Jestem Telepatą

Siła naszego umysłu, czyli telekineza, lewitacja etc.
Awatar użytkownika
niedzwiec
Zaangażowany Infranin
Posty: 354
Rejestracja: śr sty 05, 2011 9:06 am
Kontakt:

Re: Jestem Telepatą

Post autor: niedzwiec »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="bigi333" data-cid="110842" data-time="1387207347">Tylko, że nie chodzi mi o pieniądze.</blockquote> Wydaje mi się, że co najmniej dwa razy dopytywałeś się o tę kasę z nagrody, nie chce mi się dokładnie sprawdzać. <blockquote class="ipsBlockquote">Chciałem tylko udowodnić moje zdolności, bo są jak najbardziej realne.</blockquote> I od tygodnia nadal gówno udowodniłeś, mimo że ludzie szli Ci na rękę i chcieli robić eksperymenta. <blockquote class="ipsBlockquote">Pitolenie? O co człowieku ci chodzi? Ludzie pytają, a ja odpowiadam, próbuje wyjaśniać, a ty obrażasz wróżki, które często mówią prawdę.</blockquote> Tak - pitolenie. Nic nie odpowiadasz, nic nie wyjaśniasz, a do tego jeśli uważasz, że wróżki mówią prawdę, to Twoja - mikra i tak - wiarygodność runęła właśnie na ryj, w moich oczach. <blockquote class="ipsBlockquote">Jak jesteś takim niedowiarkiem, to nie wypowiadaj się w tym temacie, bo pewnie i tak nigdy bym cię nie przekonał, szczerze widzę że masz jakieś problemy, a mój jest tylko jeden: Nie mogę nikogo znaleźć aby potwierdził to o czym piszę. Dupku. Otwórz się na świat, a zobaczysz światło.</blockquote> Nie nazywaj mnie dupkiem i nie dyktuj mi gdzie mam się wypowiadać, a gdzie nie. Z natury jestem agnostykiem, więc nadal masz szanse mnie przekonać, ale póki co masz siłę przebicia księdza, który wszystko tłumaczy tajemnicą wiary i boskim planem.
bigi333
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: wt gru 10, 2013 2:33 pm

Re: Jestem Telepatą

Post autor: bigi333 »

O pieniądze pytałem z ciekawości, i z uczucia: Ktoś za moje zdolności chce zapłacić 1 milion euro, szczerze mnie to śmieszy. Jakbyś był ufoludkiem i ktoś chciałby ci zapłacić góre pieniądzy za to że nim jesteś. Eksperyment? Wyjaśniłem, ze nie na tym polega moja zdolnosc. Temat zalozylem aby znalezc grupe ludzi, naukowcow najlepiej, ktorzy mogli by mnie przetestowac, zrobic eksperymenty itd. ale twarza w twarz. Czy naprawde nic nie wyjasnilem? Prosze o zdanie innego uzytkownika. Dziekuje. Mozna odniesc wrazenie, ze sie wymiguje, bo inaczej wyobrazaliscie sobie moc telepatyczna, ale wyjasnilem na czym polega, akurat Moja moc. Ok, przepraszam za dupka, ale sam zaczales mnie obrazac nazywajac Ptysiem z Kremem itp. Moja sila przebicia na ta chwile jest na duza odleglosc - "ciezko opisac to co chcialem pokazac", jakbys mial obrazek ktory ludziom opisujesz, ale najlepiej go po prostu zobaczyc. Tyle.
Awatar użytkownika
niedzwiec
Zaangażowany Infranin
Posty: 354
Rejestracja: śr sty 05, 2011 9:06 am
Kontakt:

Re: Jestem Telepatą

Post autor: niedzwiec »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="bigi333" data-cid="110844" data-time="1387209638">Temat zalozylem aby znalezc grupe ludzi, naukowcow najlepiej, ktorzy mogli by mnie przetestowac, zrobic eksperymenty itd. ale twarza w twarz.</blockquote> Szukasz naukowców, więc założyłeś temat na forum o zjawiskach paranormalnych, UFO, paeloastronautyce, etc.?To tak, jakbyś poszedł na black metalowy koncert księdza szukać. Chcesz, żeby Cię twarzą w twarz testowała banda naukowców w białych kitlach? Myślę, że jak się zgłosisz do swojej przychodni twierdząc, że słyszysz myśli innych ludzi, to na jakieś badania Cię pewnie wyślą, albo Ci chociaż morfologię zrobią, a jak będziesz się kurczowo trzymał swojej historii, to może nawet i MRI :) Stary - ja też mogę założyć topic na pierwszym - lepszym forum i twierdzić, że mam super moce i piszczeć, że mi nikt nie wierzy.Rzuć jakiś konkret, poddaj się tym niewinnym emailowym - czy skajpowym eksperymentom, które tu zostały zasugerowane, a wtedy pogadamy, przeanalizujemy wyniki, itd. Pozdro!
bigi333
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: wt gru 10, 2013 2:33 pm

Re: Jestem Telepatą

Post autor: bigi333 »

Tak, trudno sie z toba rozmawia. A gdzie mialem zalozyc ten temat? Na takich forach jak te siedza ludzie ktorzy interesuja zjawiskami paranormalnymi i ich wlasnie szukam. Poza tym znalazlem przez forum kluby sceptykow do ktorych mozna sie zglosic, wiec nie wmowisz mi ze to strata czasu. I znow mnie obrazasz tym razem wyzywajac od ludzi chorych, bo raczej to miales na mysli. Bede zglaszal sie w przychodni. I nie piszcze, ze nikt mnie nie wierzy, tylko "piszcze", ze nie znalazlem nikogo z kim moglbym cos ustalic, czy to sen czy to jawa? Czy to prawda czy tylko robie sobie jaja. A z tym eksperymentem to tak jakbys zadal pytanie i kazesz innemu udzielic odpowiedzi - niewykonalne. Bo w jaki sposob? ------------- Jeszcze raz sprobuje wyjasnic, aby byl chodziaz jeden zainteresowany, ktos kto potwierdzi, bo znalezc kogos graniczy z cudem. Jakby UFO ze mna rozmawialo to pewnie ktos by sie znalazl. Jak to wyglada z mojego doswiadczenia. Moje zdanie na temat ludzkiego mozgu - jest on potrzebny do komunikowania sie z innym czlowiekiem za pomoca ust i tlenu. Ja chce udowodnic ze to nie jest potrzebne, aby uslyszec druga osobe. Mnie wystarczy ludzki dzwiek, czyli aura (dzwiek naszego ciala) i slowa niewypowidziane przez usta. Jak to opisac? Kiedy chcesz cos wyrazic slowami to czesto sie zastanawiasz, szukasz, aby to bylo odpowiednie slowo, wtedy uruchamia sie muzyka w twojej glowie, muzyka niepotrzebujaca slow. Potem pada slowo, ktore wyplywa z muzyki i rozmawiasz, pokazujac osobowosc, tok slow nad ktorymi masz mala kontrole, chyba ze zrobisz pauze i znow sie zastanowisz. Tak wyglada rozmowa. Gdzie jest w tym moja moc? W niewypowiedzianych slowach, dzwiekach ktore nas otaczaja. Z moich eksperymentow, te slowa nie padaja zbyt czesto, wlasnie dlatego kogos szukam, kogos z kims bede mogl wspolpracowac, dla dobra postrzegania pozazmyslowego i nauki. Wystarczy dobrze nastawic muzke i jestem przekonany ze sie uda. Lecz aby sie udalo musze miec pomoc kogos kto zna sie na muzyce lub kogos kto dostarczy mi plyte. Dzieki.
robrep
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: sob kwie 27, 2013 10:25 am

Re: Jestem Telepatą

Post autor: robrep »

Mi nie chodzi o pieniądze, a gdzie można dostać milion. :D
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Jestem Telepatą

Post autor: Arek 1973 »

Na pytania kolegi Deltarates nie odpowiedziałeś, bo to trudne pytaniaA na mój temat piszesz <blockquote class="ipsBlockquote">Patrząc na twojego nicka słyszę, że: Codziennie odczuwasz ból.</blockquote>Czyli się nie myliłem, twoja sztuka to nic innego  jak "zimny odczyt"I dlatego  chcesz się  z kimś   spotkać by go obserwować podczas  Twojej "telepati"  (drgania mięśni twarzy, mimowolne rozszerzanie żrenic, czerwienienie się uszu, ba nawet uśmiech zdradza czy prawda albo kłamstwo - zależnie po jakiej stronie twarzy jest wydłużony) A jeżeli już nie można się spotkać to przynajmniej chcesz tego kogoś słyszeć. No oczywiście, to przecież też "zimny odczyt", na podstawie barwy  i modulacji  głosu też można się dowiedzieć czy się chybiło czy też jest się w dobrym kierunku i tutaj odpowiednio dalej  drążyć.  Wiesz,,,bardzo lubię Derrena Brown'a ponieważ jest nie tylko super iluzjonistą i "ma moc telepatyczną" :kekeke: ale jednocześnie pokazuje jak to robi, jak to działa.
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
bigi333
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: wt gru 10, 2013 2:33 pm

Re: Jestem Telepatą

Post autor: bigi333 »

Nie, zupełnie źle mnie oceniasz. To nie sztuczki, bo zawsze mówię prawdę. Opisywałem moją moc już chyba 10 razy, jak i co jest potrzebne. Wiele się nauczyłem z tego co napisałeś, nawet nie wiedziałem że coś takiego jak "zimny odczyt" istnieje, naprawdę. Co do Deltarates to napisałem odp. na 4 pytanie - "Asia". Spytajmy. 
Awatar użytkownika
Adolf
Infrzak
Posty: 46
Rejestracja: czw lut 07, 2013 1:57 am

Re: Jestem Telepatą

Post autor: Adolf »

A ja mam kilka pytań:1. Jaki zasięg ma Twój dar? Tak w metrach.2. Jakie myśli najczęściej słyszysz? Czy gdyby np. ktoś chciał kogoś zamordować, to byś to usłyszał?3. Jak to w ogóle słyszysz? Jako myśl w głowie, czy normalnie jak zjawisko słuchowe - słyszysz głos danej osoby?4. Chwaliłeś się rodzinie, znajomym? Jakie reakcje?5. Jak często tego doświadczasz? Bo z opisu rozumiem, że to nieświadome. 6. Od jak dawna masz możliwość słyszenia myśli?7. To jedyna Twoja paranormalna zdolność?8. Opisz też jakieś sytuacje jak to było. Szczególnie pierwszy raz. Fajne były by też sytuacje, gdzie wykorzystywałeś to do swoich celów, np. słuchanie myśli kolegi na egzaminie, albo obronienie się przed oszustwem.9. Czy gdy się to zaczęło, to miałeś jakiś wypadek, przełom w życiu, czy inne wydarzenie, które mogło Tobą wstrząsnąć, czy coś zmienić?
<a href="http://www.ufopoznan.blogspot.com">www.ufopoznan.blogspot.com</a>
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Jestem Telepatą

Post autor: arek »

 Skoro potrzebujesz  kontaktu twarzą w twarz ,to nie jest to telepatia a odczytywanie  mowy ciała tak przekazujemy jakieś 90 % informacji.Odczytujemy wszystko , gesty, mimikę, postawę ,zapach.To wszystko ma znaczenie. Umiesz zapewne odczytywać te sygnały (jak każdy) . O telepatii można  mówić w wypadku braku widoczności osoby ,gdzie czynniki o których napisałem są wyeliminowane. To chyba wchodzi w zakres psychologii behawioralnej ,ale też związek  pochodzeniem osoby. Sprawdź czy odczytasz myśli mańkuta ,masz zapewne kogoś w rodzinie leworęcznego. Spróbuj też odczytać Bułgara. Po prostu sam sobie rób doświadczenia, zapisuj wyniki  - obiektywnie .
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
bigi333
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: wt gru 10, 2013 2:33 pm

Re: Jestem Telepatą

Post autor: bigi333 »

Nie, potrzebuje kontaktu twarzą w twarz, aby usłyszeć dźwięk drugiego człowieka np. fale mózgowe. Jeśli to nie telepatia to jak to nazwać? Ja będę się upierał, że telepatia to słyszenie fal mózgowych, czyli dźwięków oraz aury czyli dźwięku ciała. Poza tym Wikipedia mówi w podobnym tonie - mózg pracuje w wąskim paśmie itd. Nie wiem skąd u was przeświadczenie, że telepatia odbywa się bez widoczności drugiej osoby? To dla mnie nie możliwe. Najpierw musiałbym w myślach zobaczyć drugą osobę, potem się z nią połączyć poprzez podświadomość i wyczytać jaki obrazek zobaczyła pare minut temu - jak dla mnie to niewykonalne. Robiłem badania, czas je udowodnić. ------------- 1. Zasięg wzrokowy.2. Nie zauważyłem aby pewne myśli się powtarzały. Pewnie tak.3. Jako myśl w głowie.4. Testowałem na koledze, powiedział abym wyszedł z jego głowy.5. Doświadczam tego czasami. Nie mam nad tym kontroli, ale można ją wypracować.6. 12 lat słyszę dźwięki.7. Tak jedyna.8. Szczerze nie pamiętam pierwszego razu. Pamiętam, że na maturze ustnej miałem duże problemy, gdyż bardzo łatwo czytałem nauczycieli, co przeszkadzało mi w odpowiedzi.9. Nie
ODPOWIEDZ

Wróć do „POTĘGA UMYSŁU”