Jestem Telepatą

Siła naszego umysłu, czyli telekineza, lewitacja etc.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Jestem Telepatą

Post autor: arek »

Nie stwiawiaj sobie warunków . Będziesz miał czas dziś o 21 ? zobaczymy jak wyjdzie sam obrazek. Usiądź w spokojnym miejscu, weź kartkę przed siebie i narysuj wszystko to co ci o tej godzinie przyjdzie do głowy.,Nie rysuj bezpośrednio na kompie,tylko na kartce papieru najlepiej czystej ,białej. Wycisz się tak by o 21 byc już gotowym do odbioru. Ok ? 15 minut to dużo czasu.
Ostatnio zmieniony śr gru 11, 2013 11:24 am przez arek, łącznie zmieniany 1 raz.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
niedzwiec
Zaangażowany Infranin
Posty: 354
Rejestracja: śr sty 05, 2011 9:06 am
Kontakt:

Re: Jestem Telepatą

Post autor: niedzwiec »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="bigi333" data-cid="110593" data-time="1386754932">Gdzie was obraziłem?</blockquote> Skąd ten wniosek? Gdzie to wyczytałeś? Nikt się nie obraża, po prostu jesteś mało konkretny i coś kręcisz :)Poczekam z wnioskami na wynik eksperymentu, wtedy będzie albo i nie będzie o czym dyskutować.
bigi333
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: wt gru 10, 2013 2:33 pm

Re: Jestem Telepatą

Post autor: bigi333 »

Arek, to się nie uda. Musiałbym cię widzieć lub słyszeć, najlepiej jedno i drugie. Może ktoś jest ze śląska i chciałby się ze mną spotkać. Mieszkam w Gliwicach. Powtarzam: Słyszę Słowa które masz w głowie. To tak jakbyś chciał coś powiedzieć ale nie mówisz tylko myślisz - znów zaznaczam - słowami. Musiałbyś opisać mi ten rysunek, a ja musiałbym cię słyszeć lub widzieć. Tyle.I nie kręcę ale rzucacie mnie na wielką wodę. Powiedzcie mi: Jak mam coś odczytać gdy nie wiem gdzie jest i co robi wysyłający? W jaki sposób mam się z nim połączyć? - bo o połączenie się rozchodzi. Chyba macie rację nie ma o czym rozmawiać. Szukałem ludzi którzy się tym zajmują, z którymi mógłbym porozmawiać twarzą w twarz.  ----------<div>Spróbuje opisać swoje zdolności. Z jednej strony to trudne, bo słyszę myśli które trzeba sformułować w słowa. Wyjaśniam: nie wchodzę w podświadomość człowieka tylko słyszę sformułowane słowa, to tak jakby ktoś chciał coś powiedzieć, tylko w ostatniej chwili nie mówi a zamiast tego myśli. Wyjaśniam: Np. Ktoś zadaje drugiemu człowiekowi pytanie. Jaki jest twój ulubiony kolor? Jeśli drugi od razu pomyśli: Czerwony, to ja to słowo usłyszę, jednak jeśli będzie się zastanawiał szukał w pamięci to niestety ja już tego nie usłyszę, chyba że później pomyśli słowem. Czyli najlepiej aby coś mi przekazać przez telepatię jest po prostu powiedzieć w myślach. Mam nadzieje że wyjaśniłem to dość dobrze. Jeśli są pytania to czekam.</div><div>Moje zdolności zostały przetestowane w terenie. </div><div> </div><div>Jestem z Gliwic na Śląsku, bardzo bardzo chętnie się z kimś spotkam, aby był już konkretny człowiek który to potwierdzi.</div>
Ostatnio zmieniony śr gru 11, 2013 1:58 pm przez bigi333, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Jestem Telepatą

Post autor: Katarzyna_1 »

<div>yt; "Spróbuje opisać swoje zdolności. Z jednej strony to trudne, bo słyszę myśli które trzeba sformułować w słowa. Wyjaśniam: nie wchodzę w podświadomość człowieka tylko słyszę sformułowane słowa, to tak jakby ktoś chciał coś powiedzieć, tylko w ostatniej chwili nie mówi a zamiast tego myśli. Wyjaśniam: Np. Ktoś zadaje drugiemu człowiekowi pytanie. Jaki jest twój ulubiony kolor? Jeśli drugi od razu pomyśli: Czerwony, to ja to słowo usłyszę, jednak jeśli będzie się zastanawiał szukał w pamięci to niestety ja już tego nie usłyszę, chyba że później pomyśli słowem. Czyli najlepiej aby coś mi przekazać przez telepatię jest po prostu powiedzieć w myślach. Mam nadzieje że wyjaśniłem to dość dobrze. Jeśli są pytania to czekam."</div><div> </div><div>Nie mam powodów aby Ci Big333 nie wierzyć, ale wedle kilkukrotnych moich  przypadkowych doświadczeń muszę powiedzieć, że to "słyszenie myśli"  występuje spontanicznie bez zamierzenia i bez specfjalnych okoliczności typu stres czy euforia. Powiem Ci, że już nigdy nie chciałabym "słyszeć" co kto sobie myśli. Ponad trzy lata temu znajomy patrząc na moją piękną siostrzenicę w kostiumie kąpielowym powiedział coś bardzo wstrętnego pod jej adresem.  Zreagowałam ostro nie przebierając w słowach. Draka na całego.. Twierdził, że nic takiego o niej nie powiedział i przyznał, że tylko sobie ot tak... tylko  pomyślał. Nie znamy się od tej pory.</div><div> </div>
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
bigi333
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: wt gru 10, 2013 2:33 pm

Re: Jestem Telepatą

Post autor: bigi333 »

Dziękuje, jednak u mnie występuje to codziennie i chciałbym udowodnić, że coś takiego jak telepatia istnieje - czy można to nazwać inaczej? Wychodzę z założenia że wszystko na świecie trzeba udowodnić i właśnie to mną kieruje.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Jestem Telepatą

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="bigi333" data-cid="110599" data-time="1386772788">Dziękuje, jednak u mnie występuje to codziennie i chciałbym udowodnić, że coś takiego jak telepatia istnieje - czy można to nazwać inaczej? Wychodzę z założenia że wszystko na świecie trzeba udowodnić i właśnie to mną kieruje.</blockquote> Raczej nie pogratuluję takiej zdolności. :)
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Jestem Telepatą

Post autor: danut »

Wszystko co nas otacza to są myśli i uczucia. Żyjemy w tej siatce informacyjnej, a ona poprzez bodźce będące w ciągłym ruchu tworzy nam obraz rzeczywistości.Ten kto nic nie słyszy i nic nie odbiera, ani nic nie wysyła- nie istniałby, natomiast gorzej jest, gdy "obrośnięty w piórka" izoluje się aż tak, że udaje głuchego, a jeszcze gorzej, gdy nie umie się w tym zupełnie odnaleźć próbując się zamknąć przed światem lub nad nim panować.
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Jestem Telepatą

Post autor: Zbyszek »

Sa tacy, co slysza rozmowy spiacych cial. Swiadomy czlowiek sobie siedz, czyta gazete a ten drugi w srodku papla za niego, choc ten swiadomy niczego nie wie. Takie podsluchiwanie czyjejs, spiacej podswiadomosci  tez bedzie telepatia. Sam tak mialem latami i obserwowalem to dziwo. :))) A ze spiace ciala lataja jak pokrecone i daja sie przywolywac w 3 migi, mozna sie sporo dowiedziec o swiecie, bedac zamnkietym nawet w piwnicy. Im czlowiek mlodszy tym lepiej slyszy tych spiacych:))
Ostatnio zmieniony czw gru 12, 2013 10:20 am przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Jestem Telepatą

Post autor: Arek 1973 »

Wiesz, nie atakuję Ciebie ale próbuję coś ustalić.Dobre przypadki telepatii mają to do siebie że bez  względu  na odległość, albo jak trudny jest eksperyment to jednak są pozytywne wyniki.Piszesz: <blockquote class="ipsBlockquote">usiałbym cię widzieć lub słyszeć, najlepiej jedno i drugie. Może ktoś jest ze śląska i chciałby się ze mną spotkać. Mieszkam w Gliwicach. Powtarzam: Słyszę Słowa które masz w głowie. To tak jakbyś chciał coś powiedzieć ale nie mówisz tylko myślisz - znów zaznaczam - słowami. Musiałbyś opisać mi ten rysunek, a ja musiałbym cię słyszeć lub widzieć. Tyle.</blockquote>Czy to zabawa w zgadywankę?, albo znasz się tak dobrze na tzw. "zimnym odczycie" że próbujesz kogoś  wciągnąć w nieczystą grę? Jeżeli chcesz pokazać swoje zdolności telep. to wystarczy Ci nawet patrzenie w nicka danej osoby, albo wyobrażenie sobie tego człowieka. pozdrawiam
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Deltarates
Infrzak
Posty: 35
Rejestracja: sob wrz 07, 2013 7:16 pm

Re: Jestem Telepatą

Post autor: Deltarates »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="bigi333" data-cid="110545" data-time="1386686500">Witam. Jak napisałem w tytule jestem telepatą. Nadszedł czas aby udowodnić moje zdolności. Tylko jak i gdzie to zrobić? Czy w Polsce ktoś zajmuje się takimi badaniami? Z góry dziękuje.</blockquote> Milion Euro za wykazanie jasnowidzenia!
Zapraszam na mojego bloga. -> <a href="http://www.ad10.pl/index0.htm">http://w ... ex0.htm</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „POTĘGA UMYSŁU”