Moje obserwacje - okolice Leszna

Relacje, zdjęcia i doniesienia z kraju.
syndykat5
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: pn sty 27, 2014 12:52 am

Moje obserwacje - okolice Leszna

Post autor: syndykat5 »

Hej. Nie wiem jak tu trafiłem, ale chciałem się z kims podzielic moimi obserwcjami. Od dłuższego czasu przygladam się niebu- i widzę coś, co karze mi sądzić, że to UFO. Dzisiaj kolejny raz. Okolice Leszna w Wielkopolsce. Obiekt zawsze wygląda tak samo- trochę jak gwiazda, ale jaśniejsze. Miga jak się przyjżeć przez lornetke- niebiesko- czerwono- biało. czasami zielonkawo.  Leci szybko w jedno miejsce, i stoi w nim od godziny do dwóch. Czasami leci po chwilę po  łuku, ale wolno i staje. Czasami zawraca. Raz widziałem chyba jak wchodzi w atmosfere- pod wieczór, było jeszcze jasno. Wyglądało jak meteoryt- wielu ludzi myslało w ten sposób. Szybki lot, dym i ogień. Ale wysoko. Później stało w miejscu przez kilka godziny. Takie samo jak dziś. Nie wiem- może to chaotyczne  co pisze, ale nie umiem inaczej tego opisać. Fajne odczucie:)
Ostatnio zmieniony pn sty 27, 2014 5:47 pm przez syndykat5, łącznie zmieniany 1 raz.
Klayton
Infrzak
Posty: 33
Rejestracja: ndz sty 12, 2014 9:47 pm

Re: Moje obserwacje - okolice Leszna

Post autor: Klayton »

Jak masz możliwość to nagraj to zdarzenie. Może ktoś ze znajomych widział i nagrał ? Popytaj. 
NIEMCEWICZ
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: pn sty 27, 2014 2:25 pm

Re: Moje obserwacje - okolice Leszna

Post autor: NIEMCEWICZ »

Od dłuższego czasu jestem czytelnikiem FORUM, dopiero po zobaczeniu tego tematu zdecydowałem się zarejestrować na nim. Około 3 lat temu byłem dwukrotnie świadkiem niemal identycznego zdarzenia: nieregularnie latający punkt na niebie, który bez żadnych problemów zmieniał swoją trajektorię o nawet 90 stopni, po czym był w stanie zatrzymać się na kilka minut, aby znów ruszyć w dowolnym kierunku z taką samą prędkością jak wcześniej. Koloru niestety nie jestem w stanie określić, dopiero od niedawna zaopatrzyłem się w lornetkę. Miejsce obserwacji: okolice Rzeszowa. Wysokość obiektu: nie jestem w stanie określić jego wysokości, mogę jedynie posłużyć się "chłopską" miarą - bardzo wysoko, nie odstawał wielkością od widocznych gwiazd. Pozdrawiam
syndykat5
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: pn sty 27, 2014 12:52 am

Re: Moje obserwacje - okolice Leszna

Post autor: syndykat5 »

Zrobilem zdjecie kiedy obserwowalem obiekt "wchodzący w atmosferę", ale zdjecie kiepskie (komórka). Ciesze się, że trafiłem na to forum- bo widzę, że nie tylko ja i moja rodzina widzimy takie obiekty:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „OBSERWACJE Z POLSKI”