Kontrola umysłu a wykorzystywanie potęgi umysłu

Siła naszego umysłu, czyli telekineza, lewitacja etc.
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Kontrola umysłu a wykorzystywanie potęgi umysłu

Post autor: Zbyszek »

Z tym odwracaniem jako dowod to sie raczej nie przyjmie. Mnie tylko raz sie udalo zarejestrowac to odwrotnosc w pelni swiadomie. Kolega ciagnal mnie za lewego palucha a ja odczulem ze za prawego. Wtedy siedzielismy fizycznym na krzeslach, ale w czasie tego ekspo wywalilo mnie jakos na ten czas z ciala. Troche jakos mnie dziwnie przekrecilo wtedy. leci tak szybko, ze nie ma szansy postrzec tego ruchu. Gdy na forach pisalem o tym odwracaniu, to temat sie nie przyjal, a nawet oberwalem od obemaniakow za zmyslanie urojonych zagadnien. Nadal sie dziwie temu przekrecaniu, gdyz mam to czesto w fizyku, iz przy pewnych stanach koncentracji zawsze i to zawsze myle strony. Juz ze mna, jako przewodnik nie chca jezdzic autem, bo mowie w lewo a chce w prawo, lub palcem pokazuje w prawo.Ale wiecie co, gdyby u mnie wszystko dzialalo, to nie bylbym malarzem i pisal pewnie na innym forum:)))
Ostatnio zmieniony pn sty 06, 2014 7:38 pm przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Kontrola umysłu a wykorzystywanie potęgi umysłu

Post autor: danut »

Zbyszku "oberwało ci się"? Mnie też się obrywa i nie za bardzo ludzie chcą podjąć ten temat odwrotności, nawet we wspólnej książce będzie o tym malutko, a mnie to gnębi :).Może mamy wspólną "chorobę "? Kto to wie- ale mam identycznie z jazdą w samochodzie za "pilota"i to nie tak, że mylą mi się strony, wiem która to lewa ręka, ale w pamięci mam wyraźnie obrazek taki jak przedstawiasz, coś tam jest przecież np. po prawej stronie, trzeba skręcić w prawo, o .. tłumaczę mężowi.. więc on wykonuje... a potem.. no i gdzieżeś pojechał?-  miało być w prawo.. aha Odtwarzajac i opowiadając komuś jakiś obrazek z przestrzeni, że gdzieś coś się znajduje, lub ktoś mieszka, itp. często nieświadomie podaję odwrotną stronę. Zwykle szybko bez zastanowienia, dopiero po zatrzymaniu szczególnej na tym uwagi uswiadamiam sobie ten błąd. A to z tym paluchem i kolegą, chyba wskazuje na to, że kolega pociągał za niego na innym fizycznym ,ale odwrotnym planie??Jak dla mnie to na sto procent coś jest z tą odwrotnością w tym temacie i będzie to ważne, potrzeba tylko rozpatrzec o co tak naprawdę w tym chodzi...
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Kontrola umysłu a wykorzystywanie potęgi umysłu

Post autor: Zbyszek »

ok, to potestuje i pomysle, co z tym rozkojarzeniem, Temat ciezki, gdyz nigdzie poza fizycznym swiatem , czy eterykiem, nie ma stron, reszta to dziwne plany , w ktore wklejamy obrazy. Wklejone w fizyku w czasie obserwowania , choc widzane teraz odwrotnie, to  winny byc w pozostalych dymensjach prawidlowo na swoim miejscu.   Samo widzenie to ciekawa sprawka. Mowi sie ze oko i mozg tworza w umysle obrazy, to straszna zmylka. Umysl ( swiadoma jazn) przynosi z soba na swiat zestwa wzorcowych reakcji na bodzce. Sam odcien doznan , przyniesiony zostaje z zaswiatow  do ciala. Latwo sie to widzi, gdy spotyka sie z innym gatunkami pozaludzkim, ktore podobnei reaguja, choc mialy przeciez inne organy zmyslu. Tak jakby dymensje wymusily na ewolucji ludzkiego ciala, istniejace  organy wzroku, sluchu wechu, itp.. W sumie poza cialem jest troche inaczej, ale to co mamy w cialach fizycznych nawet do rzeczy odzwierciedla pozostale dymensje. Mozna powiedziec, ze po smierci czlowiek sie szybko polapie, choc troche inacze sie postrzega.
Ostatnio zmieniony pn sty 06, 2014 9:24 pm przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Kontrola umysłu a wykorzystywanie potęgi umysłu

Post autor: danut »

Przy moich widzeniach, właśnie dostrzegłam to, tak jak wyżej to silne światło słoneczne, które nie przypiekało, to drugi szczegół zaobserwowany.Umysł przenosi z sobą na ten świat zestaw wzorcowych reakcji na bodźce- aha, tak to wygląda.Przy tym nawet rozjaśniają się moje po tych dziwnych światłach i spotkaniach z odwrotną rzeczywistością reakcje w moim domu, podczas których zaraz po powrocie do niego odruchowo myliły mi się strony( we własnym domu) pisałam to wam dawno jak omal nie spadłam ze schodów do piwnicy, bo w moim odruchu otwierałam drzwi na strych i strach się bać gdybym nie w porę powstrzymana przez mamę dała tam krok :) ... Drzwi do jednego i drugiego wyjścia były daleko od siebie i też ustawine tak jak literka L, w takim położeniu od siebie.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Kontrola umysłu a wykorzystywanie potęgi umysłu

Post autor: Arek 1973 »

Danuś, ja też nie wiem komu na tym zależy, ale widać że istnieje jakaś "druga strona" która ma wgląd do naszego świata  i  w razie potrzeby umie manipulować , albo po prostu  bawić się w kotka  i myszkę, a my jeszcze wiemy za mało żeby mieć w taką możliwość  w ich świecie
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Kontrola umysłu a wykorzystywanie potęgi umysłu

Post autor: danut »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Arek 1973" data-cid="111426" data-time="1389044940">Danuś, ja też nie wiem komu na tym zależy, ale widać że istnieje jakaś "druga strona" która ma wgląd do naszego świata  i  w razie potrzeby umie manipulować , albo po prostu  bawić się w kotka  i myszkę, a my jeszcze wiemy za mało żeby mieć w taką możliwość  w ich świecie</blockquote> Wyraźnie, też to dostrzegłam. Ta inna rzeczywistość ma dużo więcej możliwości niż nasza, jest ponadto jakoś silnie z naszą rzeczywistością związana i ma na nią wpływ.Wbrew wszystkiemu, tam gdzie ja byłam( bo wydaje się, że tych rzeczywistości jest dużo, dużo więcej niż dwie, lepszych i z relacji innych gorszych, rożnych)  trwa walka, aby nas wyrwać stąd, oświecić, jako że to tutaj mamy zakłamywane, pozamieniane scenariusze i różne zapętlenia rzeczywistości, która wygląda nie tak jak powinna, lecz my tego nie dostrzegamy, żyjąc jakby w zamknięciu przed innymi.
robrep
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: sob kwie 27, 2013 10:25 am

Re: Kontrola umysłu a wykorzystywanie potęgi umysłu

Post autor: robrep »

Widzimy realnie tylko 1% tego co rejestruje oko, reszta to przetworzone impulsy. A jeśli ktoś interesuje się tym jak mózg przetwarza informacje wzrokowe to polecam wpisać w google złudzenia optyczne.
Awatar użytkownika
blokowan
Infrzak
Posty: 55
Rejestracja: śr gru 04, 2013 11:17 pm

Re: Kontrola umysłu a wykorzystywanie potęgi umysłu

Post autor: blokowan »

"Kiedy 5-cio mikronowy mikroczip, gdzie średnica ludzkiego włosa wynosi 50 mikronów, zostanie umieszczony w gałce ocznej, pozwoli to na ściąganie neuroimpulsów mózgowych odpowiedzialnych za węch, dotyk, mówienie, widzenie danej osoby. Raz tylko ściągnięte do pamięci komputera poddawane są przeprogramowaniu i retransmitowane są do mózgu poprzez ten sam czip. Używając RSM, operator takiego super komputera ( jestem przekonany ze w dzisiejszych czasach i na swoim przykładzie odbywa sie to na poziomie ludzi, myśli przesyłane z mózgu do mózgu kontrolera) jest w stanie wysłać elektromagnetyczne instrukcje do dowolnie wybranego zaimplantowanego mózgu. Dla przykładu, zupełnie zdrowy człowiek może nagle zacząć słyszeć „wewnętrzny” głos w swojej głowie. Każda myśl, reakcja, sygnał dźwiękowy czy obraz wywołuje specyficzne sygnały neurologiczne. Elektromagnetyczne zdalne stymulacje są wstanie zmienić prądy mózgowe i spowodować wykonywanie konkretnych, komputerowo zaprogramowanych działań, czy nawet odczuwać niedowytrzymania ból zadawany podczas fizycznych tortur.



Elektroniczny system NSA jest w stanie na okrągło śledzić miliony ludzi w tym samym czasie. Każdy z nas posiada unikalne bioelektryczne frekwencje w mózgu dokładnie tak samo jak odciski palców. Używając Electromagnetic Frequency (EMF) jest możliwe stymulować prace mózgu 24 godziny na dobę. W ten sposób

śledzone są myśli i poczynania amerykańskich astronautów.
link do całości
Don't Gain the World, and lose Your soul,
Wisdom is better, than silver or gold.
Bob Marley
Awatar użytkownika
Lilith
Zaangażowany Infranin
Posty: 303
Rejestracja: pn lis 09, 2009 9:52 am
Kontakt:

Re: Kontrola umysłu a wykorzystywanie potęgi umysłu

Post autor: Lilith »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="danut" data-cid="111428" data-time="1389046783"> Wyraźnie, też to dostrzegłam. Ta inna rzeczywistość ma dużo więcej możliwości niż nasza, jest ponadto jakoś silnie z naszą rzeczywistością związana i ma na nią wpływ.Wbrew wszystkiemu, tam gdzie ja byłam( bo wydaje się, że tych rzeczywistości jest dużo, dużo więcej niż dwie, lepszych i z relacji innych gorszych, rożnych)  trwa walka, aby nas wyrwać stąd, oświecić, jako że to tutaj mamy zakłamywane, pozamieniane scenariusze i różne zapętlenia rzeczywistości, która wygląda nie tak jak powinna, lecz my tego nie dostrzegamy, żyjąc jakby w zamknięciu przed innymi.</blockquote>też tak to widzę kontrolę tamtej rzeczywistości nad tą w,której przebywamy ....
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Kontrola umysłu a wykorzystywanie potęgi umysłu

Post autor: Zbyszek »

Swoja droga , to ciekawe z jaka dokładnością można odczytywać elektronicznie mysli. Bol zadawać, to przecież nie wszystko do czego wymyślono  taka technologie. Można przecież tez wspierać, pomagać przy kojarzeniu, przyspieszać uczenie się. No i oczywiście rodzi się pytanie. Na ile człowiek na takich lejcach, jest w stanie się uporać z taka interwencja. Pewnie każdy inaczej będzie reagował. Dziewczyny wykonują jednocześnie wiele zadań a faceci  wola trzymać się jednej czynności. Osobiście nie wierze, by nie dało się tego jakoś wytrzymać a nawet jestem przekonany, iz istnieją tradycyjne, mentalne metody, by natręta zniechęcić od przyciskania takiego guzika w głowie, lub dezaktywować takiego czipa. Bez elektroniki ludzie potrafią podsyłać rożne pomysły na odległość, sugerując niewskazane w danym momencie rozwiązania. Mentalisci wiedza o tym , robiąc to, podsuwając mentalne polecenia. Sam tez się chciałem rozpoznać w takich gierkach, testując wpływ udźwięcznionych myśli, czy wizualizacji. Sprawdzało się super, DZIALA!!!!

Tyle ze działa , dzięki dymensjom zawartym w naszym świecie materialnym. Tam można znaleźć pomoc , gdy czipy staną się zbyt nadgorliwe. Ludzie znajda pewnie techniki utrzymywania własnych myśli pod kontrola. Calkiem możliwe iż elektronika pomoże nam tak się rozwinąć  iż będziemy potem  całkiem świadomie słyszeć siebie nawzajem. Teraz, to się zdarza w czasie medytacji, czy zmienionych synach świadomości, ale kiedyś będzie to normalka, tak jak jest to normalne poza ciałem ,w wyższych dymensjach. Jedno jest pewne!! Przekroczmy kiedyś granice zamkniętej puszki, stajać się wielkim organizmem o wspólnym umyśle. Takie jest przecież przeznaczenie wszystkich istot.

Co do zafałszowania i kontroli naszej rzeczywistości przez pozostałe dymensje,to nie widzę tego tak drastycznie. One współistnieją, uzupełniają się. Bez jakiejkolwiek z nich nie było by nas w komplecie. My jesteśmy w częściach, co oznacza iz MY uzyskujemy dzięki pozostałym dymensjom część własnego umysłu. Nasz umysł jest tworzony przez wszystkie dymensje jednocześnie. Nie ma zmowy, najeźdźców, cieni bagiennych, gardzieli pożerającego  ludzie po śmierci orla. Jet wzrost w bólu i staraniu się, aż do momentu gdy się połapiemy o co chodzi. A chodzi o to iż nas jest wielu w jedności.

Brzmi patetycznie, ale nie idzie inaczej!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „POTĘGA UMYSŁU”