Czy istniej technika medytacji, co umożliwa skoncentrowanie 6 godzinnego snu w 15munutach?

Doświadczenia wyjścia z ciała, stany bliskie śmierci, sny...
reso
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: ndz maja 12, 2013 3:49 pm

Re: Czy istniej technika medytacji, co umożliwa skoncentrowanie 6 godzinnego snu w 15munutach?

Post autor: reso »

<blockquote class="ipsBlockquote">Nie jest tak źle, ja od dwuch lat nie wychodzę z domu. I czuję się świetnie.</blockquote> Nie wiem czy robisz sobie jaja czy nie, ale jeżeli 1997 w nicku to Twój rok urodzenia to mi Cię chłopie szkoda. Wyloguj się, wyjdź, korzystaj z życia. Jeśli to, co piszesz jest prawdą to zalecam wizytę u psychiatry i absolutnie nie piszę tego ze złośliwości.
mat41997
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: pn sty 13, 2014 4:56 am

Re: Czy istniej technika medytacji, co umożliwa skoncentrowanie 6 godzinnego snu w 15munutach?

Post autor: mat41997 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="reso" data-cid="111830" data-time="1390399698"> Nie wiem czy robisz sobie jaja czy nie, ale jeżeli 1997 w nicku to Twój rok urodzenia to mi Cię chłopie szkoda. Wyloguj się, wyjdź, korzystaj z życia. Jeśli to, co piszesz jest prawdą to zalecam wizytę u psychiatry i absolutnie nie piszę tego ze złośliwości.</blockquote>Wiem że Ci szkoda takich osób, ale nie każdy widzi szczęście w codziennym stresie, upokorzeniu i rozpaczy. Byłem u psychiatry, i to nie jednego, ale 2lata temu. Teraz sam jestem swoim lekarzem.
Wiedza jest tam, gdzie jej nie szukamy.
robrep
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: sob kwie 27, 2013 10:25 am

Re: Czy istniej technika medytacji, co umożliwa skoncentrowanie 6 godzinnego snu w 15munutach?

Post autor: robrep »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="mat41997" data-cid="111831" data-time="1390409800">Wiem że Ci szkoda takich osób, ale nie każdy widzi szczęście w codziennym stresie, upokorzeniu i rozpaczy. Byłem u psychiatry, i to nie jednego, ale 2lata temu. Teraz sam jestem swoim lekarzem.</blockquote>Z czego zamierzasz się utrzymywać?
inivio
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: śr kwie 14, 2010 2:38 pm
Kontakt:

Re: Czy istniej technika medytacji, co umożliwa skoncentrowanie 6 godzinnego snu w 15munutach?

Post autor: inivio »

Otóż dzisiaj byłem:

[ external image ]

a ponieważ ostatnio mam sporo czasu postanowiłem spędzić parę minut na sprawdzeniu użytkownika mat41997, oto co się okazało:

1) Użytkownik z identycznym nickiem i avatarem występuje na wielu portalach i wszędzie ma 16 lat, 

2) Sporo czasu spędza/spędzał grając w gry jak Minecraft czy CS. Oczywiście samo w sobie nie jest to złe (sam sporo gram) jednak w wielu przypadkach został zbanowany co już nakłania do zastanowienia, 

3) Tematy na zapytaj.onet.pl jak:
  • Jak się ma mansturbować mężczyzna aby odczówać jak największą przyjemność? (pisownia oryginalna)
  • Czemu nikt mnie nie lubi?
  • Dlaczego sperma śmierdzi?
  • Czy, to normalne że podniecają mnie małe psy?
Choć rozpoczął intrygujący temat (sam byłem zainteresowany) to jednak powoli powątpiewam w jakikolwiek sens prowadzenia konwersacji z tym zagubionym nastolatkiem. Pozdrawiam, inivio
mat41997
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: pn sty 13, 2014 4:56 am

Re: Czy istniej technika medytacji, co umożliwa skoncentrowanie 6 godzinnego snu w 15munutach?

Post autor: mat41997 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="inivio" data-cid="111844" data-time="1390426468">Otóż dzisiaj byłem:

[ external image ]

a ponieważ ostatnio mam sporo czasu postanowiłem spędzić parę minut na sprawdzeniu użytkownika mat41997, oto co się okazało:

1) Użytkownik z identycznym nickiem i avatarem występuje na wielu portalach i wszędzie ma 16 lat, 

2) Sporo czasu spędza/spędzał grając w gry jak Minecraft czy CS. Oczywiście samo w sobie nie jest to złe (sam sporo gram) jednak w wielu przypadkach został zbanowany co już nakłania do zastanowienia, 

3) Tematy na zapytaj.onet.pl jak:
  • Jak się ma mansturbować mężczyzna aby odczówać jak największą przyjemność? (pisownia oryginalna)
  • Czemu nikt mnie nie lubi?
  • Dlaczego sperma śmierdzi?
  • Czy, to normalne że podniecają mnie małe psy?
Choć rozpoczął intrygujący temat (sam byłem zainteresowany) to jednak powoli powątpiewam w jakikolwiek sens prowadzenia konwersacji z tym zagubionym nastolatkiem. Pozdrawiam, inivio</blockquote>Jaka inwigilacja XD.

To prawda, czasem sobie lubie potrolować, świetnym przykładem tego jest moje konto na ask.fm :)



Ale to nie zmienia faktu że lubie poznawać świat i uczyć się nowych rzeczy, aby poczuć się wyjątkowym i sprawić świat lepszym miejscem. Nie mam zamiaru całe życie być tylko nędznym zielonym trollem, który lubi wkurzać innych dla własnej satysfakcji i podniesienia samooceny. Mam nadzieje że zrozumiałeś moje przesłanie.



<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="robrep" data-cid="111838" data-time="1390423326">Z czego zamierzasz się utrzymywać?</blockquote>Po co mam się utrzymywać? Skoro natura daje nam to co potrzebujemy.
Wiedza jest tam, gdzie jej nie szukamy.
inivio
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: śr kwie 14, 2010 2:38 pm
Kontakt:

Re: Czy istniej technika medytacji, co umożliwa skoncentrowanie 6 godzinnego snu w 15munutach?

Post autor: inivio »

Lubisz poznawać świat i uczyć się nowych rzeczy mimo tego że, cytuję: "ja od dwuch lat nie wychodzę z domu. I czuję się świetnie". 

Widzę tutaj parę sprzeczności. Masz rozdwojenie jaźni?  :D (może zbyt mało śpisz?) Wracając do tematu ograniczania snu, mimo trzech godzin dziennie dalej szukasz rozwiązania?Cóż zacząłeś od medytacji ale pytałeś nas o metody.Skoro siedzisz w domu od dwóch lat i, jak widzę, masz mnóstwo wolnego czasu to czemu sam jakiejś nie wymyślisz?

Wydaje mi się że nie może to być takie trudne. Podstawy pewnie znasz. Medytacja to nie modlitwa (przynajmniej w moim, naukowym podejściu) i nie zależy od Kogoś/czegoś akceptującego konkretne formułki. Tam wszystko zależy od Ciebie i tylko od Ciebie, musisz w to tylko mocno uwierzyć. Przekonaj swoje ciało i podświadomość że nie potrzebujesz snu a prędzej czy później się dostosują. Ja ze swojej strony życzę Ci powodzenia.
reso
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: ndz maja 12, 2013 3:49 pm

Re: Czy istniej technika medytacji, co umożliwa skoncentrowanie 6 godzinnego snu w 15munutach?

Post autor: reso »

mat41997 nie mam pojęcia ile masz lat, ale jesteś skończonym debilem i weź wypierdalaj. dziwię się, że moderatorzy po twoim wywodzie jeszcze cię nie zbanowali. ty i podobni tobie podważają tylko wiarygodność tematów pojawiających się na forum.
mat41997
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: pn sty 13, 2014 4:56 am

Re: Czy istniej technika medytacji, co umożliwa skoncentrowanie 6 godzinnego snu w 15munutach?

Post autor: mat41997 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="inivio" data-cid="111849" data-time="1390430650">Lubisz poznawać świat i uczyć się nowych rzeczy mimo tego że, cytuję: "ja od dwuch lat nie wychodzę z domu. I czuję się świetnie". 

Widzę tutaj parę sprzeczności. Masz rozdwojenie jaźni?  :D (może zbyt mało śpisz?) Wracając do tematu ograniczania snu, mimo trzech godzin dziennie dalej szukasz rozwiązania?Cóż zacząłeś od medytacji ale pytałeś nas o metody.Skoro siedzisz w domu od dwóch lat i, jak widzę, masz mnóstwo wolnego czasu to czemu sam jakiejś nie wymyślisz?

Wydaje mi się że nie może to być takie trudne. Podstawy pewnie znasz. Medytacja to nie modlitwa (przynajmniej w moim, naukowym podejściu) i nie zależy od Kogoś/czegoś akceptującego konkretne formułki. Tam wszystko zależy od Ciebie i tylko od Ciebie, musisz w to tylko mocno uwierzyć. Przekonaj swoje ciało i podświadomość że nie potrzebujesz snu a prędzej czy później się dostosują. Ja ze swojej strony życzę Ci powodzenia.</blockquote>Wiem. Mam jedną, pozostało mi tylko ją przetestować, jak narazie działa.



<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="reso" data-cid="111850" data-time="1390432960">@ mat41997 nie mam pojęcia ile masz lat, ale jesteś skończonym debilem i weź wypierdalaj. dziwię się, że moderatorzy po twoim wywodzie jeszcze cię nie zbanowali. ty i podobni tobie podważają tylko wiarygodność tematów pojawiających się na forum.</blockquote>Za co mili by mi dać bana? za to że piszę prawdę na forum o tematach pondnormalnych?
Wiedza jest tam, gdzie jej nie szukamy.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Czy istniej technika medytacji, co umożliwa skoncentrowanie 6 godzinnego snu w 15munutach?

Post autor: danut »

Wiem w oparciu o co powstał ten temat, z błędnym oczywiście założeniem, jak siódma woda po kisielu :). Dawno temu przeprowadzono jakieś badania na to, ile snu tak naprawdę potrzebuje zdrowa osoba, aby zregenerować po większym wysiłku swój organizm i obliczono, że potrzeba do tego 15 min.Zaraz po zaśnięciu wykorzystując pierwszą fazę snu pozwalająca osiągnąć stan relaksacji. Pamiętam w latach 70/ 80-tych dużo osób to praktykowało, nawet ja sama przez krótki czas, ale oczywiście nie w zastępstwie snu właściwego, nocnego a w ciągu dnia po większym zmęczeniu się jakąś aktywnością. W tym celu nastawiało się budzik, pilnując, aby nie przedłużać tej drzemki ani o minutę i nie zapaść w głęboki sen, potocznie nie rozespać się. Niektórzy zrywali się rześko i bardzo sobie chwalili tę metodę dziennego odpoczynku( relaksu), przyznam się, że i ja ją wypróbowałam i działało. Natomiast nie miała ona nic wspólnego ani z medytacją, ani nie miała redukować snu dobowego  do tych 15 min. :)
Awatar użytkownika
Szczupak
Infrzak
Posty: 88
Rejestracja: ndz lip 21, 2013 10:14 am

Re: Czy istniej technika medytacji, co umożliwa skoncentrowanie 6 godzinnego snu w 15munutach?

Post autor: Szczupak »

Tylko w jaki sposób spać te równe 15 minut, nie wiesz po jakim czasie zaśniesz, więc ciężko nastawic odpowiednio budzik, nawet pomoc 2 osoby nic nie da bo skąd ona ma wiedziec, że już spisz...
ODPOWIEDZ

Wróć do „OOBE, LD, NDE, HIPNOZA”