Krzyż Nilu

Książki (również w formie e-book'ów) które warto przeczytać i mieć
Awatar użytkownika
Syrenka_Warszawska
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: ndz gru 22, 2013 6:55 pm

Krzyż Nilu

Post autor: Syrenka_Warszawska »

 
Jedna z najlepszych książek fantasy jakie czytałam, a już na pewno najlepsza książka tego typu polskiego autora. Czyta się jednym tchem, choć ja wolę delektować się. 
 
Kolejne dziecko tego autora to:
 
 
Nie czytałam - jeszcze. Ale nie omieszkam.
<blockquote class="ipsBlockquote">
Najważniejsza jest dla mnie opinia warszawiaków, nie biskupów. Nawet przez moment zastanawiałam się nad referendum, ale zrezygnowałam.   H. Gronkiewicz-Waltz
</blockquote>
:kekeke:
Awatar użytkownika
Syrenka_Warszawska
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: ndz gru 22, 2013 6:55 pm

Re: Krzyż Nilu

Post autor: Syrenka_Warszawska »

O pewnym gościu który przenosi się w czasie do starożytnego Egiptu. Jak to się stało, dlaczego, i co z tego wynikło, nie będę opisywać. Powiem tylko tyle, że nie spodziewałam się takiej książki po polskim autorze, z całym szacunkiem dla polskich pisarzy. :)Są książki których treści nie pamięta się tuż po zakończeniu czytania. Ta pozycja, z całą pewnością do takich się nie zalicza.
<blockquote class="ipsBlockquote">
Najważniejsza jest dla mnie opinia warszawiaków, nie biskupów. Nawet przez moment zastanawiałam się nad referendum, ale zrezygnowałam.   H. Gronkiewicz-Waltz
</blockquote>
:kekeke:
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Krzyż Nilu

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Syrenka_Warszawska" data-cid="112015" data-time="1391167597">O pewnym gościu który przenosi się w czasie do starożytnego Egiptu. Jak to się stało, dlaczego, i co z tego wynikło, nie będę opisywać. Powiem tylko tyle, że nie spodziewałam się takiej książki po polskim autorze, z całym szacunkiem dla polskich pisarzy. :)Są książki których treści nie pamięta się tuż po zakończeniu czytania. Ta pozycja, z całą pewnością do takich się nie zalicza.</blockquote>Koniecznie muszę przeczytać te książki, a to dlatego że wyszperałam, iż autor -Jan Niżnikiewicz to także znany w Gdańsku neurolog, więc przypuszczam, że nie tylko fantastyka jest w tych pozycjach.W lutym tego roku wydał "Zakazaną Historię Bogów i Ludzi" i książka sprzedaje się jak ciepłe bułeczki. :)      



rozkoszna ta syrenka w awatarze :D
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
ODPOWIEDZ

Wróć do „KSIĄŻKI”