Jestem Telepatą

Siła naszego umysłu, czyli telekineza, lewitacja etc.
robrep
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: sob kwie 27, 2013 10:25 am

Re: Jestem Telepatą

Post autor: robrep »

Sprawa bardzo prosto do sprawdzenia. Trzeba przygotować pytania. Druga osoba której myśli będą odczytane zapisuje odpowiedzi, ale żeby to były tylko pojedyncze słowa. I jechać z koksem. Jak trafisz w więcej odpowiedzi niż statystyka wskazuje, to CIA bierze cię z miejsca. Genialny sposób na przesłuchanie człowieka. Wystarczy że pomyśli na pytanie tak, lub nie. Jest też taka gra w 20 pytań, idealna do sprawdzenia tych zdolności.
Awatar użytkownika
Deltarates
Infrzak
Posty: 35
Rejestracja: sob wrz 07, 2013 7:16 pm

Re: Jestem Telepatą

Post autor: Deltarates »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Czakrawartin" data-cid="110714" data-time="1387010476">Już widzę ten milion euro. Pewnie tak naciagany jak nagroda Randiego i regulamin rodem z loterii reklamowanej przez ChajzeraJuż widzę ten milion euro. Pewnie tak naciagany jak nagroda Randiego i regulamin rodem z loterii reklamowanej przez Chajzera</blockquote>To ja daje od siebie 15 tys złotych ze swoich oszczędności. Jak autor tego tematu udowodni mi, że faktycznie jest telepatą. A oto moje pytania:
  1. Jak brzmi panieńskie nazwisko mojej matki?
  2. Jak wabi się mój pies, owczarek niemiecki?
  3. Jaki jest kod PIN mojej karty bankomatowej?
  4. Jak miała na imię pierwsza dziewczyna, w moim życiu z którą się całowałem?
Zapraszam na mojego bloga. -> <a href="http://www.ad10.pl/index0.htm">http://w ... ex0.htm</a>
bigi333
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: wt gru 10, 2013 2:33 pm

Re: Jestem Telepatą

Post autor: bigi333 »

Kolejne wyjaśnienie. Jako telepata pewne fakty z mojego życia: 1. Nie jest to śmieszne, wyśmiewanie się z człowieka który widzi i słyszy więcej rzeczy niż zwyczajny człowiek. Poza tym chcę to udowodnić.2. Jeśli nie udowodnię tego w tydzień z konkretną osobą, którą wybierzecie i której nie znam, wtedy możecie się śmiać. To taki warunek.3. Czy ktoś może spotkać się ze mną osobiście? Kraków, Gliwice, Katowice? To naprawdę dużo pieniędzy.4. Naprawdę mam zdolności telepatyczne i dla mnie to zupełnie normalne, że czasem usłyszę coś niewypowiedzianego od innego człowieka, w pewnych warunkach jest to prostsze w innych trudniejsze. Aż tak normalne, że nie chciałem tego dowodzić, ale nastał taki czas. 5. Mylicie zdolności telepatyczne z "widzeniem" czy zdolnością widzenia na duże odległości, to duża różnica.Ja moje zdolności czerpię z dźwięków i z aury osób. 6. Wyobraźcie sobie radio, jako wasz mózg, emituje specyficzną częstotliwość, którą da się odebrać, czasem leci muzyka bez słów, a czasem wiadomości. Ja mam zdolności aby je odebrać. 7. Zależy mi na tym aby byli ludzie którzy to potwierdzą. Odpowiedź na 4 pytanie, robię to pierwszy raz, ale spróbuje: Asia.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Jestem Telepatą

Post autor: Arek 1973 »

Wiesz, normalnie pochodzę  z dzielnicy Bytomia, gdybym był na miejscu to jak najbardziej chętnie bym się  z Tobą spotkał, bo mamy po sąsiedzku. Hmmmm, może ktoś znajdzie się chętny
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
robrep
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: sob kwie 27, 2013 10:25 am

Re: Jestem Telepatą

Post autor: robrep »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Deltarates" data-cid="110754" data-time="1387050358"> To ja daje od siebie 15 tys złotych ze swoich oszczędności. Jak autor tego tematu udowodni mi, że faktycznie jest telepatą. A oto moje pytania:
  1. Jak brzmi panieńskie nazwisko mojej matki?
  2. Jak wabi się mój pies, owczarek niemiecki?
  3. Jaki jest kod PIN mojej karty bankomatowej?
  4. Jak miała na imię pierwsza dziewczyna, w moim życiu z którą się całowałem?
 </blockquote>Gdybym potrafił to odgadnąć to bym sobie sam wypłacił te 15 tys.  :D
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Jestem Telepatą

Post autor: Arek 1973 »

<blockquote class="ipsBlockquote">Gdybym potrafił to odgadnąć to bym sobie sam wypłacił te 15 tys.  [ external image ]</blockquote>Buhahahha :Oh:  :Oh:  :Oh:  :Oh:  :Oh:  :Oh:  :Oh:  :Oh:  :Oh:Robrep, ten ci  się udał
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Jestem Telepatą

Post autor: arek »

9115 ?
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
bigi333
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: wt gru 10, 2013 2:33 pm

Re: Jestem Telepatą

Post autor: bigi333 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Arek 1973" data-cid="110701" data-time="1386975561">Jeżeli chcesz pokazać swoje zdolności telep. to wystarczy Ci nawet patrzenie w nicka danej osoby, albo wyobrażenie sobie tego człowieka. </blockquote> Patrząc na twojego nicka słyszę, że: Codziennie odczuwasz ból. I chcę powiedzieć, że nie na tym polega moja umiejętność.  Czy nagroda miliona euro jest nadal aktualna? Bo z tego co widzę na http://skepp.be/en teraz jest 10000 euro.
Awatar użytkownika
niedzwiec
Zaangażowany Infranin
Posty: 354
Rejestracja: śr sty 05, 2011 9:06 am
Kontakt:

Re: Jestem Telepatą

Post autor: niedzwiec »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="bigi333" data-cid="110839" data-time="1387203926">Patrząc na twojego nicka słyszę, że: Codziennie odczuwasz ból.</blockquote> Ja też codziennie odczuwam ból... Ból dupy od ostrego gangbangu z korporacjami, urzędami, politykami i bandą cwaniaków i szansonistów - takich jak Ty - którzy na siłę chcą udowodnić sobie i światu, że mają coś co warte jest góry łatwej kasy. Wybacz, Ptysiu z Kremem, ale takie pitolenie, jakie tutaj czytałem, to sprzedaje każda telefoniczna wróżka za 35 PLN / min.
Ostatnio zmieniony pn gru 16, 2013 2:51 pm przez niedzwiec, łącznie zmieniany 1 raz.
bigi333
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: wt gru 10, 2013 2:33 pm

Re: Jestem Telepatą

Post autor: bigi333 »

Tylko, że nie chodzi mi o pieniądze. Chciałem tylko udowodnić moje zdolności, bo są jak najbardziej realne. Pitolenie? O co człowieku ci chodzi? Ludzie pytają, a ja odpowiadam, próbuje wyjaśniać, a ty obrażasz wróżki, które często mówią prawdę. Jak jesteś takim niedowiarkiem, to nie wypowiadaj się w tym temacie, bo pewnie i tak nigdy bym cię nie przekonał, szczerze widzę że masz jakieś problemy, a mój jest tylko jeden: Nie mogę nikogo znaleźć aby potwierdził to o czym piszę. Dupku. Otwórz się na świat, a zobaczysz światło.
ODPOWIEDZ

Wróć do „POTĘGA UMYSŁU”