UFO - bliskie spotkania - emisja w TV: 2014

Filmy poświęcone fenomenowi UFO
Awatar użytkownika
Triglav
Infrzak
Posty: 38
Rejestracja: czw lis 21, 2013 11:59 pm

UFO - bliskie spotkania - emisja w TV: 2014

Post autor: Triglav »

Witajcie http://www.zajefajna.com/dokumentalne-70/ufo-bliskie-spotkania-uncovering-aliens-2013-a-280654/ http://www.youtube.com/user/dfgghgd/videos Oglądałem ostatnio ten film co wyżej - to nowa seria...Tytuł : "UFO - bliskie spotkania: Dziwne światła i porwanie" Reżyserowany, cykliczny program,  z aranżowanymi scenami – w zasadzie gorzej jak Nie Do Wiary.

Sensacja goni sensacje... ale tylko dlatego ze tak chyba chciał producent...

Materiał z kula zajebiaszcza się w jeziorze wygląda na fake, z odłupaniem kawałka UFO ze strzelby… bez jaj… takie numery to tylko w USA.Badania bardzo powierzchowne… czy faktycznie rejestrujace anomalie? Na końcu programu wyświetla się taki napis:„the preceding program contains some dramatizations”tj. odbiorca jest manipulowany, co jest powiedziane wprost, zapewne w razie wypadku, gdyby ktoś miał jakieś obiekcje…ze egzaltowane, ze kit... Czy ktoś miał okazje to widzieć?  Tytuł cyklu zobowiązuje... ja czuję się robiony w konia...
Awatar użytkownika
Triglav
Infrzak
Posty: 38
Rejestracja: czw lis 21, 2013 11:59 pm

Re: UFO - bliskie spotkania - emisja w TV: 2014

Post autor: Triglav »

Dodam ze widziałem już drugi odcinek - i wydaje mi się to inscenizowane... prawie W11...
RuskiMagik
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: sob lut 01, 2014 1:29 pm

Re: UFO - bliskie spotkania - emisja w TV: 2014

Post autor: RuskiMagik »

Według mnie ten program to kompletna żenada. To "UFO" ze stawu, o którym wspomniałeś widziałem kiedyś jako efekt specjalny w niskobudżetowym teledysku. O tych sensacjach typu ujawnienie tajnych dokumentów, to już nawet szkoda wspominać. Szczególnie po jednym cytacie spadłem z fotela: "Ta rasa (kosmitów) to złodzieje ludzkich tkanek." No kurde sorry, nikt na 100% nie wie, że kosmici istnieją, a oni się zachowują jakby ich rzekome istnienie było czymś oczywistym, a takie na pewno nie jest.  PS. Aczkolwiek oglądać warto, zawsze można się pośmiać ;)
RuskiMagik
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: sob lut 01, 2014 1:29 pm

Re: UFO - bliskie spotkania - emisja w TV: 2014

Post autor: RuskiMagik »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Czakrawartin" data-cid="112506" data-time="1392653115">Co za gó....!!!! Poziom ten sam co te ich bajki o łapaczach duchów.</blockquote>Zgadzam się w 100%, ale i tak oglądam, fajnie się z nich pośmiać :D Ale na Discovery Science leciał niedawno inny, rzetelny i ciekawy program o UFO: mówili tam o Stephenville, lesie Rendlesham i Kecksburgu. Ogólnie był to program ciekawy i nie nastawiony na szukanie sensacji u niedorozwiniętych Amerykanów ;)
Ostatnio zmieniony pn lut 17, 2014 5:42 pm przez RuskiMagik, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Triglav
Infrzak
Posty: 38
Rejestracja: czw lis 21, 2013 11:59 pm

Re: UFO - bliskie spotkania - emisja w TV: 2014

Post autor: Triglav »

Ja czuje że skradziono mi dwie cenne godziny (i nie chodzi o missing time...). Szczerze mówiąc - raz że forma jest beznadziejna, dwa że faszerują nas fake'ami i kłamstwami z pełną świadomością, z premedytacją...Nie widze sensu robic takich cykli... Szczerze mówiąc jestem zasmucony, mam wrażenie że twórca uważa ludzi dla których kierował cykl programów za idiotów. Wiadomo coś o kulisach powstawania tego szajsu? Aż mi wstyd że komuś tym dupę zawracam - szczerze - nie warto.  Jest coś dobrego, nowego do obejrzenia? Niekoniecznie taki cykliczne, ale coś autorskiego - analiza danego przypadku, tak zeby nawet siedli w studiu bedacym zwykłym bialym pokojem w bloku i przy kawie coś sensownego powiedzieli.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: UFO - bliskie spotkania - emisja w TV: 2014

Post autor: Arek 1973 »

<blockquote class="ipsBlockquote"> Takich programów nie powinno się nadawać. Ale raz widziałem gorszy, tylko nazwy nie pamietam i miejsca emisji. Ekipa kretynów z USA jezdziła po świecie i szukała dziwnych zjawisk i miejsc. Wyglądało jak fabularny ScoobyDoo. Tylko nie wiem, czy to widziałem w polskiej TV. Jak znajde, to pokaże, bo po prostu makabra.</blockquote>Czakra, masz na myśli tych 3 gości?, jeden starszy w słonecznych okularach :Oh: , nazywają  się "UFO- Hunters"
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
tabasco7
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: pn mar 10, 2008 12:00 pm
Kontakt:

Re: UFO - bliskie spotkania - emisja w TV: 2014

Post autor: tabasco7 »

Całkiem niedawno ogladałem jeden odcinek na discovery science.Leciał późno w nocy ale z racji tego że tematyka ciekawa postanowiłem obejrzeć czego bardzo żałuje(nawet miałem pisać o tym na forum,ot takie małe ostrzeżenie innych przed stratą czasu).Tak naciąganych historii i przekolryzowanych dawno nie widziałem.Tak jak pisał Czakrawartin stacjia discovery łapie minusa również odemnie za ten cykl programowy.Najśmieśniejesze było to że zaraz przed tym programem leciał program o zjawiskach niewyjaśnionych i poruszał tematyke moothmana.Wysnuli teze że pojawia się on zaraz przed jakas wieksza katastrofa i widziano go w czarnobylu czy fukushimie przed incydentami w tamtejszych elektrowniach ;)
RuskiMagik
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: sob lut 01, 2014 1:29 pm

Re: UFO - bliskie spotkania - emisja w TV: 2014

Post autor: RuskiMagik »

Całkiem fajny jest program "Sekrety kosmitów" na Discovery Science. Jest  z tego kilka odcinków wypowiadają się m. in. ludzie z MUFON'u, piloci i ogólnie ludzie obeznani w temacie ;)
Awatar użytkownika
Triglav
Infrzak
Posty: 38
Rejestracja: czw lis 21, 2013 11:59 pm

Re: UFO - bliskie spotkania - emisja w TV: 2014

Post autor: Triglav »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Arek 1973" data-cid="112565" data-time="1392886720">Czakra, masz na myśli tych 3 gości?, jeden starszy w słonecznych okularach :Oh: , nazywają  się "UFO- Hunters"</blockquote>Łowcy UFO nie byli źli. To było robione akurat od serca i z glową.
Awatar użytkownika
Triglav
Infrzak
Posty: 38
Rejestracja: czw lis 21, 2013 11:59 pm

Re: UFO - bliskie spotkania - emisja w TV: 2014

Post autor: Triglav »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Czakrawartin" data-cid="112587" data-time="1392966546">Tak, te sekrety kosmitów fajne są. Najlepszy program od lat.</blockquote> Oglądałem bodaj cztery odcinki - w zasadzie niezłe, ale wolałbym zrezygnować z cukierkowych insenizacji, zrobić program półtoragodzinny (ergo: niekomercyjny) i przedstawic całość od A do Z z refleksjami, wnioskami itd.; Na Planete czesto są dokumenty robione w takim stylu (aczkolwiek niekoniecznie o UFO). Mi sie wydaje że "UFO - bliskie spotkania" to świadomie podtykany pod nos zbiór fake'ow i gruby nicmi szytych historii. A to tylko kompromituje osoby zajmujace sie ta tematyka.
ODPOWIEDZ

Wróć do „ZJAWISKO UFO”