Co z tymi teoriami spiskowymi?

Teorie dotyczące 9.11, tajne zakony i stowarzyszenia, New World Order
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Co z tymi teoriami spiskowymi?

Post autor: Andrzej 58 »

Nie martw się Extremisie.Nie tylko Tobie się pomieszało.W jednym temacie robisz sobie cynadry z tego o czym piszemy za to w innym piszesz: "A więc tak - zauważyłem że poruszane pod tym tematem są wątki snów. Czyli coś dla mnie. Otóż lubię zapisywać usłyszane we śnie imiona z nazwiskami, nazwy i określenia następnie sprawdzam w internecie o co kaman. Ostatnio zasłyszałem : 4587 solar planet, mini-sun ( dodam że pierwszy raz widzę to określenie i mam przerwę w kontakcie z językiem angielskim ) . Jakie  było moje dzisiaj zdziwienie kiedy sprawdziłem zasłyszane " koordynaty" : http://en.wikipedia.org/wiki/HR_4587 lub http://pl.wikipedia....iki/(4587)_Rees  innym razem - jakieś pół roku temu zasłyszałem słowo " Pardelius ".  Nie wiem o co może chodzić. https://www.google.p...VA4jnswadgIGYDA"<div> </div><div>Jak dobrze się przyjrzysz to ta sama materia.Gratuluję konsekwencji w poglądach.Z tego co pamiętam to w historii z babochłopem brała udział Danusia.To wspólne zdarzenie Danusi i Kasi.Czekaj no - zaprorokuje .Dziś jesteś hołubiony przez Danusię ,jutro staniesz się jej kolejnym wrogiem.Mi ta wersja nie grozi .Od początku mam jasne stanowisko w kwestii zjawisk paranormalnych i mocno trzymam się ziemi.</div><div>Szczęśliwego Nowego Roku (na pewno będzie ciekawy).</div>
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Co z tymi teoriami spiskowymi?

Post autor: danut »

Ekstramis nie bój się, chociaż Ciebie znowu mną straszą :) nie taka "ci" ja, jak koniecznie chcą mnie namalować. Analizujesz sny poprawnie i nie boisz się ich, ja także to robię, miałam kiedyś świetne odwiedziny w jednym z nich, ten ktoś z odrzutowym plecakiem pofrunął do nieba a  tam wysoko pojawił się napis, były cyferki( nie będę szukac snu, choć jest tu zapisany na forum), już nie pamiętam jakie, ale taże szybciutko rozpatrywałam co mogą znaczyć.. :) Nie daj się tylko wciągnąć w "wspólne zdarzenia", że niby wspólnie wgrane sny, nie... tylko nie to.. Nie miałam żadnych wspólnych zdarzeń, a babochłopa poprostu widziałam w śnie.. toż chyba wiem - kto on.. :InLove:
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Co z tymi teoriami spiskowymi?

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="danut" data-cid="111309" data-time="1388503788">Ekstramis nie bój się, chociaż Ciebie znowu mną straszą :) nie taka "ci" ja, jak koniecznie chcą mnie namalować. Analizujesz sny poprawnie i nie boisz się ich, ja także to robię, miałam kiedyś świetne odwiedziny w jednym z nich, ten ktoś z odrzutowym plecakiem pofrunął do nieba a  tam wysoko pojawił się napis, były cyferki( nie będę szukac snu, choć jest tu zapisany na forum), już nie pamiętam jakie, ale taże szybciutko rozpatrywałam co mogą znaczyć.. :) Nie daj się tylko wciągnąć w "wspólne zdarzenia", że niby wspólnie wgrane sny, nie... tylko nie to.. Nie miałam żadnych wspólnych zdarzeń, a babochłopa poprostu widziałam w śnie.. toż chyba wiem - kto on.. :InLove:</blockquote>No przecież masz tego babochłopa z pieprzykiem, tylko wyżej nie koło ust. Obejrzyj caiość bo nie o jakieś uifo tu chodzi.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Co z tymi teoriami spiskowymi?

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Katarzyna_1" data-cid="111310" data-time="1388504716">No przecież masz tego babochłopa z pieprzykiem, tylko wyżej nie koło ust. Obejrzyj caiość bo nie o jakieś uifo tu chodzi.</blockquote>dla przypomnienia jaki ładny pieprzk tego "babochłopaa" Jacka Ahttp://www.ipla.tv/Na-kazdy-temat-przekaz-z-kosmosu/vod-5257637
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Co z tymi teoriami spiskowymi?

Post autor: danut »

Dla przypomnienia  sikorki oraz  teorii o snach między innym tych Sandry :InLove: http://paranormalne.eu/forum/topic/7148-sen-o-gosie-mierci-i-o-chorobie/?hl=sandra#entry90243
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Co z tymi teoriami spiskowymi?

Post autor: Andrzej 58 »

Lać i patrzeć Danusiu i czy równo puchnie :D .Podałem linka w temacie o innych rzeczywistościach(1492) ,gdzie Kropeczka po prostu pomyliła osoby .To samo jest w Twoim linku.Sandra zgodnie z prawdą napisała na SB ,że to nie jej sen.Ja dokładnie zapamiętałem autorkę relacji o papugach ,ponieważ zrobiło to na mnie ogromne wrażenie - identyczny opis jak mój sen.Z tego linku ,który wlepiłaś wynika ,że Kropeczka również go zna.To już trzy osoby ,które przyznały się do tego przekazu.Zacytuję jedno zdanie z mojego źródła:"  Przez morza brzeg dobry ,zuchwały wróg."- wróg może być dobry? ano może,jeśli tak naprawdę nie jest wrogiem a ktoś przez wiele czasu przekonywał ludków ,że to dla nich zagrożenie.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Co z tymi teoriami spiskowymi?

Post autor: danut »

Z mojego linku wynika to, co próbuje robić się z ludzi  w internecie dla :kekeke: czyjegoś "wyższego celu- haha jakim jest -stworzenia swojej teorii i puszczenie jej w obieg, że to ponoć nieważne jest to, kto jest kim, jak pisze sikorka, a brzmi w tym sensie- "mogę przecież być kobietą lub mężczyzną, mieć kilkanaście nicków, jak i kiedy zechcę miec w nich raz lat 15, a innym razem 50", a inni niech zamilczą i mogę sobie także śnic sen, który gdzieś przeczytam.. "  Nie, dla mnie to nie jest dopuszczalną możliwością... Trzeba  na to wskazać, że takie rzeczy zachodzą i nie dać się im omamić..
Ostatnio zmieniony śr sty 01, 2014 7:10 pm przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
TrueLobo
Infranin
Posty: 226
Rejestracja: pt wrz 16, 2011 10:58 am
Kontakt:

Re: Co z tymi teoriami spiskowymi?

Post autor: TrueLobo »

narobiło się nam pod koniec roku ekstremistów na forum. Najpierw implanty teraz to.  <blockquote class="ipsBlockquote">Sam materiał dowodowy zebrał pisarz i podróżnik Pan Maciej Kuczyński, do swojej książki pod tytułem</blockquote> Do swojej książki to już na pewno nazbierał takich "dowodów" żeby się rozchodziła jak ciepłe bułeczki. Popatrz, popatrz bajkopisarz dowody zbierał. Teorie spiskowe są tworzone przez i dla ludzi, którzy nie rozumieją i nie mogą pogodzić się z rzeczywistością w jakiej żyją. Muszą mieć proste odpowiedzi na trudne pytania(zawsze i od zaraz), a większość rzeczy musi być spowodowana czyimś przemyślanym i metodycznym działaniem. Inna możliwość jest dla takich ludzi po prostu niedopuszczalna, a im bardziej niedorzeczne założenie tym dziwniejsza "siła sprawcza". Wtedy mając taką teorie, człowiek dopiero może spokojnie zasnąć ze świadomością, że naprawdę rozumie świat...  a odchodząc od tematu to muszę przyznać, że jestem zaskoczony. Trochę rzadziej tu zaglądam ale wydawało mi się, że Katarzyna i Danuta to forumowe papużki nierozłączki(skoro już o papugach mowa). Widać w życiu faktycznie pewne są tylko śmierć i podatki.
robertcb
Infranin
Posty: 270
Rejestracja: śr lis 11, 2009 6:52 pm
Kontakt:

Re: Co z tymi teoriami spiskowymi?

Post autor: robertcb »

Deltarates Nie ma na dzień dzisiejszy żadnych konkretnych obiektywnych a zarazem naukowych dowodów na istnienie jakiejkolwiek cywilizacji pozaziemskiej czyli tzw. kosmitów (nie mówimy o teoriach spiskowych, ale oficjalnym nurcie nauki akademickiej)Możliwość taka wydaje się wysoce prawdopodobna z uwagi na mnogość gwiazd i galaktyk oraz rachunek prawdopodobieństwa, jednak oficjalnie kontaktu nie nawiązano, nie odnotowano też żadnego lądowania statku z kosmitami w sferze obiektywnej, fizycznej - tj umożliwiającej rejestrację filmu ze zdarzenia za pomocą kamery. Doświadczenia w których można rozmawiać ludźmi lub z innymi nieznanymi istotami i wizje przeżywane po zażyciu substancji psychoaktywnych, channelingi, seanse, objawienia - są subiektywne i własciwe tylko danemu człowiekowi, czymś w rodzaju marzeń sennych na jawie.W obu przypadkach nie ma możliwości utrwalenia takich wizji np. poprzez rejestrację na nośniku do pliku audio/wideo i odtworzenia szerokiej grupie społeczeństwa celem obiektywnej analizy. Nigdy nie uzyskano tą drogą rozwiązania jakiegoś zadania, problemu naukowego który byłby dowodem samym w sobie, np zadania matematycznego z którym nie mogły by poradzić sobie w rozsądnym czasie wszystkie współczesne komputery, ale możliwym do rozwiązania np za pomocą zaawansowanego komputera kwantowego którym teoretycznie mogą dysponować inne cywilizacje,a które wraz z wynikiem rozwiązania po zweryfikowaniu mogło by stać się obiektywnym dowodem (np. faktoryzacji baaaardzo duzej liczby na czynniki pierwsze) który po publikacji w Internecie byłby dostępny dla każdego. Kościoła, religii i wyznań bym tu nie mieszał, bo to każdego indywidualna sprawa, zwłaszcza w czasach gdy wiedza i informacja jest łatwo dostępna.
Ostatnio zmieniony czw sty 02, 2014 2:07 am przez robertcb, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Co z tymi teoriami spiskowymi?

Post autor: Przemekkk666 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="TrueLobo" data-cid="111330" data-time="1388621423">Teorie spiskowe są tworzone przez i dla ludzi, którzy nie rozumieją i nie mogą pogodzić się z rzeczywistością w jakiej żyją.</blockquote> Nie można do jednego wora wrzucać wszystkich "teorii spiskowych" bo niestety wiele z takich teorii okazało się być twardą rzeczywistością. I jak najbardziej, należy dopatrywać się zawsze drugiego dna, a przynajmniej brać je pod uwagę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „9.11, TAJNE ZAKONY, NWO”