Uprowadzenie zarejestrowane na kamerze ochrony?

Filmy poświęcone fenomenowi UFO
Awatar użytkownika
Szczupak
Infrzak
Posty: 88
Rejestracja: ndz lip 21, 2013 10:14 am

Uprowadzenie zarejestrowane na kamerze ochrony?

Post autor: Szczupak »

Video znalezione na youtubie. Przedstawia ono nagranie z kamer ochrony, gdzie widać jak człowiek przechodzący przez bramę nagle zostaje oświetlony mocnym światłem i na 2 godziny kamery przestają działać. Gdy uruchamiają się ponownie widać lezącego pod bramą mężczyznę, który za moment wymiotuje. Nie wiem co sadzić o tym nagraniu. Niby bez żadnych fajerwerków typowych dla spreparowanych filmów, ale z drugiej strony, też nie trudno byłoby coś takiego sfałszować.   http://www.youtube.com/watch?v=6d5OPPiC2Bc
Ostatnio zmieniony pt sty 24, 2014 9:00 pm przez Szczupak, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Szczupak
Infrzak
Posty: 88
Rejestracja: ndz lip 21, 2013 10:14 am

Re: Uprowadzenie zarejestrowane na kamerze ochrony?

Post autor: Szczupak »

Jest jeszcze druga wersja na Youtubie, wycinka z jakiegoś programu. Twierdzą tam, iż anonimowa osoba wysłała kasete VHS wraz z listem opisującym zdarzenie (niby do tych ludzi z tego programu). Podobno mężczyzna widoczny na nagraniu pracował tam, a tuż po tym zdarzeniu odszedł z pracy i zmienił miejsce zamieszkania. Tutaj filmik: http://www.youtube.com/watch?v=9wfDF7uT2yQ
Ostatnio zmieniony pt sty 24, 2014 9:23 pm przez Szczupak, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Szczupak
Infrzak
Posty: 88
Rejestracja: ndz lip 21, 2013 10:14 am

Re: Uprowadzenie zarejestrowane na kamerze ochrony?

Post autor: Szczupak »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Czakrawartin" data-cid="111909" data-time="1390600805">No to chyba to, ale trudno będzie coś o tym niestety powiedzieć. Ciekawie to wygląda, ale cóż...Swoją drogą, ciekawe, czemu teraz nie słyszy się o takich przypadkach, jak np. uprowadzenie Waltona???</blockquote>Masz rację to jest ciekawe. Ogólnie przecież teraz wraz z rozwojem techniki (większość ludzi posiada aparaty i kamery) powinno rejestrować się większa ilość obserwacji i spotkań z ufo, o jeszcze lepszej jakości (np. w HD) A przecież ufolodzy starszego pokolenia tęsknią za czasami np. PRLu w Polsce, gdzie odnotowywano najciekawsze i najbardziej dobitne spotkania z UFO i/lub ich załogantami.Według mnie może to wynikać z tego, iż UFO jako obiekty sterowane przez inteligentne byty, zmniejszyły swoją aktywność w obawie przed ujawnieniem, w związku z tym, że każdy obywatel zachodniego świata może z łatwością zarejestrować ich przelot. Ale to nadal nie wyjaśnia dlaczego nie odnotowuje się tak zapadających w pamięć relacji o uprowadzeniach jak wspomniane uprowadzenie Waltona. Przecież uprowadzeni są pod totalną kontrolą obcych, więc to czy mają kamerę czy nie, nie robi różnicy. Może zrobili co mieli zrobic i ich cele się zmieniły? A może pogłoski o tym, że ludzkość jest w posiadaniu ich technologii i może się przed nimi teraz bronic są prawdziwe i to spowodowało, że już nie są tak bezkarni jak parędziesiąt lat temu.
Ostatnio zmieniony sob sty 25, 2014 10:38 pm przez Szczupak, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Uprowadzenie zarejestrowane na kamerze ochrony?

Post autor: Arek 1973 »

To właśnie wielki problem, kiedyś aparaty foto. nie były tak rozpowszechnione a dochodziło do tak spektakularnych spotkań  z ufitami. Kamery  z czasem stały się tak powszechne a jednocześnie dobre materiały są czymś bardzo bardzo rzadkim.I niestety ufo może robić się całkiem niewidoczne  to jednak nie zależy im  na tym żeby być sfilmowane albo zauważone jako kula która gdzieś sobie lata, ale w momencie gdy są ludzie z dobrym sprzętem na miejscu np: Hessdalen, ranczo Gormanów to zmienia strategię  i bawi się w kotka  i myszkę  i nagle umie zręcznie unikać kamer
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Szczupak
Infrzak
Posty: 88
Rejestracja: ndz lip 21, 2013 10:14 am

Re: Uprowadzenie zarejestrowane na kamerze ochrony?

Post autor: Szczupak »

<blockquote class="ipsBlockquote"> ale w momencie gdy są ludzie z dobrym sprzętem na miejscu np: Hessdalen, ranczo Gormanów to zmienia strategię  i bawi się w kotka  i myszkę  i nagle umie zręcznie unikać kamer ale w momencie gdy są ludzie z dobrym sprzętem na miejscu np: Hessdalen, ranczo Gormanów to zmienia strategię  i bawi się w kotka  i myszkę  i nagle umie zręcznie unikać kamer</blockquote>  Tylko to trochę przeczy logice. Wyobraźmy sobie, że jesteśmy w posiadaniu techniki umożliwiającej poruszanie się po kosmosie lub przynajmniej w sąsiedztwie naszego układu słonecznego jak dzisiaj to robimy podróżując po Ziemi. Odkrywamy inteligentne życie na innej planecie i postanawiamy je badać. Badania zajmą nam załóżmy 50 lat, będziemy uprowadzać mniej rozwinięte technicznie istoty, badać je, katalogować itd. Te istoty zaczną dostrzegać nasza obecność i powstaną grupy tych istot które postanowią zbadac nasza aktywność na ich planecie. Skoro nadal monitorujemy ich planetę dla konkretnych celów, po co ryzykować i pchac się w regiony na których oni zastawili swoje urządzenia rejestrujace, bawiąc się z nimi w kotka i myszkę (czytaj nasze ranczo Gormanów). Nie lepiej omijac takie monitorowane obszary z daleka i kontynuuowac badania w obszarach nierejstrowanych gdzie mamy 99%, że nikt nas nie wykryje i nie uwieczni.Ta sprzeczność według mnie świadczy o tym, że obcy niekoniecznie są tu tylko w celach badawczych, być może monitorują nas od dawna i być może mają zupełnie inny proces myślenia niż my ludzie. Albo po prostu zjawisko UFO, w co wierzę jest wielopoziomowe. Według mnie nie można mówić,ż e za tym fenomenem stoją tylko obcy z innych światów. Bardziej porównałbym niektóre przypadki (znowu ranczo Gormanów) do działania sił niefizycznych (wiem brzmi to trochę zabawnie, tak jak bym był jakimś nawiedzonym średniowiecznym inkwizytorem, ale coś w tym jest).
Ostatnio zmieniony ndz sty 26, 2014 1:07 am przez Szczupak, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Sea Flanker
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: pt sty 24, 2014 1:15 pm

Re: Uprowadzenie zarejestrowane na kamerze ochrony?

Post autor: Sea Flanker »

Być może ufonauci nie wiedzą o tym że mamy kamery,aparaty itp. 
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Uprowadzenie zarejestrowane na kamerze ochrony?

Post autor: Przemekkk666 »

Także uważam (co z resztą jest wielce prawdopodobne), że to zjawisko wielopoziomowe. Gdybyśmy mieli do czynienia li tylko i wyłącznie z obcymi istotami, to z pewnością chcąc uniknąć zarejestrowania unikałyby takich miejsc jak Hessdallen, zwłaszcza biorąc pod uwagę ich duży rozwój technologiczny, pozwalający im na wykrycie wszelkich urządzeń tego typu. Podejrzewam, że akurat w tym przypadku, mają miejsce manifestacje obiektów, które niekoniecznie należą do jakichkolwiek istot, ale też nie można wykluczyć tego drugiego. Ciekaw jestem jak to jest w miejscach bardziej odludnych, jak np. gdzieś na pustkowiach Afryki, Australii czy Ameryki Płd., wiadomo, że  i miały tam miejsce różne nawet bliskie spotkania, latające kule, śledzące ludzi itp. ale jaki procent stanowią właśnie obserwacje dziwnych świateł, a jaki obserwacje obiektów sprawiających wrażenie materialnych i technologicznie zaawansowanych, nie mówiąc już o załogantach, kto wie, może tego typu incydenty jak u nas w latach 80-tych, tam cały czas się zdarzają? Arku mnie zastanawia taka jedna rzecz, mianowicie nie wiem czy zauważyłeś, ale już praktycznie nie produkuje się kamer z funkcją night shot, która przecież była w co drugiej kamerze Sony jeszcze w latach 90-tych, czy to nie dziwne??Z tego co patrzyłem obecnie żadna kamera sony nie posiada tej funkcji, ostatnia jaką znam to Sony hdr-cx690, niestety już chyba nie produkowana, jej cena zaś to niespełna 4tys. zł i to na necie. Nie wiem jak z innymi markami.
Ostatnio zmieniony ndz sty 26, 2014 10:54 am przez Przemekkk666, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Szczupak
Infrzak
Posty: 88
Rejestracja: ndz lip 21, 2013 10:14 am

Re: Uprowadzenie zarejestrowane na kamerze ochrony?

Post autor: Szczupak »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Przemekkk666" data-cid="111939" data-time="1390732825">Arku mnie zastanawia taka jedna rzecz, mianowicie nie wiem czy zauważyłeś, ale już praktycznie nie produkuje się kamer z funkcją night shot, która przecież była w co drugiej kamerze Sony jeszcze w latach 90-tych, czy to nie dziwne??Z tego co patrzyłem obecnie żadna kamera sony nie posiada tej funkcji, ostatnia jaką znam to Sony hdr-cx690, niestety już chyba nie produkowana, jej cena zaś to niespełna 4tys. zł i to na necie. Nie wiem jak z innymi markami.</blockquote>Ktoś pytał o to na stronce Sony. Podobno takie modele jak  HDR-CX700V, HDR-CX760V, HDR-PJ710V i HDR-PJ760V mają tę funkcję. ŹRÓDŁO
Ostatnio zmieniony ndz sty 26, 2014 12:45 pm przez Szczupak, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Uprowadzenie zarejestrowane na kamerze ochrony?

Post autor: Przemekkk666 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Szczupak" data-cid="111942" data-time="1390740331">Ktoś pytał o to na stronce Sony. Podobno takie modele jak  HDR-CX700V, HDR-CX760V, HDR-PJ710V i HDR-PJ760V mają tę funkcję. ŹRÓDŁO</blockquote> Tak jedna z tych kamer (bo wszystkich nie sprawdziłem) ma IR, jednak zbliżenie pozostawia wiele do życzenia bo zaledwie 10x sorry za offtop
Ostatnio zmieniony ndz sty 26, 2014 6:16 pm przez Przemekkk666, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Uprowadzenie zarejestrowane na kamerze ochrony?

Post autor: Przemekkk666 »

Filmik wydaje mi się ciekawy ale to jego "pawiowanie" wydaje się jakieś nienaturalne, jakby zrobione w photoshopie ale może mi się zdaje?
ODPOWIEDZ

Wróć do „ZJAWISKO UFO”