Wnioski z przekazywanych nam wiadomości o życiu po śmierci.

Zagadka doświadczeń z pogranicza śmierci (NDE), tematy związane z nurtującą odwiecznie ludzi kwestią życia po życiu.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Wnioski z przekazywanych nam wiadomości o życiu po śmierci.

Post autor: danut »

Wbrew krążącym wciąż opiniom, wytwarzanym przez nasze własne wyobrażenia i bezustanne pytania- czy też istniejemy nadal po naszej tu śmierci, na temat tegoż życia mamy przez cały czas dostarczane nam wiadomości od ludzi przekraczających te granice i nie tylko tych przeżywających własną śmierć, ale również tzw. kontaktowców, którym przekazywane są od nich informację o tymże życiu. Piszę ten temat pod wrażeniem filmu w całości opartego na faktach z życia najwybitniejszego medium brazylijskiego Chico Xawiera, wspominając też inne brytyjskie medium Leslie Flinta  tak samo surowo testowane pod względem oszustwa. Zwracam uwagę na fakt, że to wiadomości przez nich dostarczane wywoływały niesamowite poruszenie nie tylko wśród naukowców, którym ten kontakt z innym światem wydawał się niemożliwy, ale także wśród przedstawicieli kościoła, którym głoszone przez nich prawdy o tymże istnieniu wyłamywały się z ustalonych przez nich prawd wiary. Atak na dostarczających tych wiadomości  dokonywany przez zwykłych ludzi, którym wpojono wcześniej ustalone przekonania. Dziwne jest to, że ja także przeżywszy i doświadczywszy tych kontaktów jestem w stanie poprzeć to o czym mówiły i pisały powyższe osoby.Pierwsze- Niebo ani piekło nie wygląda tak jakie mamy o nich wyobrażenia. Przejście na inne poziomy istnienia nie jest związane z całkowitym zerwaniem z istotami żyjącymi w naszej czasoprzestrzeni więzi. Żyjemy w ciągłej zależności od całości naszego istnienia, w tym także z tymi przekraczającymi granicę śmierci. Zawsze istnieją istoty wspomagające nas, czuwające i  zabierające nas z tego świata, w celu naszego doskonalenia i prowadzenia nas dalej, przeprowadzania przez granice. Nikt nie jest skazany na wieczny pobyt i trwanie w jednym miejscu, życie trwa w nieskończoność, jednak przejawem jego jest nie trwanie, ale działanie. Eksperymentatorzy badacze tych rejonów np. Robert Monroe rozmyślając wszelakie doświadczenia ludzi odkryli tzw, Rejony własnych przekonań- a więc bardzo dużą liczbę miejsc, światów mogących kojarzyć się jedne z piekłem inne z Niebem. W filmie o medium Xawierze padają słowa - Niebo nie wygląda tak jak ludzie sobie je wyobrażają, jednoznacznie inne wypowiedzi wskazują na to, że wszystko czego doświadczamy i w tym i w innych życiach zależne jest od naszych uczuć, wiary, przekonań, a to o czym mocno myślisz i czego mocno pragniesz się urzeczywistnia. Jedna z istot przebywająca w "świecie odnowy i leczenia duszy" nasyca się pustą miską wyobrażając sobie w niej pyszną zupę. Padają też słowa wyjaśniające to, czym dla nas powinno być znaczenie słowa samobójstwo, za jakie samobójstwo człowiek w tym doskonaleniu się odpowiada przed wiecznością. Samobójstwo jest wszelakim powolnym działaniem przeciwko sobie, niszczeniem się wewnętrznie- duchowo, pozbawianiem wyższych wartości poprzez popełnianie przestępstw ujętych w naszym przekonaniu za siedem grzechów głównych, a nie jest tylko fizycznym znęcaniem się i zabiciem własnego ciała. Śmierć jest tylko przejściem do innej egzystencji. Polecam ten film pod takim samym tytułem "Chico Xawier" oraz "Nasz dom"-Nosso Lar można znaleźć na yotube..
Ostatnio zmieniony pt gru 13, 2013 4:47 pm przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Wnioski z przekazywanych nam wiadomości o życiu po śmierci.

Post autor: Katarzyna_1 »

Obejrzałam pierwsze trzy odcink Xawiera.. Toi oszust moin zdANIEM z pogranicza jehowych. Końcówka trzeciego odcinka jest interesująca dla Andrzeja58. Ja za głupia jestem aby to komentować.Nie mniej biorę się  za następne odcinki filmu hiszpańskojęzycznego. :D
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Wnioski z przekazywanych nam wiadomości o życiu po śmierci.

Post autor: danut »

Żeby nazwać kogoś  oszustem potrzeba mu to oszustwo wykazać i udowodnić. Tymczasem, nawet dochód ze wszystkich książek Chico Xawiera szedł na cele charytatywne, nie czerpał więc z upublicznienia swoich kontaktów z innym światem żadnych korzyści. Jego przyjaciel ksiądz wiedząc, że musi odejść z kościoła - pobłogosławił go, natomiast inni  z tego kościoła wyśmiali go, gdy ten chciał pożegnać się z nim w trumnie na jego pogrzebie, traktując za przyjaciela- czyja postawa była właściwsza??
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Wnioski z przekazywanych nam wiadomości o życiu po śmierci.

Post autor: Katarzyna_1 »

Dla mnie to oszust, ślepak i kłamca.W historii wiele takich było. np. to;http://ostrzezenieprzedmbm.wordpress.com/2013/12/11/magdalena-od-krzyza-zakonnica-ktora-zawarla-pakt-z-diablem/
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Wnioski z przekazywanych nam wiadomości o życiu po śmierci.

Post autor: danut »

Haha Dokładnie przecież widać, że to ofiara fałszywych ludzkich przekonań, na które i ja przecież zwracam uwagę, co potrafi uczynić innym ludziom ich własny fanatyzm. Ciężko jest czytać, że w myślach ludzkich, jeszcze  w tych czasach dominują średniowieczne poglądy, cóż zatem, czy są w stanie rozważać tak poważne problemy własnego jestestwa? - Chyba nie..
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Wnioski z przekazywanych nam wiadomości o życiu po śmierci.

Post autor: Andrzej 58 »

Oj Kasiu ,to po portugalsku.Pamiętasz co pisałem Ci o sposobie wykonania manuskryptów ,nad którymi ślęczałem tyle czasu.Pamiętasz wypowiedzi autorów po tym skandalu w centrum sztuki.Pamiętasz "niepewność "Mickiewicza.Samo zjawisko pisania graficznego jest jak najbardziej możliwe a wpływ czynników zewnętrznych oczywisty wobec mnóstwa przypadków posiadania wiedzy nie wiadomo skąd.Chico został zmanipulowany przez tego"Emmanuela",który utwierdzał go ,że ma kontakt ze zmarłymi autorami.Cel jest oczywisty.Przekonać jak najwięcej ludzi ,że taki jest stan faktyczny.Zmiana stylu pisania niemożliwa do powtórzenia w tak wielu dziełach.No jak nie wierzyć w przekazy z zaświatów.Zdarzył się jednak cenny rodzynek w tej propagandówce.Chico został sterowany przez kogoś innego.To z mojej drużyny :D .Spisałem ze ścieżki:"Od przyjaciół ze Stanów wiem,że prezydent Kennedy dalej pracował nad rozwojem przyjaciół z kosmosu"Zaraz odezwał się prowadzący poprawiając go mówiąc "ze świata duchów"- pada odpowiedź - "tak"Co do Kennedyego moje źródła rzeczywiście podają ,że był wysłannikiem(naszych).
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Wnioski z przekazywanych nam wiadomości o życiu po śmierci.

Post autor: danut »

Andrzeju - "Chico został zmanipulowany przez tego"Emmanuela", który utwierdzał go, że ma kontakt ze zmarłymi autorami""- Zanim pojawił się Emanuel  Xawier już jako dziecko kontaktował się z własną zmarłą matką, która wspierała go w jego ciężkim życiu( był katowany przez macochę), dzięki niej opiekę nad nim przejęła dopiero inna osoba z rodziny, o czym go wcześniej poinformowała.
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Wnioski z przekazywanych nam wiadomości o życiu po śmierci.

Post autor: Andrzej 58 »

"Zanim pojawił się Emanuel  Xawier już jako dziecko kontaktował się z własną zmarłą matką"Ta sama technika co w wielu innych tego przypadkach.Ten tajemniczy Emmanuel jak przyjdzie czas narobi w gacie ze strachu przed odpowiedzialnością .Tyle nieszczęść i tragedii ludzkich dla partykularnych interesów cwaniaków.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Wnioski z przekazywanych nam wiadomości o życiu po śmierci.

Post autor: danut »

:InLove:  Nie mogę się nie śmiać. Weź chociaż raz udowodnij im tę technikę, złap te istoty za rękę i nagraj z nimi dokument, udowodnij im za co są odpowiedzialni i kim są.Wszak zapewne są żyjącymi tu ludźmi więc, ileż to roboty, wystarczy jeden z nich :Hay: ?
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Wnioski z przekazywanych nam wiadomości o życiu po śmierci.

Post autor: Andrzej 58 »

Tak się składa ,że czołową trójkę znam z nazwiska i imienia.Informacje przekazane w taki sam sposób jak Chicowi i wielu innym .Mogę wskazać źródło ,gdzie są wymienione.Z tej trójki tylko jedna osoba jest naprawdę winna ,chyba że jedna z nich nie skuma co się koło niej dzieje i sama wylezie przed orkiestrę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „ŻYCIE PO ŻYCIU & NDE”