Co z tymi teoriami spiskowymi?

Teorie dotyczące 9.11, tajne zakony i stowarzyszenia, New World Order
Awatar użytkownika
Deltarates
Infrzak
Posty: 35
Rejestracja: sob wrz 07, 2013 7:16 pm

Re: Co z tymi teoriami spiskowymi?

Post autor: Deltarates »

<div>Aha, czyli, że Wy mi nie wierzycie, że człowiek może z duża łatwością, kontaktować się z kosmitami?? Przedstawię Wam solidny DOWÓD na to, że człowiek może szybko i łatwo kontaktować się z istotami z innego wymiaru. Sam materiał dowodowy zebrał pisarz i podróżnik Pan Maciej Kuczyński, do swojej książki pod tytułem „Atlantyda, wyspa ognia”.</div><div> </div><div>Obejrzycie wywiad z nim w programie „Na każdy temat”. Podaję link.:</div><div>http://www.ipla.tv/Na-kazdy-temat-przekaz-z-kosmosu/vod-5257637</div><div>Należy oglądać od 24 minuty.</div><div> </div><div>Warto też przeczytać całą książkę. Polecam!</div><div>http://lubimyczytac.pl/ksiazka/62050/atlantyda-wyspa-ognia</div>
Zapraszam na mojego bloga. -> <a href="http://www.ad10.pl/index0.htm">http://w ... ex0.htm</a>
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Co z tymi teoriami spiskowymi?

Post autor: danut »

Katarzyna                     - <blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Katarzyna_1" data-cid="111276" data-time="1388428833"> :D no własnie. ..sama z siebie niechcacy robisz kłamcę i sklerotyczczkę. Puknij się wczoło. Kto chciałby Ciebie teraz po trzech latach oszukać? Po latach gdzie wszyscy się znamy z imien nazwiska, a nawet adresów? Czy mam wymienić osoby, do których "piałaś z fascynacją w postach, a które w zapomnienie odeszły? Każda z nich to potencjany Twój przyjaciel, a jak coś nie wyjdzie to wróg?A z tymi papugami to kłamiesz, świadomie, bądź nie. Jednak kłamiesz przypomniałam sobie.Nie przepraszam za offtopa.</blockquote>  Tu nie chodzi o żadnych przyjaciół ani wrogów, a świadome dopasowywanie sobie czyjegoś życia i trudnych przeżyć do teorii jak już ktoś określił " z drzewa wziętych".. W tym konkretnym przypadku doczepiliście się do mojego życia, traktując mnie jak marionetkę, co to  ma was posłuchać, bo sama rozumu nie ma. Andrzej to już w ogóle wszystko wie, jak i co było, jak mnie np. w spodenki przebierali i co mojemu otoczeniu też wgrali, że wszyscy widzieli i przeżyli co innego niż on wie. Przeinaczanie, ociosywanie z tego co oddaje istotę sprawie, zamienianie jej na sny u innych. Jakim dowodem i na co i gdzie go można sobie przechować jest sen o papugach??? Zrób ankietę przekonasz się jakiemu procent ludzi z przeróżnych środowisk mogły śnic się papugi, no i co z tego??? O czym to świadczy? Jedynie do symboliki sennej można dopasować i próbować odpowiedzieć na pytanie co oznacza i dla jakiego typu osobowości taki sen, co kryje się za nim w jego umyśle, jak to zrobił twórca psychoanalizy Zygmunt Freud. No bo sny u ludzi się powtarzają... Co sobie mam przypominać i jeszcze przeżywać czyjś sen? Niech on sobie był kogo chciał, przez pół tematu pisaliście, że Sandry, potem że pomyłka, ale wcześniej nikt nie prostował. No i oczywiście zaraz tak samo się pojawia u Andrzeja i kropki haha(Tak, świadomie wiem, że tak to było mylone). Twórzcie sobie dalej niesamowitą teorię o wgrywaniu elektronicznie ludziom snów, ale nie miejcie żalu i nie atakujcie ludzi, którzy nie chcą jej słuchać :InLove: ..
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Co z tymi teoriami spiskowymi?

Post autor: Andrzej 58 »

Nie sen a wizja Kasi- http://paranormalne.eu/forum/topic/6382-inne-rzeczywistoci-i-prawdziwoc-ich-istnienia/page-94Posty 2034,2392.2430,2281,2094,1752 -odnoszą się do tego przekazu.Nikt nie odnosił się do Sandry.To najważniejszy przekaz ze wszystkich.Zawiera cel końcowy.Wszystkie inne są tylko pomocnicze dla osiągnięcia efektu końcowego.Deltaratesie - zobaczysz prawdziwych kosmitów jak nic.Ta historia z plaży jest właśnie o nich .To symboliczne łapanie papugi sprowadza się do zapobieżenia atakowi na nich co może skutkować wielką tragedią.



Post ze strony linkowanej nr 1869
Extremis
Infrzak
Posty: 61
Rejestracja: czw lut 28, 2013 11:52 am

Re: Co z tymi teoriami spiskowymi?

Post autor: Extremis »

Deltarates uświadom sobie Ty i cała reszta dająca się wpuszczać w maliny że to że ktoś coś powie, napisze nie oznacza od razu że jest to prawdą. Ja trzymam się świętej zasady dr'a House'a " Everybody Lies" i powiem ci że to bardzo pomaga w życiu - zawsze najpierw po kilka razy zweryfikuję każde słowne pierdnięcie skierowane w moją stronę, dzięki czemu wielokrotnie uniknąłem problemów i wykorzystywania. Ludzie kłamią na każdym kroku (  sam staram się kłamać jak najmniej, czasami jednak naginanie prawdy jest konieczne. Co ciekawe mówienie codziennie tylko prawdy zostało zaklasyfikowane przez WHO jako jednostka chorobowa ). Wszyscy mamy niezdrową tendencję do maksymalnego upraszczania rzeczywistości, chcemy widzieć świat tylko w czarno - białych barwach, chcemy żeby zło miało jakąś twarz, konkretnie nazwaną tożsamość, najlepiej całkowicie inną od naszej. Zdecydowanie wszyscy mamy jakieś odchyły od normy, jedni mają mniejsze, drudzy większe, jeszcze innym psychika tak się odchyla na bok że czasami rozbija się o ziemie ( np. Rajska, Macierewicz, ISONmani, NTVfani ). W połączeniu z naturalną skłonnością do kłamstwa takie odchyły on normy dają mieszankę wybuchową. Dlatego zawsze powtarzam : liczą się po pierwsze dowody, po drugie dowody, po trzecie DOWODY!!!! Jeżeli ktoś próbuje mi wmówić że mentalnie odwiedzają go skrzaty z 5, 6 i 7  poziomu gęstości z innych wymiarów i przekazują mu święte informacje o świecie i przyszłych wydarzeniach i każą sprzedawać święte olejki , a nie potrafi tego udowodnić, mam prawo a nawet obowiązek mu nie wierzyć.Jeżeli chcecie wierzyć w związek łapania papugi za ogon z uprowadzeniami przez obcych to trudno. W sumie to największy absurd jaki słyszałem od miesiąca. Jak już wspominałem niektórych nie da się przekonać że tkwią w błędzie. Być moż potencjalni " Oni" jeżeli są pozaziemianami nie ujawniają się bo mają uzasadnione obawy przed paranoicznym zrzuceniem win za całe bagno jakie zalewa nasz mały powoli zdychający świat, przed koniecznością kontaktu z ludzmi pokroju Radka Sikorskiego, który jak zwykle udając elokwentnego eksperta będzie proponował im mówiąc jak zwykle powoli, robiąc ekstradługie przerwy między słowami współpracę międzyplanetarną z koniecznością wprowadzenia demokracji na wzór amerykański i tłumacząc zbawczy wpływ kapitalizmu.
Ostatnio zmieniony wt gru 31, 2013 7:25 am przez Extremis, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Co z tymi teoriami spiskowymi?

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Deltarates" data-cid="111277" data-time="1388430322"> <div>Aha, czyli, że Wy mi nie wierzycie, że człowiek może z duża łatwością, kontaktować się z kosmitami?? Przedstawię Wam solidny DOWÓD na to, że człowiek może szybko i łatwo kontaktować się z istotami z innego wymiaru. Sam materiał dowodowy zebrał pisarz i podróżnik Pan Maciej Kuczyński, do swojej książki pod tytułem „Atlantyda, wyspa ognia”.</div><div> </div><div>Obejrzycie wywiad z nim w programie „Na każdy temat”. Podaję link.:</div><div>http://www.ipla.tv/Na-kazdy-temat-przekaz-z-kosmosu/vod-5257637</div><div>Należy oglądać od 24 minuty.</div><div> </div><div>Warto też przeczytać całą książkę. Polecam!</div><div>http://lubimyczytac.pl/ksiazka/62050/atlantyda-wyspa-ognia</div> </blockquote>@DeltaratesBardzo dobrze, że przywołałeś temat z p. Maciejem Kuczyńskim. Wcześniej gdzies w postach wspominałam o tym zapomnianym i dyskredytowanym podróżniku i pisarzu.  Dlaczego tak mało o nim wiemy? Wystarczy z uwagą obejrzeć te "rozmowy w toku". Przyjrzeć się oczkom Arnoldzika (jest takie ujęcie podczas wywiadu z p. Kuczyńskim), któremu nie pasuje to co opowiada Autor mało znanych książek. Pan Kuczyński wyraźnie mówi, że kontakty z "innymi rzeczywistościami" możliwe są w czasie zmienionej świadomości. Też tak uważam - nie ma innej możliwości. @ExtremisMasz wiele racji, ale powiem Ci, że "sikorka" to też ładny ptaszek i wiem dlaczego to piszę. :InLove:
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Extremis
Infrzak
Posty: 61
Rejestracja: czw lut 28, 2013 11:52 am

Re: Co z tymi teoriami spiskowymi?

Post autor: Extremis »

Ulizany C...L..ik, pozer, 100% kapitalisty,anty- patriota, powiew zachodniego wiatru po grochówce ale podobno o gustach sie nie dyskutuje...
Ostatnio zmieniony wt gru 31, 2013 11:16 am przez Extremis, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Co z tymi teoriami spiskowymi?

Post autor: Andrzej 58 »

Extremis-"Jeżeli chcecie wierzyć w związek łapania papugi za ogon z uprowadzeniami przez obcych to trudno. W sumie to największy absurd jaki słyszałem od miesiąca. Jak już wspominałem niektórych nie da się przekonać że tkwią w błędzie."Widzisz kolego jak dorobiłeś bzdurną interpretację do relacji Kasi ,która okazała się naszą wspólną.Różni się tylko formą.Nikt Ci nie każe wierzyć.Może wydaje się to nieprawdopodobne ,ale ten sam opis znalazłem również w innym źródle.Dla mnie to już nie przypadek.Jakim to cudem ludzie ,którzy nie spotkali się nigdy mają taką samą wiedzę.W przypadku papug ,to konieczność złapania najważniejszej osoby odpowiedzialnej za działanie organizacji określonej jako liga.To oni latają nolami,wytwarzają przy pomocy środków technicznych iluzje w postaci szaraków ,reptilian ,duchów itp.W skrócie chodzi o przygotowanie pokojowego kontaktu z tymi,którzy już nie długo powrócą(tak wynika z odczytanych przeze mnie informacji.)Są kolego w tej chwili dwie wersje.Jedna apokaliptyczna - przygotowana przez ligusów i ta pokojowa określona w przekazie z papugami.Nastąpią też duże zmiany i z tego co piszesz powinny się Tobie spodobać.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Co z tymi teoriami spiskowymi?

Post autor: danut »

I tak powstała oto nowa teoria tych czasów pt. "Ptasznik" :D na koniec roku, wszak dzień dzisiejszy się  wiąże z  oczekiwaniem na nowe. Występują w niej już nie tylko "babochłopy" ale nawet papugo- sikorki, bo w tych teoriach można pomieszać wszystko ze wszystkim, byleby wyjść przed orkiestrę. Tylko kto tutaj gra pierwsze a kto ostatnie skrzypce?? Tak dla przypomnienia wielka koncentracja na jednym głupim haśle 2012- pamiętacie, miliony teorii zapisanych w książkach, akcja na cały świat- i jaka kasa!! Szczęśliwego Nowego Roku! :InLove:
Ostatnio zmieniony wt gru 31, 2013 12:43 pm przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
Extremis
Infrzak
Posty: 61
Rejestracja: czw lut 28, 2013 11:52 am

Re: Co z tymi teoriami spiskowymi?

Post autor: Extremis »

Ja również życzę Wszystkiego Najlepszego, dziękuję za rok 2013!!! Taki dzień dzisiaj że wszystko miesza się ze wszystkim  :D Mnie też się pomieszało i dostałem metafizycznie " po łbie" :D I oto danut - za co dziewczynie gratuluję powiązała fakty lepiej od Andrzeja i wyszła jej teoria  Mieszana " Ptasznik" :D Papugi, Sikorki i latanie :D http://media05.myheimat.de/2012/11/09/2397866_web.jpg
Ostatnio zmieniony wt gru 31, 2013 1:57 pm przez Extremis, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Co z tymi teoriami spiskowymi?

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Extremis" data-cid="111305" data-time="1388494273">Ja również życzę Wszystkiego Najlepszego, dziękuję za rok 2013!!! Taki dzień dzisiaj że wszystko miesza się ze wszystkim  :D Mnie też się pomieszało i dostałem metafizycznie " po łbie" :D I oto danut - za co dziewczynie gratuluję powiązała fakty lepiej od Andrzeja i wyszła jej teoria  Mieszana " Ptasznik" :D Papugi, Sikorki i latanie :D http://media05.myheimat.de/2012/11/09/2397866_web.jpg</blockquote>Dodaj do tego raki, żaby i Kabul to wyjdzie układanka - puzzle niby poskładfane.



<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Extremis" data-cid="111305" data-time="1388494273">Ja również życzę Wszystkiego Najlepszego, dziękuję za rok 2013!!! Taki dzień dzisiaj że wszystko miesza się ze wszystkim  :D Mnie też się pomieszało i dostałem metafizycznie " po łbie" :D I oto danut - za co dziewczynie gratuluję powiązała fakty lepiej od Andrzeja i wyszła jej teoria  Mieszana " Ptasznik" :D Papugi, Sikorki i latanie :D http://media05.myheimat.de/2012/11/09/2397866_web.jpg</blockquote>Dodaj do tego raki, żaby i Kabul to wyjdzie układanka - puzzle niby poskładfane.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
ODPOWIEDZ

Wróć do „9.11, TAJNE ZAKONY, NWO”