Naukowcy apelują o badanie zjawisk parapsychicznych

Pozostałe tematy dotyczące parapsychologii
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Naukowcy apelują o badanie zjawisk parapsychicznych

Post autor: Newsman »

Prof. Etzel Cardeña z Uniwersytetu w Lundzie opublikował apel, w którym wzywa do większego zaangażowania w badania nad zjawiskami parapsychicznymi. Poparło go 90 osobistości ze świata nauki. Wnioski są proste. Mimo, że badania nad fenomenami PSI stanowią tabu, brakuje na nie pieniędzy i nie da się ich wywoływać „na żądanie”, przez lata zgromadzono dowody pozwalające potwierdzić ich istnienie. Czytaj całość...
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Naukowcy apelują o badanie zjawisk parapsychicznych

Post autor: danut »

Oczywiście jestem "za".Wspólne rozpatrywanie tych spraw, np. moich osobistych kontaktów z inną rzeczywistością podparte wiedzą naukową kobiety, z którą współpracuję dostarczają wielu cegiełek do wzbogocenia naszej wiedzy o rzeczywistości i świecie, w którym żyjemy.Do tej pory nauka starała się izolować od tego, badać tylko część tej rzeczywistości i nad nią się skupiać, uznając wszystkie zjawiska wykraczające poza to co udawało się każdemu dotknąć, zmierzyć, zobaczyć za nieistniejące. Spychanie w zacisze ludzkich dusz, odczuwane przez każdego a jednak uznawane za rzeczy do jakich wstyd jest się przyznać wspierało do tej pory tylko zasłonę za jaką zjawiska PSI i inne parapsychologiczne zepchnęła twarda, materialistyczna nauka.Pora ją przerwać i wyjść na przeciw odczuciom ludzkim co do ich rzeczywistego istnienia.
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Naukowcy apelują o badanie zjawisk parapsychicznych

Post autor: Zbyszek »

Ale dzisiejsza  noc  się nalatałem. Jakoś w snach odzyskałem świadomość, i  przypomniałem sobie, iż odwiedzałem przed chwila znajomych z którymi utrzymuje zażyle związki. Pamiętam oczy śpiących ludzi, którzy uśmiechali się do mnie. Oczywiście poszedłem znowu spać i zapomniałem kogo odwiedzałem. Dobrze pamiętam, iż zachowywałem się jak w dziennej świadomości. Prawie żadnej różnicy nie było w tych snach.  Nad ranem bylem jeszcze rozhuśtany i gdy zona postanowiła się pożegnać przed pójściem do pacy, kierujac kroki do sypialni, jeszcze badać na korytarzu, to ja zobaczyłem.  Cofnęło mnie s powrotem i obserwowałem już mentalna percepcja jak się zbliża. Mentalna percepcja jest mniej precyzyjna od astralnej, ale tez dobrze się rozpoznaje ruchy ludzi w naszym pobliżu. Nawet można dzięki niej widzieć przez ściany, gdyż te nie stanowią w niej przeszkody. Gdy chciał dać mi buziaka , to zrobiłem to znienacka wcześniej z  zamkniętymi oczyma . Ale będzie draka, gdy wyjdzie naukowo, ze ludzie maja ducha  i się szlalaja wszyscy po nocach, haha. Pewnie będzie euforia a potem szukanie winnego  za mącenie ))

Wiecie co zrobić by pamiętać sny i odzyskiwać w nich świadomość? Trzeba tego chcieć,ale by chcieć trzeba wiedzieć iż one są.  

Zmienne stany świadomości, od eterycznej do tych najwyższych, będą kiedyś chlebem powszednim. Raz załapałem się na audycje w radiu z przyszłości, – gadali naukowo o ciałkach niefizycznych, jak na uniwerku :))))
Ostatnio zmieniony czw sty 16, 2014 7:44 pm przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „DYSKUSJA OGÓLNA”