Blask na niebie

Listy forumowiczów i czytelników. Podziel się swoim niezwykłym przeżyciem!
takasmaka
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: pt gru 13, 2013 11:05 pm

Blask na niebie

Post autor: takasmaka »

WItam,           Często wieczorkiem lubię sobie pobiegać...... uwielbiam zachód słońca. Zainteresował mnie punkt świecący, który był cały z metalu , a słońce odbijało się od niego. załanczam fotki przed i po obróbce. Dodam ,że szybko znikneło to coś. Co wy o tym sądzicie pozdrawiam Artur 24 lata
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony sob gru 14, 2013 9:20 pm przez takasmaka, łącznie zmieniany 1 raz.
takasmaka
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: pt gru 13, 2013 11:05 pm

Re: Blask na niebie

Post autor: takasmaka »

Zdjęcie robiłem aparatem z komórki 2 mega piksele. Może nie widać tego na zdjęciu, ale widziałem bardzo dobrze jasny punkt . Słońce było za tym obiektem i raził mnie w oczy blask tego.( jakby odbijały się promienie słońca od tego obiektu).Potem pobiegłem na wiadukt aby lepiej zobaczyć i sfotografować ten jasny punkt na niebie, ale już tego nie było. Skoro to strzepek chmury to sorry. podkreślam że świeciło jak gwiazda na niebie. Ukończyłem inne studia niż geografię, ale odróżniam chmurę.pozdrawiam
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Blask na niebie

Post autor: Arek 1973 »

Kiedyś miałem podobny przypadek, obiekt znajdował się nie dalej niż kilkadzieścia km. ode mnie i błyszczał od czasu  do czasu,,,,,wtedy jak się  zgadzał kąt odbijania promieni słonecznych. Rozpoznałem go jako  mały samolot, ewentualnie szybowiec
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE I HISTORIE CZYTELNIKÓW”