LD czy OOBE - proszę o pomoc.

Doświadczenia wyjścia z ciała, stany bliskie śmierci, sny...
Żurawinka
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: śr gru 11, 2013 6:46 pm

LD czy OOBE - proszę o pomoc.

Post autor: Żurawinka »

Witam wszystkich,  Mam pewien dylemat odnoszący się do moich snów. Prosiłabym kogoś bardziej doświadczonego o pomoc.

 Zatem.Od bardzo dawna miewam dziwne sny, dziwne czyli takie, w których mogę dowolnie sterować ich przebiegiem. Nie robią one na mnie już wrażenia, bo są praktycznie każdej nocy. Nie potrzebuję jakoś specjalnie ich wywoływać - poprostu usypiam, coś mi się śni, a nagle orientuje się że "to nie jest zwykły sen", i robię co chcę.

Bardzo często śni mi się sen, który już kiedyś mi się śnił. Podczas ponownego śnienia o tym wiem, co za chwilę się stanie, etc. Czasami w tych drugich snach pojawiają się osoby, które poznałam, ale nie znałam ich w trakcie pierwszego takiego snu. W pierwszym śnie pojawiają się jako obcy mi ludzie, uczestnicy tego, o czym śnię.

Pytanie do bardziej doświadczonych: czy są to jedynie LD czy może już coś więcej?
Xess
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: sob lis 23, 2013 9:17 pm

Re: LD czy OOBE - proszę o pomoc.

Post autor: Xess »

Też czasem śniąc mówię do siebie "Przecież to sen - ja jestem tu Panem" i wszystko co chciałam się zdarzało. Chciała by kuzyn się pojawił i zaraz go w śnie widziałam. Czasem też śniły mi się te same sny 2 razy, ale często były lekko zmienione, albo ja co innego robiłam w tym śnie, albo spotykałam coś czego nie było w tej pierwszej wersji. Jak dla mnie to zwykły sen.Ale ja nie jestem expertem, więc chowam się w cieniu;)
Ostatnio zmieniony śr gru 11, 2013 8:43 pm przez Xess, łącznie zmieniany 1 raz.
Żurawinka
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: śr gru 11, 2013 6:46 pm

Re: LD czy OOBE - proszę o pomoc.

Post autor: Żurawinka »

Wydaje mi się, że zwykłe sny po prostu się śnią i nie można nimi dowolnie sterować. Ot co, oglądać sobie z boku i jednocześnie być główną postacią tych snów.

Skoro mogę robić co chcę, to chyba LD?
ODPOWIEDZ

Wróć do „OOBE, LD, NDE, HIPNOZA”