Co z tymi teoriami spiskowymi?

Teorie dotyczące 9.11, tajne zakony i stowarzyszenia, New World Order
Awatar użytkownika
Deltarates
Infrzak
Posty: 35
Rejestracja: sob wrz 07, 2013 7:16 pm

Co z tymi teoriami spiskowymi?

Post autor: Deltarates »

<div>Drodzy Bracia i Siostry, wspólni w wierze.</div><div>Ja osobiście jestem zdumiony. Fanpage na Facebooku na temat Spiskowych Teoriach Dziejów ma już ponad 40 000 polubień. Jednak szczerze mówiąc. Jak słyszę te wszystkie bzdety o Iluminatach, i te pseudokatolickie straszenie przed Diabłem, to mi się rzygać chce. Ja jednak sam zwietrzyłem inny spisek, i to spisek tych którzy tworzą i propagują te teorie spiskowe. W rzeczywistości jest to grupa fundamentalnych Katolików (Mafia Watykańska), którzy wykorzystują fakt, iż odwiedzają nas cywilizację pozaziemskie, do propagowania swojej wiary chrześcijańskiej. Siejąc informacje, iż obiekty UFO i USO, szaraki są w rzeczywistości manifestacją sił demonicznych, diabelskich, a nie prawdziwych istot pozaziemskich. Co w mojej nieskromnej ocenie, jest szczytem głupoty i debilizmu. Kolejną próba odciągnięcia, przez Katolików, ludzi od rzetelnej nauki jako jedynego źródła prawdziwych informacji. To dzięki Iluminatom (oświeconym - niekoniecznie okultystom) wiemy, że Ziemia kręci się wokół Słońca, a nie na odwrót, jak twierdził uporczywie Kościół Katolicki. Jako pierwszy ten fakt odkrył Galileusz, a Kopernikowi udało się tylko tę teorie przeforsować, bo żył w Polsce w czasach, kiedy na naszych terenach KK nie miał tak dużych wpływów, jak gdzie indziej. W przeciwnym wypadku zostałby spalony na stosie lub, w najlepszym wypadku, zamknięty we własnym domu jak Galileusz. Szamani kontaktują się z duchami – jednak ja twierdzę, że nie są to duchy tylko kosmici, którzy mogą nam przekazać naprawdę wartościowe informacje, takie jak: jak stworzyć lekarstwo i szczepionkę na wirus HIV, na nowotwór, jak stworzyć darmową energie elektryczną, jak zbudować komputer kwantowy o dosłownie nieskończonej mocy obliczeniowej. Tak więc ja naprawdę, nie rozumiem tych wszystkich zwolenników teorii spiskowych. Z pewnością to nie są inteligentni ludzie, którzy faktycznie doszukują się prawdy. Tylko garstka desperatów, wykorzystujących starą jak Świat technikę straszenia, jako metodę przejęcia wpływów na konkretną grupę społeczną. A ich głównym celem, jest nic innego jak Katolicyzacja, i to w czasach w których Kościół Katolicki przechodzi poważny kryzys. Zastanówcie się nad tym! Kosmici istnieją, to jest fakt. I nie są to diabły, tylko istoty biologiczne. Mogą istnieć bez powłoki cielesnej, jako istoty energetyczne, pochodzące z innych wymiarów. A człowiek zawsze może się z Nimi kontaktować, zażywając alkaloidy (pokrzyk wilcza jagoda) lub psylocybinę, i prosić Ich o konkretną wiedzę naukową: jak wyleczyć siebie z konkretnej choroby. Czy Diabeł jako demon byłby taki użyteczny?? Wątpię w to. Dlatego nie wierzcie w tą katolicką propagandę. I nie dajcie się zastraszyć!</div><div> </div><div>Film:</div><div>http://youtu.be/We2Oy1Spnzw</div>
Ostatnio zmieniony sob sty 04, 2014 10:21 am przez Deltarates, łącznie zmieniany 1 raz.
Zapraszam na mojego bloga. -> <a href="http://www.ad10.pl/index0.htm">http://w ... ex0.htm</a>
Extremis
Infrzak
Posty: 61
Rejestracja: czw lut 28, 2013 11:52 am

Re: Co z tymi teoriami spiskowymi?

Post autor: Extremis »

Deltarates pewnie jesteś nowy bo widzę cię tutaj pierwszy raz. Chyba jednak muszę cie skrytykować w jednej kwestii - wiadomo że teorie spiskowe najczęściej powstają z niewiedzy i to z niewiedzy nieusuwalnej, bo jak ktoś się uprze "nie wiedzieć" to nawet przymusowe poddawanie edukacji nic nie da. Osoba taka będzie okłamywać samą siebie,  kłamać co do rzekomych " dowodów " tak długo aż sama w nie uwierzy.  Stąd mamy teorie spiskowe o katastrofie Smoleńskiej - w przypadku którego mistrzem fabrykowania dowodów jest niejaki prof Rońda oraz agresywny Macierewicz który uparł się że to był zamach i że żąda prawdy a jeżeli prawdą jest że był to tragiczny wypadek, to on tej prawdy nie uzna i będzie żądał prawdy że to był zamach. Drugim przykładem jest zamach na WTC, w którego przypadku i teoria jest podobna i mechanizm identyczny z tym że w to że w zamachu brali udział agenci rządowi nie wierzy nikt z kręgów władzy tylko pewna szeroka rzesza ludzi.Zupełnie innym przykładem teorii spiskowych są " teorie zarobkowe" których prekursorem jest niejaki David Icke. Sam w swoje bzdury nie wierzy, ale pisze bardzo poczytne bajki które przedstawia jako szczerą prawdę. Bajki te następnie sprzedaje za grubą kasę ciemnemu ludowi. Kretynizm tych którzy wierzą Ickowi i buta samego Davida działają na mnie jak płachta na byka. Co ciekawe taką samą bute reprezentują ateiści, katolicy i cała reszta innych wyznań i obrządków. Ja biorę pod uwagę możliwość że jakaś multi-wymiarowa istota może  istnieć, taka która zmieściłaby się w ramach pojęcia " bóg". Jednakże istota ta stworzyła ten pierwszy elektron i dalej poszło to samo. Istota ta olała efekt swojej pracy i się nami nie interesuje. Nie jestem w stanie przyjąć jakiejkolwiek religijnej koncepcji boga. Tyle ogólników. Teraz krytyka - NIE WIADOMO CZY " KOSMICI " ISTNIEJĄ. Jest to po prostu za cholere nieweryfikowalne. Jeżeli za tydzień, miesiąc, rok, za 10 lat nie dojdzie do otwartego kontaktu a prawdopodobnie nie dojdzie to nie dowiemy się czy Obcy zdolni do podróży międzygwiezdnych istnieją czy nie. WIADOMO NA PEWNO że 1) Po niebie latają obiekty techniczne, całkowicie bezgłośnie, zdolne do 100%  kamuflażu, zdolne " z marszu " opuścić atmosferę ziemską, działające dzięki napędowi o którym nie ma pojęcia 99% ludzkości i 95% świata naukowego. Istnienie takich maszyn jest starannie ukrywane i celowo ośmieszane. 2) na innych planetach w całym możliwym Wszechświecie istnieje życie, wysokorozwinięte życie, cywilizacje o wysokim stopniu rozwoju technicznego z miastami, ich problemami, chorobami, obowiązkami, pracą, ścisłymi procedurami itp. Czy któreś z tych cywilizacji są zdolne o wyprodukowania napędów umożliwiających natychmiastowy przeskok pojazdów np. z Pegaza do Drogi Mlecznej i dalej na Ziemię tego nie wiemy. Stąd pomysł że jacyś "szamani " dzięki działce LSD potrafią kontaktować się się z duchami Obcych jest dla mnie totalnie nie do przyjęcia. LSD i inne narkotyki chemicznie trzepią mózg - między bajki można wsadzić większość ( jak nie wszystkie ) opowieści o spotkanych podczas tripów duszkach, krasnalach gnomach i innych. Większość relacji jakie czytałem mówi o podróżach między wszystkimi kolorami tęczy, .lepszym odbiorze muzyki, paskudnych nudnościach i kacu gigancie dzień po.  
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Co z tymi teoriami spiskowymi?

Post autor: danut »

Icke pięknie namieszał ludziom w głowach, podobnie jak wiele innych stworzycieli wielu innych teoryjek poprzez pomieszanie wszystkiego ze wszystkim. Dobrze napisane - to nie jest szukanie prawdy - tylko mącenie ludziom w głowach. Daleko nie szukajcie, bo od bardzo dawna macie to na tym forum. Przedstawiałam tu historię z życia wziętą, podawałam mnóstwo faktów - kto był kim, jak odbywały się przeskoki świadomości, przejścia w inny czas i w inną rzeczywistość, dokładne opisy miejsc i znanych mi ludzi, własne odczucia, odszukanie potwierdzeń w swoim dalszym życiu, poprzez łączenie faktów przeszłość i przyszłość, ale od razu przypodobały się moje wyznania paru osobom. - "Osz to może pasować do mojej wymyślonej teorii :D Zaczęto tworzyć, łączyć je bez sensu, bez żadnych powiązań, podpisywać swoje pod postacie z mojego życia.W końcu, w którymś poście Andrzej 58 pisze do Katarzyny_1- "Kasiu to ci nasi"... :DNo tak, od razu podział nasi i wasi- oni od aniołów, a ja to albo od Reptilian, albo od diabła( bo to ta sama śpiewka), chociaż z całą wyrazistością mojego widzenia żołnierz przecież nie miał ani żadnych kopyt, ani łusek, ani pilota na fale elektromagnetyczne do mojego mózgu, ani w kosmitę się nie zamieniał.. hahaZnał moją duszę, fakty nieznane nikomu z obcych, przyszłość, operował konkretnym wskazaniem na osoby znane mi doskonale, z którymi spędziłam jakiś czas swojego życia, w ich towarzystwie. Więc tak próba obróbki i przeciągnięcia liny na tą "anielską"- najlepszą, bo ich stronę się nie powiodła i nie powiedzie, ponieważ prawdę o sobie, o swojej rzeczywistości najlepiej odszukuje się poprzez zajrzenie w siebie, a nie szukanie gotowców opierając się na czyimś życiu i bez osobistego poznania, moja prawda nie będzie niczyją prawdą, bo każdy ma swój własny punkt zaczepienia i poprzez swoje połączenia z znanymi mu ludźmi. Ekstremis  pięknie napisane o fabrykowaniu dowodów, okłamywaniu samych siebie, kłamaniu dla "rzekomych dowodów", albo wręcz jak utrzymują inni, że to dla "wyższej prawdy". :InLove:  Fanatyzm jest najgorszą ludzką cechą, żal mi ludzi jemu poddanych.Ciekawe są tylko motywy, dlaczego ludzkie pojmowanie bardzo często jest właśnie w taki sposób kształtowane? Dlaczego trzeźwo nie szuka się faktów tylko je wytwarza?
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Co z tymi teoriami spiskowymi?

Post autor: Katarzyna_1 »

"W końcu, w którymś poście Andrzej 58 pisze do Katarzyny_1- "Kasiu to ci nasi"..." Miałam się nie odzywać, "Nie chcem, ale muszem..".Skąd możesz wiedzieć co Andrzej 58 miał na mysli? Jestem pewna, że nic złego. Co Ci do głowy przychodzi? Kto za Ciebie pisze? Jakie kopyta etc...? Wracając do postu Deltaratesa, to bardzoi dobrze, że zamieścił ten film. Nie wierzę w jego ateizm - to "podpucha". :InLove:
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Co z tymi teoriami spiskowymi?

Post autor: Andrzej 58 »

Cyt z Deltaratesa "wiemy, że Ziemia kręci się wokół Słońca, a nie na odwrót, jak twierdził uporczywie Kościół Katolicki. Jako pierwszy ten fakt odkrył Galileusz, a Kopernikowi udało się tylko tę teorie przeforsować,"Z tego co wiem to, Kopernik zmarł kilka lat przed urodzeniem się Galileusza.Danusiu - znowu mnie przywołujesz - zaraz zrobi się z tego dalszy ciąg tematu o innych rzeczywistościach.Ci nasi to ci ,którzy spowodowali ,np ,że znana Kasi i mi historia o łapaniu papug jest naszym wspólnym doświadczeniem.Ci nasi to ci ,którzy Kasi lunapark przedstawili mi z pozycji wyjaśniającej co się stało.Ci nasi ,to ci ,którzy wyposażyli Kropkę w wiedzę dotyczącą nas tu piszących.Ci nasi spowodowali poznanie w praktyce jak można doświadczenie jednych wprowadzić jako własne do czyjejś świadomości.Ci nasi spowodowali ,że zacząłem zwracać uwagę na źródła informacji ,które w powszechnym mniemaniu są czymś mało wiarygodnym.To spowodowało możliwość dotarcia do innych źródeł i ich odczytanie.Pewnie pomyślicie ,że wytwarzam jakąś teorię.Najbliższe miesiące pokażą ,kto ma rację.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Co z tymi teoriami spiskowymi?

Post autor: danut »

To jest oczywiste Andrzeju, że wytwarzasz teorię spiskową opartą o czyste dopasowywanie i brak jakichkolwiek faktów. Każde zdanie z powyższego postu zaczynające się od "Ci nasi"  jest fałszywe. Pierwsze zaczynające się od "Ci nasi"- dalej nikt nie wie o kogo chodzi i nigdy tego nie napisałeś :)  Kim są ci oni?? Dobrze, ale idziemy od wskazania - papugi to sen Sandry przede wszystkim, a nie Kasi, dobrze go nie pamiętam, ale może idzie go odszukać- hahaha Potem to wyposażanie w wiedzę Ciebie i kropkę - chciałeś mi tę waszą wiedzę o moich doświadczeniach, wręcz o moim życiu mi wmówić- a więc wszem i wobec oznajmiam, że nie było cienia wątpliwości z mojej strony, że nie posiedliście o tym żadnej wiedzy, najmniejszych zgodnych z rzeczywistością faktów. Reszty nie komentuje, jest rozmowa w innych tematach o wgrywaniu poprzez czipy itd. Dlaczego ludzie kochają wykrzywianie rzeczywistości? Zwróćcie uwagę, że od pradziejów tak się dzieje, że ciągle zamiast włożenie wysiłku w takie prawdziwe szukanie wiadomości i docieranie do faktów i prawdy, dokonywania odkryć jest walka o to kto wymyśli najbardziej przekonującą teorię, a to zaś oznacza - ilu sobie przysposobi ślepych wyznawców?..
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Co z tymi teoriami spiskowymi?

Post autor: Katarzyna_1 »

CYT."Dobrze, ale idziemy od wskazania - papugi to sen Sandry przede wszystkim, a nie Kasi, dobrze go nie pamiętam, ale może idzie go odszukać- hahaha'Kłamiesz albo nie pamiętasz! Poproszę o dowody, ze wskazaniem numerów postów. znowu podszywanie?
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Co z tymi teoriami spiskowymi?

Post autor: danut »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Katarzyna_1" data-cid="111270" data-time="1388419858">CYT."Dobrze, ale idziemy od wskazania - papugi to sen Sandry przede wszystkim, a nie Kasi, dobrze go nie pamiętam, ale może idzie go odszukać- hahaha'Kłamiesz albo nie pamiętasz! Poproszę o dowody, ze wskazaniem numerów postów. znowu podszywanie?</blockquote> Nie rób ze mnie kłamcy i sklerotyczki, była już nawet o tym wzmianka w moim temacie, bo Andrzej 58 pomylił sen Sandry z papugami z Twoim, poświęciłam się i szukam, jednak każdy zdaje sobie sprawy jak to jest z tak bardzo długim tematem mającym aż taką liczbę postów.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Co z tymi teoriami spiskowymi?

Post autor: danut »

Samego snu nei znalazłam, za to macie tabelkę kropki w poście gdzie dokładnie jest wypisane co kogo, proszę http://paranormalne.eu/forum/topic/6382-inne-rzeczywistoci-i-prawdziwoc-ich-istnienia/page-95 " łapanie papug 4" u Sandry( sen) ... rok..?

,,łapanie papug4 ale zostajązłapane tylko dwie" u kropki rok 2006/ 2007/ 2008 -do sprawdzenia w zeszycie

,, papugi" u Andrzeja ( sen?.. rok...?)"....
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Co z tymi teoriami spiskowymi?

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="danut" data-cid="111273" data-time="1388422804"> Nie rób ze mnie kłamcy i sklerotyczki, była już nawet o tym wzmianka w moim temacie, bo Andrzej 58 pomylił sen Sandry z papugami z Twoim, poświęciłam się i szukam, jednak każdy zdaje sobie sprawy jak to jest z tak bardzo długim tematem mającym aż taką liczbę postów.</blockquote> :D no własnie. ..sama z siebie niechcacy robisz kłamcę i sklerotyczczkę. Puknij się wczoło. Kto chciałby Ciebie teraz po trzech latach oszukać? Po latach gdzie wszyscy się znamy z imien nazwiska, a nawet adresów? Czy mam wymienić osoby, do których "piałaś z fascynacją w postach, a które w zapomnienie odeszły? Każda z nich to potencjany Twój przyjaciel, a jak coś nie wyjdzie to wróg?A z tymi papugami to kłamiesz, świadomie, bądź nie. Jednak kłamiesz przypomniałam sobie.Nie przepraszam za offtopa.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
ODPOWIEDZ

Wróć do „9.11, TAJNE ZAKONY, NWO”