Nietypowe „sypialniane odwiedziny” w Łodzi (2014)

Relacje, zdjęcia i doniesienia z kraju.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Nietypowe „sypialniane odwiedziny” w Łodzi (2014)

Post autor: Arek 1973 »

Mnie  wygląda opis  z artykułu i zamieszczone zdjęcie  identycznie.Pamiętam inny przypadek , tam też był kaptur i podobno świadek-partner który leżąc w łóżku był na tyle sparaliżowany że nie mógł pomóc.
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Adolf
Infrzak
Posty: 46
Rejestracja: czw lut 07, 2013 1:57 am

Re: Nietypowe „sypialniane odwiedziny” w Łodzi (2014)

Post autor: Adolf »

Skoro świadek miał charakterystyczne znamię (pewnie nie zrobił mu zdjęcia), to coś było na rzeczy, nie był to paraliż. Najlepiej żeby kamerkę umieścił jeden z domowników nie mówiąc o niej pozostałym. 
<a href="http://www.ufopoznan.blogspot.com">www.ufopoznan.blogspot.com</a>
robertcb
Infranin
Posty: 270
Rejestracja: śr lis 11, 2009 6:52 pm
Kontakt:

Re: Nietypowe „sypialniane odwiedziny” w Łodzi (2014)

Post autor: robertcb »

Szkoda że tego typu rzeczy zdarzają się sporadycznie, nieregularnie i najczęściej jednorazowo u danej osoby, bo może zainstalowanie monitoringu (kamery) nad łóżkiem definitywnie by rozstrzygnęło czy rzecz się dzieje w świecie fizycznym, czy jest czymś w rodzaju snu na jawie, oobe, snu świadomego czy innego stanu świadomości którego kamera nie uchwyci.
Awatar użytkownika
Sea Flanker
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: pt sty 24, 2014 1:15 pm

Re: Nietypowe „sypialniane odwiedziny” w Łodzi (2014)

Post autor: Sea Flanker »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Czakrawartin" data-cid="112283" data-time="1392133374">Kiedyś taki program był na TVP nawet i któryś badacz pokazywał dzieciom wizerunki obcych i też mówiły, że to Mikołaj... Ale kaptur to nic, ciekawe że to miało w ręce jakieś urządzenie. Mnie przypomina to after - effect jakiejś abdukcji. Ludzie zwykle sobie takie co przypominali na początku. Może rodzina jest wplątana w całą sagę uprowadzeń???</blockquote>Nie dziwi mnie to że dziecko odpowiedziało "mikołaj" ponieważ w domu stała pewnie jeszcze choinka i mogło mu się to skojarzyć. Ale ciekawe jest to że wiele dzieci mówi kiedy widzą wizerunek Szaraka 'batman" czy  "mikołaj"  i tym podobne. Rzeczywiście rodzina może być wplątana w sagę uprowadzeń może jest ich więcej ale nie były zapamiętane. 
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Nietypowe „sypialniane odwiedziny” w Łodzi (2014)

Post autor: azor »

Nie w pokoju nie stała choinka, ponieważ mam kilka zdjęć tego pokoju, ale z uwagi na anonimowość świadków nie chcę ich publikować. Jeśli w tej sprawie pojawią się nowe okoliczności, oczywiście poinformuję.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Nietypowe „sypialniane odwiedziny” w Łodzi (2014)

Post autor: Arek 1973 »

Ja też chciałem napisać że 6-cio latek na pewno odróżni. Ale w tym przypadku dzieci są niepełnosprawne (autyzm) i trudno powiedzieć w jakim stopniu postrzegają i kwalifikują co się dzieje wg. nich
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Ronin
Zaangażowany Infranin
Posty: 349
Rejestracja: pt mar 15, 2013 2:53 pm
Kontakt:

Re: Nietypowe „sypialniane odwiedziny” w Łodzi (2014)

Post autor: Ronin »

Przyjmując, że to wydarzenie miało faktycznie miejsce (na planie realnym) to wychodzi na to, że tajemnicza istota wykazywała zainteresowanie autystycznymi dziećmi (najpierw w pobliżu dzieci widziała coś prababcia, następnie ojciec zauważył istotę też stojącą obok dzieci, istota pojawiła się przy ojcu dopiero jak się przebudził i przemówił)... Ojciec został uśpiony niejako przy okazji, aby nie mógł w czymś przeszkodzić (badania, pobranie próbek) raczej on sam nie był ośrodkiem zainteresowania. Radziłbym obejrzeć dokładnie dzieci (chociaż w sumie to już trochę późno). Istnieje jeszcze taka  możliwość: paraliż plus sen plus odciśnięty na szyi np. guzik od poduszki. Tym bardziej, że bohater całej akcji ukłucie poczuł w okolicach prawego migdałka, a ślad był po lewej stronie szyi...
Ronin
Zaangażowany Infranin
Posty: 349
Rejestracja: pt mar 15, 2013 2:53 pm
Kontakt:

Re: Nietypowe „sypialniane odwiedziny” w Łodzi (2014)

Post autor: Ronin »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Czakrawartin" data-cid="112352" data-time="1392318652">Przez tyle lat nigdy nie słyszałem, żeby komuś odbił się guzik na szyi i było to widoczne... Nie wiem też, dlaczego istota miałaby bardziej się interesować dziećmi niż ojcem??</blockquote>  Ojciec zobaczył istoę stojącą tyłem do niego, obok łóżka na którym spały dzieci. Dopiero jak przemówił istota przemieściła się w jego kierunku i go uśpiła...P.S. co do guzika to ja widziałem taki długo utrzymujący się odcisk,  nie pamiętam tylko, czy był to guzik od pościeli, czy od piżamy...
Ostatnio zmieniony czw lut 13, 2014 7:36 pm przez Ronin, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Nietypowe „sypialniane odwiedziny” w Łodzi (2014)

Post autor: Katarzyna_1 »

Wśród dzieciaków z autyzmem zdarzają się geniusze. Znana jest sprawa autystycznych genialnych  bliźniaków.Może te bliźniaki z Łodzi, to też genialne dzieci, które swojemu ojcu zrobiły psikusa w zemście np. za to, że na nich krzyczał, a może i pasem przyłożył? :)
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Ronin
Zaangażowany Infranin
Posty: 349
Rejestracja: pt mar 15, 2013 2:53 pm
Kontakt:

Re: Nietypowe „sypialniane odwiedziny” w Łodzi (2014)

Post autor: Ronin »

Z tekstu wynika, że jest praktykującym katolikiem, ale nie widzę tu związku...
ODPOWIEDZ

Wróć do „OBSERWACJE Z POLSKI”