Jestem Telepatą

Siła naszego umysłu, czyli telekineza, lewitacja etc.
bigi333
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: wt gru 10, 2013 2:33 pm

Jestem Telepatą

Post autor: bigi333 »

Witam. Jak napisałem w tytule jestem telepatą. Nadszedł czas aby udowodnić moje zdolności. Tylko jak i gdzie to zrobić? Czy w Polsce ktoś zajmuje się takimi badaniami? Z góry dziękuje.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Jestem Telepatą

Post autor: arek »

Badania prowadził L.E.Stefański . W tej chwili nie są prowadzone. Ale jak chcesz możemy tutaj przeprowadzić eksperyment. Umówimy się na określony termin, Zarówno Ty jak i ja wyślemy meila do któregoś z chętnych forumowiczów lub administracji .Ja w meilu podam o czym myslałem ,zrobię zdjęcie przedmiotu, a ty wyślesz z tym co odebrałeś . Potrzebujemy jeszcze tylko jednej osoby ,ktoś chętny ?
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Jestem Telepatą

Post autor: Rysiek23 »

Proszę bardzo, umówcie się i wyślijcie na infra@epoczta.pl
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Jestem Telepatą

Post autor: arek »

okwięc tak ,napisz kiedy masz czas najlepiej około 21 ,czas trwania eksperymentu przewiduję na 15 minut. pierwsze 5 minut będę patrzył na przedmiot, którego zrobię zdjęcie ,ty go spróbuj narysować zdjęcie rysunku prześlij, następne 5 minut będę myślał o słowach układających się w zdanie, napisz prześlij , natępne 5 minut będę starał przekazać ci informację opisz jaką . O,K ?
Ostatnio zmieniony wt gru 10, 2013 5:08 pm przez arek, łącznie zmieniany 1 raz.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Jestem Telepatą

Post autor: Arek 1973 »

Super pomysł.Jeśli chcecie to możecie mi także przesłać pocztą, "co dwóch sędziów to nie jeden" :Silly:arek-cz@t-online.de
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: Jestem Telepatą

Post autor: Sandra »

Ano ciekawe, choć czarno, to widzę :(
bigi333
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: wt gru 10, 2013 2:33 pm

Re: Jestem Telepatą

Post autor: bigi333 »

Dobrze możemy spróbować, ALE: Z życia telepaty, czyli mojego. Całą moc telepatyczną czerpię z dźwięków, niektóre dźwięki to są myśli ludzi, niektóre coś innego.Więc jeśli czegoś nie usłyszę to będzie mi bardzo trudno coś odczytać. Wysyłania myśli trzeba także się nauczyć. Ja nie siadam przed człowiekiem i wchodzę w jego umysł, słyszę SŁOWA, czyli najczęściej rzeczy które chcesz powiedzieć a nie mówisz, więc abym coś odczytał musisz myśleć Słowami. I najlepiej jakbym widział tą drugą osobę.Z mojego życia: Ostatnio byłem w szkole przez 10 godzin usłyszałem 3 razy myśl innej osoby, choć czułem się całkiem dobrze (to też muszę zaznaczyć). Podsumowując, najszybciej da się udowodnić przez spotkanie twarzą w twarz. I pytanie: Czy telepatia jest udowodniona?
Awatar użytkownika
niedzwiec
Zaangażowany Infranin
Posty: 354
Rejestracja: śr sty 05, 2011 9:06 am
Kontakt:

Re: Jestem Telepatą

Post autor: niedzwiec »

Chyba troll, nie brzmi poważnie.
Ostatnio zmieniony śr gru 11, 2013 9:15 am przez niedzwiec, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Jestem Telepatą

Post autor: arek »

 "Całą moc telepatyczną czerpię z dźwięków, niektóre dźwięki to są myśli ludzi" - zwłaszcze i chyba jedynie te artykułowane poprzez system oddechowy . Szkoda dla Ciebie mojego czasu. "Więc jeśli czegoś nie usłyszę to będzie mi bardzo trudno coś odczytać"  - trolujesz.  Poczytaj trochę o telepatii ,polecam "Od magii do psychotroniki" Stefański&Komar  jak się zorientujesz o co chodzi ,zaczniesz może myśleć(polecam bo przydaje się w życiu). By coś napisać trzeba coś wiedzieć. Więc najpierw skończ podstawówkę to tylko 6 lat (trudnych jak widzę)potem gimnazjum .....
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
bigi333
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: wt gru 10, 2013 2:33 pm

Re: Jestem Telepatą

Post autor: bigi333 »

Gdzie was obraziłem? Napisałem tylko suche fakty z mojego życia. Szkoda że mnie atakujecie. Naprawdę chciałem udowodnić telepatię, myśląc o spotkaniu twarzą w twarz. No dobrze spróbujemy z tym obrazkiem, lepiej jak będzie to jedno słowo, które będę musiał odczytać w jakiś sposób.Wikipedia: Z kolei odebranie, rozpoznanie i odczytanie myśli wybranej osoby można porównać do odbioru stacji radiowej. Odbioru stacji radiowej. Muszę coś usłyszeć.
ODPOWIEDZ

Wróć do „POTĘGA UMYSŁU”