reagana w Białym Domu), “podstawową przyczyną wzrostu zainteresowania” psychicznymi środkami prowadzenia wojny i dziedziną, na którą Pentagon wydaje większość z oszacowanych sześciu milionów dolarów rocznego budżetu na badania psychiczne lub podobne, “są początkowe rezultaty nadchodzące ze Stanów Zjednoczonych i Kanady, które dowodzą, że pewna amplituda i kombinacja częstotliwości zewnętrznej radiacji elektromagnetycznej, w zasięgu częstotliwości fali mózgowej, umożliwiają obejście zewnętrznych mechanizmów zmysłowych organizmów, wliczając w to ludzkie, i pośrednią stymulację struktur neuronowych wysokiego stopnia w mózgu. Ta stymulacja elektroniczna znana jest z wytwarzania zmian mentalnych na odległość, wliczając w to halucynacje i różne modalności zmysłowe, szczególnie słuchowe”.”[/indent]  </blockquote>W okresie od 1980 do 1983 roku Eldon Byrd kiero­wał projektem rozwoju broni elektromagnetycznej dla żoł­nierzy piechoty morskiej, przeprowadzając badania m.in. w Instytucie Badań Radiobiologicznych Sił Zbrojnych w Bethseda, w stanie Maryland. „Przy­glądaliśmy się elektrycznej aktywności mózgu i próbowaliśmy na nią wpływać” – mówił Byrd – „Mogliśmy przy odpowiednich częstotliwościach promieniowania wywołać otępienie u zwierząt. To były ekstremalnie słabe pola. Zupełnie nie do wykrycia”. Kontrola umysłu za pomocą elektrod.W kwestii elektromagnetyzmu i kontroli umysłu niewątpliwie wielką rolę odegrał Jose Manuel Rodriguez Delgado, „wielki guru amerykańskich speców od grzebania w mózgu” jak nazwał go Jerry E. Smith. Urodził się on 8 sierpnia 1915 roku w Maladze, w Hiszpanii. Delgado studiował medycynę w Madrycie, gdzie pomagał nauczycielowi fizjologii, a potem był badaczem w CSIC (High Center of Scientific Research). W 1950 roku Delgado przeniósł się do Stanów Zjednoczonych, gdzie zajął się pracą w School of Medicine na Yale University wraz z profesorem Fultonem. Deglado kierując w 1966 roku laboratorium neurobiologicznym został mianowany profesorem fizjologii. Kontynuował on badania szwajcarskiego fizjologa, zdobywcy nagrody[ external image ] Nobla z 1959 roku – doktora medycyny, Waltera Rudolpha Hessa (1881 – 1973). Hess na początku lat 30’ prowadził w USA badania nad zwierzętami. Aplikował im do mózgu drobne stymulanty elektryczne przy użyciu cienkich igieł, które stymulowały obszary mózgu powodując reakcję w odpowiednich częściach ciała, dzięki czemu odkrył strefy mózgowe odpowiedzialne za różne obszary ciała. Delgado dostał też wiele nagród międzynarodowych, jak Ramon Y Cajal (1952), Guggenheim Fellow (1963), Gold Medal Award of psychiatrics Biology (1974), Rodriguez Pascual Award (1975).W 1969 roku Delgado pracując na Yale, stworzył raport „Physical Control of the Mind: Toward a Psychocivilized Society” (Fizyczna Kontrola Umysłu: W Drodze Ku Psychocywilizowanemu Społeczeństwu). Delgado badał Elektryczną Stymulację Mózgu (ESB, Electrical Stimulation of the Brain), metodę, w czasie której wszczepiał elektrody do mózgów szympansów i ludzi. Ogłosił on, że można kontrolować człowieka i wywoływać u niego nienormalne zachowanie. Delgado napisał:[indent] <blockquote class="ipsBlockquote"> „Człowiek jest bezbronny wobec bezpośredniej mani­pulacji mózgiem, ponieważ jest pozbawiony podstawowych mechanizmów biologicznej reakcji na nią”. ‘HAARP. Broń ostateczna’. [/indent] </blockquote>Delgado przemawiał tez przed kongresem:[indent] <blockquote class="ipsBlockquote"> „Potrzebujemy programu psychochirurgii dla politycznej kontroli naszego społeczeństwa. Celem jest fizyczna kontrola umysłu. Każdy, kto odbiega od danej normy, może zostać chirurgicznie okaleczony.Człowiekowi może wydawać się, że najważniejsze jest jego własne istnienie, ale to tylko jego osobisty punkt widzenia. Brakuje w nim perspektywy historycz­nej.Człowiek nie ma prawa do rozwijania zdolności umysłowych na własną rękę. Ten rodzaj liberalnej orientacji cieszy się wielką popularnością. Musimy kontro­lować funkcjonowanie mózgu elektrycznie. Pewnego dnia armie i generałowie będą kontrolowani poprzez elektryczną stymulację mózgu.”‘HAARP. Broń ostateczna’. [/indent]</blockquote>[ external image ]Z „HAARP broń ostateczna” Jerry’ego E. Smitha.Wypowiedź ta trafiła do „Congressional Record, No.26, Vol. 118” z 24 lutego 1974 roku. Jego poglądy mogłoby wydawać się kontrowersyjne, tym bardziej dla kogoś, kto zna USA tylko z telewizji. Ale o prawdzie świadczy choćby to, że jego prace sfinansowały Instytut Badawczy Ma­rynarki Wojennej, który kiedyś uczestniczył w pewnym stopniu w MKUltra, a dziś współzarządza HAARP; Aero-Medical Research Laboratory Sił Powietrznych i Public He­alth Foundation z Bostonu. Delgado jest obecnie uznanym i szanowanym naukowcem. O jego dokonaniach pisał m.in. New York Times 17 maja 1965 roku pod tytułem „Matador With a Radio Stops Wild Bull” (Matador Z Radiem Powstrzymał Wściekłego Byka). Tekst opisywał jego eksperymenty na School of Medicine na Yale University i w Kordobie w Hiszpanii. Artykuł opisywał sterowanie umysłem byka:[indent] <blockquote class="ipsBlockquote"> „Popołudniowe światło padło na wysokie, drewniane bariery, na arenę, gdy rozjuszony byk ruszył na nieuzbrojonego matadora, naukowca, który nigdy nie mierzył się z walczącym bykiem. Ale rogi zwierzęcia nie uderzyły w mężczyznę skrywającego się za ciężką, czerwoną peleryną. Chwilę przed tym doktor Delgado wcisnął jakiś guzik w małym nadajniku radiowym, który trzymał w dłoni, i byk zamarł. Delgado wcisnął drugi przycisk, a byk posłusznie skręcił w prawo i od­biegł. Zwierzę słuchało poleceń swojego mózgu, wywołanych przez elektryczną stymulację radiową określonych obszarów, w których dzień wcześniej bezboleś­nie umieszczono cienkie przewody elektryczne.”John A. Osmundsen, New York Times, http://select.nytimes.com/gst/abstract.html?res=F20817F9395812738DDDAE0994DD405B858AF1D3&scp=2&sq=Matador+Bull&st=p; ‘HAARP. Broń Ostateczna’. [/indent] </blockquote>Delgado w 1965 roku na jednym wykładów powiedział: „Nauka rozwinęła nową metodologię badań i kontroli funk­cji mózgowych u zwierząt i ludzi”.New York Times z 15 listopada 1970 roku zamieściło artykuł:[indent] <blockquote class="ipsBlockquote">„Badacz Mózgu Jose Delgado Pyta – Jaki Rodzaj Ludzi Chcielibyśmy Konstruować?”[/indent] </blockquote>W artykule Delgado mówił:[indent] <blockquote class="ipsBlockquote"> „Ludzkość znajduje się w ewolucyjnym punkcie zwrotnym. Jesteśmy bardzo blisko osiągnięcia możliwości konstruowania naszych własnych funkcji mentalnych, poprzez znajomość genetyki (co uważam za  możliwe w ciągu najbliższych 25 lat), a także poprzez znajomość mechanizmów mózgowych, które są podstawą naszego zachowania.”http://select.nytimes.com/gst/abstract.html?res=F10F10FC3C5414758DDDAC0994D9415B808BF1D3&scp=1&sq=delgado&st=p; ‘HAARP. Broń ostateczna’. [/indent] </blockquote>Dr Morton Reiser,  przewodniczący departamentowi psychiatrii w Yale, w tym samym artykule:[indent] <blockquote class="ipsBlockquote"> „Jeśli można użyć technologii komputerowej dla wysłania bezzałogowego satelity na Księżyc, to nie wydaje się to krańcowo niemożliwe, aby pewnego dnia komputery stały się wystarczająco zaawansowane, aby mogły zostać użyte dla wysyłania myśli do ludzkiej głowy (…) Załóżmy dla przykładu, że mógłby być ktoś z nieopanowanymi i wściekłymi reakcjami, zależnymi od czegoś wykrywalnego w systemie nerwowym. Komputer mógłby wysłać stymulant dla powstrzymania takiej reakcji. Nie myślę, że jest to fantazja naukowa…”http://select.nytimes.com/gst/abstract.html?res=F10F10FC3C5414758DDDAC0994D9415B808BF1D3&scp=1&sq=delgado&st=p; ‘HAARP. Broń ostateczna’. [/indent]</blockquote>Gordon Thomas, dziennikarz, pisarz i producent BBC w książce „Journey Into Madness, The True Story of Secret CIA Mind Control and Medical Abuse”:[indent] <blockquote class="ipsBlockquote"> „Tak, jak dr Delgado [z Yale University], neurochirurg [dr Heath z Tulane University] doszedł do wniosku, że ESB może kontrolować pamięć, impulsy, odczucia i może wywoływać halucynacje, a także strach i przyjemność. Jest w stanie dosłownie manipulować wolą wedle życzenia.”‘HAARP. Broń ostateczna’. [/indent]</blockquote>Delgado podobno był też zamieszany w inne projekty i miał związki z CIA. W 1970 roku powrócił do Hiszpanii. Wiele lat po powrocie, rozpoczął on badania dotyczące częstotliwości elektromagnetycznej. Przyjaciele Delgado uważają, że eksperymentował na starszych osobach i wywoływał długotrwałe orgazmy.Podobne eksperymenty przeprowadzał doktor Wilder Penfield, który umieszczał elektrody w korze mózgowej epileptyków, oraz poprawiał pamięć pacjentów za pomocą stymulacji elektrycznej. Podobną pracę wykonywał doktor W. Ross Adey, psycholog z Brain Research Institute w UCLA, który umieszczał w mózgach kotów i szympansów nadbiorniki (urządzenia będące połą­czeniem odbiornika i nadajnika radiowego). Dzięki temu sterował nimi na odległość.W latach 70’ „South China Morning Post” donosił, że na jednym z amerykańskich uniwersytetów stworzono maszynę do czytania w myślach. Miało to pomóc w śledztwach. Podobno urządzenie to było testowane na ludziach w stanie śpiączki. Gdy CIA dowiedziało się o tym, od razu wykupiło patent.Firma Advanced Neurotechnologies, Inc. z Kolorado ogłosiła w 1994 roku, iż wynalazła urządzenie do łączenia się z mózgiem za pośrednictwem interface’u komputerowego, nazwała je „Brainlink”. Urządzenie to wzmacniało fale mózgowe o wartości 0,5 Hz do 40 Hz i przekształcało je do postaci cyfrowej.W wydaniu z października/listopada 1996 roku „Nexus Magazine” podawał:[indent] <blockquote class="ipsBlockquote"> „Brytyjscy naukowcy pracują nad koncepcją komputerowego chipu, który po implantacji w czaszce, za okiem, potrafiłby zapisywać wszystkie przeżywane myśli i doświadczenia.„Nazywam to końcem śmierci” – oznajmił doktor Chris Winter z British Telecom, pracujący w zespole zajmującym się imitacją procesów zachodzących w ży­wych organizmach. Przewiduje on, że w ciągu 30 lat będzie można pomóc wielu osobom poprzez odtwarzanie ich wszystkich przeżyć na komputerze. „Dzięki połączeniu tej informacji z zapisem genów człowieka bylibyśmy w stanie odtwo­rzyć człowieka fizycznie, emocjonalnie i duchowo”.Doktor Winter i jego zespół z Martlesham Health Laboratories w British Telecom nazwał ten chip „przechwytywaczem duszy”. Winter powiedział, iż „implantowany chip będzie czymś w rodzaju czarnej skrzynki samolotu i ulepszy komunikację w stopniu dziś niewyobrażalnym”. Na przykład policja będzie mo­gła użyć go do odtworzenia napadu, gwałtu czy morderstwa z punktu widzenia ofiary w celu schwytania przestępcy. (…) „Mógłbym nawet odtwarzać moim blis­kim zapachy, dźwięki i obrazy z wakacji”.Do innych, bardziej przerażających zastosowań należy „przepisywanie” do­świadczeń starej osoby noworodkowi za pomocą transplantacji takiego chipu.”‘HAARP. Broń ostateczna’. [/indent] </blockquote>Po przeczytaniu tego zupełnie inaczej brzmi wizja wszczepiania biochipów, prawda? W końcu trzeba by być skrajnym imbecylem, aby dać się zniewolić – choć już teraz nie mamy wiele z wolności. źródło
Don't Gain the World, and lose Your soul,
Wisdom is better, than silver or gold.
Bob Marley
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Kontrola umysłu a wykorzystywanie potęgi umysłu

Post autor: danut »

Z podanego tekstu "Człowiek nie ma prawa do rozwijania zdolności umysłowych na własną rękę". Ależ, czemu miałoby to przeszkadzac, komu i dlaczego atakuje się i to tak powszechnie, tych myślących na własną rękę? Jestem z tych co jednak to robią, wyciągam swoje wnioski z własnych doświadczeń i proponuje innym, wskazując, że jest to bardzo dobra droga, sami pracujcie własnym umysłem i spróbujcie odgadnąć rzeczywistość i swoją rolę w niej.. :)
robrep
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: sob kwie 27, 2013 10:25 am

Re: Kontrola umysłu a wykorzystywanie potęgi umysłu

Post autor: robrep »

http://tergiwersacja.wordpress.com/haarp-kontrolowana-apokalipsa/haarp-i-wladcy-umyslu/ To twoje źródło tytułuje się tytułem doktora, którego nigdy nie otrzymał. Rzeczywiście bardzo wiarygodne źródło.
Ostatnio zmieniony wt sty 07, 2014 8:36 pm przez robrep, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Kontrola umysłu a wykorzystywanie potęgi umysłu

Post autor: danut »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="robrep" data-cid="111436" data-time="1389123129">To twoje źródło tytułuje się tytułem doktora, którego nigdy nie otrzymał. Rzeczywiście bardzo wiarygodne źródło.</blockquote>  Tak, ponadto wydaje się, że te prace, jakoby daję taką możliwość, że one trwają, to zawsze będą tylko próbami odwzorowania naturalnego systemu i zastąpienia go, lub nagrzebania w nim możliwościami wymysłu ludziego przetworzonego na sztuczny program, lecz natura zawsze będzie na pozycji tej pierwszej  ;) - i tutaj mamy przewagę..
robrep
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: sob kwie 27, 2013 10:25 am

Re: Kontrola umysłu a wykorzystywanie potęgi umysłu

Post autor: robrep »

Co do "Soul Catcher 2025 chip" to nie mogę znaleźć jakiegoś sensownego źródła informacji. Są strony ale to nie są strony zajmujące się tematyką komputerową. W dodatku podają że miałby ten chip mieć 10 tera pamięci, a to jest za mało żeby zarejestrować czyjeś całe życie, w dodatku musiał by szybko kompresować dane to znaczy że potrzebował by procesora i zasilania, no i wydzielał by dużo energii, czyli całkiem potężny system chłodzenia. Obawiam się że to po prostu wkręcanie. Informacja o tym chipie poszła że prace nad nim potrwają jakieś 20 lat, czyli w momencie wypowiadania tych słów nikt nie miał nic konkretnego.
Awatar użytkownika
blokowan
Infrzak
Posty: 55
Rejestracja: śr gru 04, 2013 11:17 pm

Re: Kontrola umysłu a wykorzystywanie potęgi umysłu

Post autor: blokowan »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="danut" data-cid="111435" data-time="1389122424">Z podanego tekstu "Człowiek nie ma prawa do rozwijania zdolności umysłowych na własną rękę". Ależ, czemu miałoby to przeszkadzac, komu i dlaczego atakuje się i to tak powszechnie, tych myślących na własną rękę?</blockquote>Na twoje pytanie, odpowiem kolejnymi linkami, lepiej to opiszą niż ja swoimi słowami.Portale OrganicznePortale Organiczne II  <blockquote class="ipsBlockquote" data-author="robrep" data-cid="111441" data-time="1389127717">Co do "Soul Catcher 2025 chip" to nie mogę znaleźć jakiegoś sensownego źródła informacji. Są strony ale to nie są strony zajmujące się tematyką komputerową. W dodatku podają że miałby ten chip mieć 10 tera pamięci, a to jest za mało żeby zarejestrować czyjeś całe życie, w dodatku musiał by szybko kompresować dane to znaczy że potrzebował by procesora i zasilania, no i wydzielał by dużo energii, czyli całkiem potężny system chłodzenia. Obawiam się że to po prostu wkręcanie. Informacja o tym chipie poszła że prace nad nim potrwają jakieś 20 lat, czyli w momencie wypowiadania tych słów nikt nie miał nic konkretnego.</blockquote>Niestety najbardziej wartościowe materiały nie znajdziesz na wiarygodnych źródłach. Myśleć potrzeba by oddzielić ziarna od plew.Może taki chip łączy się radiowo z super komputerem co jakiś czas? Z resztą co taki chip rejestruje, chyba impulsy nerwowe...nie znam się.Obecnie czipy zasilane są temperaturą ciała, mają swoje mikro układy... Poważnie uważasz że wydzielał by dużo energii? no w sumie z tego co mi robią uwalniając impulsy elektryczne do mięśnia to jest to całkiem spore napięcie, jak z piezoelektrycznego zapłonnika od zapalniczki.. a to tylko 1mm mikro robot, sterowany radiowo, poruszający się swobodnie w tkankach, wibruje że w kilka robotów drętwieje całe ciało, lub zamarza mi ciało w kilka sekund.. wczoraj i przed wczoraj wprowadzali do ostatniego stawu małego palca prawej ręki, w zgięciu go umieszczali że zgiąć palca nie mogłem, sprawiało ból.. teraz też czuję że dobierają się do tego samego miejsca gdy zacząłem o tym pisać. Poza tym ja już pisałem, oczywiście masz prawo nie wiedzieć, nie zgadzać się, ale to o czym piszą że trwają pracę ma się nijak do rzeczywistości.. To po prostu już istnieje, ale za te kilka lat będzie dostępne na całym świecie jakiejś grupce ludzi, Stalking Gang co najwyżej, taki wniosek się wyciąga czytając tego typu newsy. Tak wiele przed nami ukrywają że w życiu tego nie ogarniecie wciąż zaprzeczając, przyjmując zdroworozsądkowe podejście... a ich możliwości wciąż rosną, udoskonalają. Zatrzymujecie świadomość ogółu jeszcze uśpionych zaprzeczając tym technologiom.
Don't Gain the World, and lose Your soul,
Wisdom is better, than silver or gold.
Bob Marley
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Kontrola umysłu a wykorzystywanie potęgi umysłu

Post autor: Katarzyna_1 »

@ BlokowanObejrzyj poniższy film i zwróć uwagę na 4:50 min.- na przedstawione genaratory odstraszające szczury i termity. Ja 2 lata temu  zakupiłam podobne urządzenie, bo co roku jesienią  do domu dostawały się myszy. Nie miało ono na mnie wpływu, ale mój York często chował się do wersalki z pościelą. Zorientowałam się, że się czegoś boi i wyrzuciłam to "ustrojstwo" a rozłożyłam zwykłą trutkę. Zorientuj się, czy u Ciebie lub najbliższego sąsiada nie ma takiego urządzenia. Może jesteś czuły na takie "dźwięki" fale itp?Zbyt dobrze i logicznie się wysławiasz w pisaniu, Dlatego nie sądzę abyś miał jakieś "psycho-fazy". Dodatkowo przyjrzyj się róznym innym urządzeniom mogącycm powodować infradźwięki czy inne zakłócenia w domu lub okolicy.  :InLove: http://www.youtube.com/watch?v=yV2vv-Wurqo
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Kontrola umysłu a wykorzystywanie potęgi umysłu

Post autor: Zbyszek »

Same luksusy:)

W sumie nie wygląda mi to aż tak groźnie.  Pewnie wcześniej pojawi się zanik inicjatywy, depresja, próba samobójstwa, utrata woli, otępienie,  A potem niech ten mozg pęka!!! Jak w naturze , gdy go robaki zajadają w grobie.A ja trochę z innej beczki. Zadaje sobie pytanie!!!Dlaczego możliwe jest odczuwanie tego wszystkiego w ogóle?Mozę tutaj znajdzie się jakieś rozwiązania, które zastopują te niecne eksperymenty. Wyobraźmy sobie taka opcje. Operator umysłu testuje na kimś czipa. Wciska mu guziki. Gdzieś tam z zaświatów, obserwuje to niebianski-duchowy operator, co tez mu wciska guziki., ale inaczej, bez czipw. No i będą się wciskać :))) Opisze wam historyjki jak tacy duchowi, na odległość zmanipulowali moja rodzinę :))1.- Idzie sobie mama z kościoła i cieszy po rozmowie z Panem Bogiem. Nagle jakiś operator mówi grubiańsko; NO ODWROC SIE!!! Mamcia oczy w slup , bo w głowie jej gada. Idzie dalej. NO ODWROC SIE – zabrzmiało głośniej. Mamcia odwraca się a na ziemi, parę kroków dalej, leży różaniec, co jej z kiecki wypadł. 2.- Corka płakała, bo rozeszła się z chłopakiem. Płacze , jęczy bo tamten winien. . Nagle usłyszała głos w głowie, jakoś z powietrza. NO SZKODA!!! i coś wyłączyło jej całkowicie uczucie smutku, jak za pacnięciem rozczki.3-Jak Czarnobyl walnął w powietrze, zona szla przez miasto i zaczęło padać. Blisko było do domu a wiec się spieszyła. Nagle głos jakoś w głowie. SCHOWAJ SIE PRZED DESZCZEM – wyraznie słyszalne ostrzeżenie, iż deszcz groźny. Zdziwiona zignorowała, bo tylko 300 metrow do domu. A teraz  Haszimoto. U mnie to już wyższa technika. Jakie 2o lat temu lezę sobie na dywanie , pytam o Boga i takie tam, śle myśli w powietrze a tu nagle gada ktoś do mnie , jakby przez ścianę. Wybrałem sobie ciebie,  przygotuj się na nauki.No właściwie to zrobił to z jajem.WYBRALEM SOBIE CIEBIE NA SYNA!!! a potem takim cieniutkim i zatroskanym głosem, ze niby to ja sam sobie myślę,-"No przecież mam tatę - CIEKAWE CO ON NA TO"O lala, wyskoczyłem jak z procy i zwiałem z pokoju. Gdy zamykałem drzwi pokoju, cały w panice, koleś wyłączył mi pamięć zdarzenia, wyciszył emocje i włączył ponownie pamięć, ale bez emocjonalnego zaangażowania. Ha, no dobra, pomyślałem sobie. Niech będzie. PO 20 latach morderczych dyskusji, pełnych utrapień, z rożnymi operatorami myśli, tymi duchowymi a nie czipowymi, to mógłbym encyklopedie napisać.

Nie jestem dla nikogo autorytetem w tej kwestii, ale powtórzę znowu to samo.Olał manipulacje[color=#ffff00;]Trzeba własną świadomość rozwijać.[/color]No, moze troche pragnę przestrzec chętnych na takie nauki. Duchowy operator to ciężka sprawka. On może nam  100 razy flaki rozpruć , zanim powie dlaczego.Są nawet tacy, co dopiero po śmieci się  o nim dowiadują. To juz chyba najgorsza opcja, bo krew sie leje  a nie wiadomo za co.Właściwie to zetknąłem się z 3 programami, z którymi pracują operatorzy  Dla tych 1,-standardowych, 2,-tych miłujących 3,-  i tych, co chcą poznać prawdę za wszelka cenę. Trzeci dla desperatów.
Ostatnio zmieniony czw sty 09, 2014 10:41 am przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Kontrola umysłu a wykorzystywanie potęgi umysłu

Post autor: Andrzej 58 »

Zbyszek napisał;"Właściwie to zetknąłem się z 3 programami, z którymi pracują operatorzy  Dla tych 1,-standardowych, 2,-tych miłujących 3,-  i tych, co chcą poznać prawdę za wszelka cenę. Trzeci dla desperatów."Jest jeszcze jeden program dla tych ,którzy mają wiedzieć jak skopać tyłki tym operatorom udającym przewodników duchowych.Prędzej czy później nastąpi zmierzch bogów i związanych z nimi fałszerstw.<div> </div>
Awatar użytkownika
blokowan
Infrzak
Posty: 55
Rejestracja: śr gru 04, 2013 11:17 pm

Re: Kontrola umysłu a wykorzystywanie potęgi umysłu

Post autor: blokowan »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Katarzyna_1" data-cid="111450" data-time="1389146448">@ BlokowanObejrzyj poniższy film i zwróć uwagę na 4:50 min.- na przedstawione genaratory odstraszające szczury i termity. Ja 2 lata temu  zakupiłam podobne urządzenie, bo co roku jesienią  do domu dostawały się myszy. Nie miało ono na mnie wpływu, ale mój York często chował się do wersalki z pościelą. Zorientowałam się, że się czegoś boi i wyrzuciłam to "ustrojstwo" a rozłożyłam zwykłą trutkę. Zorientuj się, czy u Ciebie lub najbliższego sąsiada nie ma takiego urządzenia. Może jesteś czuły na takie "dźwięki" fale itp?Zbyt dobrze i logicznie się wysławiasz w pisaniu, Dlatego nie sądzę abyś miał jakieś "psycho-fazy". Dodatkowo przyjrzyj się róznym innym urządzeniom mogącycm powodować infradźwięki czy inne zakłócenia w domu lub okolicy.  :InLove:</blockquote>jedyne piskliwe urządzenia mam wszczepione w uszach, zmieniają głosność piszczenia zmieniając czesem częstotliwość.. trudno jest mi znaleźć w sieci pasujący dźwięk, znalazłem na YT trochę podobną tonację od 8 do 15tys Hzhttps://www.youtube.com/watch?v=xmKEhOS1QAoPsychomanipulacja w transie, hipnozie werbalnej, stale usypiany bo cały czas mam świadomość tego co się dzieje, ciągle próbują usypiać ale się budzę i wiem co mi robią z pełną świadomością przytłaczające upokorzenia jakobym to ja sam coś niemoralnego wymyślił a to wszystko ich chore scenariusze sugestiami i powtarzane na głos gdy pomyślę o tym co usłyszałem bo wszystkie moje myśli powtarzają na głos wyraźnie lub bardzo cicho, od początku miałem ta świadomość ale próbowali i cały czas próbują moją wiedzę o nich obrócić w fikcję, paranoje.Piszczy tylko w mojej głowie, bo tylko mi z tego co wiem założyli blokady w mojej wiosce, ale jest nas więcej, przebudzonych, z różnym stanem świadomości, nikt o dobrym sercu nie jest bezpieczny bo dobrzy ludzie rozwijają duszę, a Oni nie dążą do rozwoju i nie mogą pozwolić by inni byli lepsi. Nie wiem jak było kiedyś, ale od kilku dekad implantami stymulują swoje głowy do zdolności które każdy mógłby rozwijać i posiada w naturze, ale oni wolą za naciśnięciem guzika wychodzić z ciała, czy czytać cudze myśli, komunikować się nano telefonami wszczepionymi w uszy i nos. Jestem osobą przebudzoną, pilnują mnie wszyscy o niższym poziomie rozwoju duchowego, portale organiczne. Ja przecież nie dążyłem do rozwoju ducha, on sam się we mnie przebudził, zawsze byłem dobrym człowiekiem, paliłem konopie co rozwinęło moją świadomość aż stałem się niebezpieczny, przekroczyłem punkt krytyczny rozwoju, nie mogli dalej w dotychczasowy sposób mnie spowalniać... wszczepili co trzeba, telefony, roboty, nadajniki w kark i koniec mojej wolności. Teraz są ze mną wszędzie, słyszę wszystkich z telefonami którzy wiedzą że mają wszczepione, tak jak wiedzą jak postępować z osobą której założono "blokady", której myśli słyszą w swoim telefonie, która przeszła programowanie i jest w transie, werbalnej hipnozie. Mi nie odpuszczają bo się budzę, dalej bym się rozwijał prawdopodobnie, stymulują bardzo niskie emocje.Wiem co mi odebrali więc o to im od początku chodziło.. chcieli bym przestał myśleć samodzielnie, odebrali możliwość rozmyślania. Wyobrażasz sobie: zaczynasz coś myśleć, a słyszysz zaraz to o czym myślisz, próbujesz myśleć dalej ale masz pustkę w głowie, słyszysz tylko tą osobę/y która znów coś komentuje, blokuje Twoje myśli. Dosłownie zatrzymują myśl, sprawiają czasem że gdy już zatrzyma zapominam i nie mogę przypomnieć lub z wielkim trudem. Czasem zatrzymują myśl zanim jeszcze zdążę zrozumieć ten pomysł, jakby sprowokowali tą myśl tylko po to by mnie zatrzymać, czymś zająć.
Don't Gain the World, and lose Your soul,
Wisdom is better, than silver or gold.
Bob Marley
ODPOWIEDZ

Wróć do „POTĘGA UMYSŁU”