Nietypowe „sypialniane odwiedziny” w Łodzi (2014)

Relacje, zdjęcia i doniesienia z kraju.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Nietypowe „sypialniane odwiedziny” w Łodzi (2014)

Post autor: Rysiek23 »

[ external image ] O sypialnianych gościach (ang. Bedroom visitors) słyszymy dziś rzadziej niż dawniej. Choć wielu badaczy uważa to za typowe przypadki hipnagogii, istnieją sprawy rzucające na to zjawisko nowe światło. Takim jest zdarzenie z 26 na 27 stycznia 2014 r., którego bohaterem był pewien mężczyzna z Łodzi. Budząc się w nocy zauważył on przy łóżku niewielką postać o bardzo nieprzyjemnym wyrazie twarzy, która dotknęła jego szyi czymś, co przypominało „strzykawkę”… ARTYKUŁ ARKADIUSZA MIAZGI
Awatar użytkownika
niedzwiec
Zaangażowany Infranin
Posty: 354
Rejestracja: śr sty 05, 2011 9:06 am
Kontakt:

Re: Nietypowe „sypialniane odwiedziny” w Łodzi (2014)

Post autor: niedzwiec »

Gdzieś czytałem artykuł (może nawet i u nas) o znamionach w kształcie koła sterowego, były nawet zdjęcia ale więcej nie kojarzę. Komuś dzwoni coś więcej?
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Nietypowe „sypialniane odwiedziny” w Łodzi (2014)

Post autor: Przemekkk666 »

Bardzo ciekawe zdarzenie, bardzo egzotyczna sprawa w dzisiejszych czasach. Bardzo możliwe, że faktycznie to coś przybyło do tych chłopców, pytanie po co. Druga sprawa, która nie daje mi spokoju to ten ślad - skojarzenie z kołem sterniczym dziwnie przypomina mi te fotki, które podsyłała tutaj pewna kobieta, wypisz, wymaluj koło sterowe, z tym, że wydawało się to mocno podejrzane, z resztą ona chyba nie współpracowała, jedynie załączyła zdjęcie i słuch po niej zaginął. Choć wydaje mi się, że nie należy wiązać tych spraw mimo podobieństwa w postaci znaku. A czy ten Pan nie mógłby narysować tego śladu? Pewnie coś zapamiętał? Acha, ta babka wrzucała swoje zdjęcie na jakieś jeszcze inne forum z tego co pamiętam., ale to tak na marginesie.
Ostatnio zmieniony wt lut 11, 2014 3:12 pm przez Przemekkk666, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Nietypowe „sypialniane odwiedziny” w Łodzi (2014)

Post autor: azor »

Niestety, to chyba w zasadzie wszystko co można na temat tego zdarzenia powiedzieć, zdarzenia dość niepokojącego, o czym wspominałem w artykule choć to tylko moja prywatna opinia. Czy może ktoś wkleić ten ślad z forum ? Podeślę go świadkowi do porównania ? Ja tutaj nie stwierdzam typowej obdukcji, choć nie wykluczam tego z uwagi na utratę świadomości, ale zgadzam się, to zdarzenie jest jednym z ciekawszych jakie miałem okazję poznać. Przemku zapytam o ślad i jego dokładny wygląd.
Ostatnio zmieniony wt lut 11, 2014 3:26 pm przez azor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Nietypowe „sypialniane odwiedziny” w Łodzi (2014)

Post autor: Przemekkk666 »

Może trzeba spytać czy nic im się nie śniło. Arku ja to nie wiem, gdzie jest to zdjęcie, może ktoś inny pomoże.A ten element w postaci kaptura jest conajmniej dziwny a na dodatek się powtarza.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Nietypowe „sypialniane odwiedziny” w Łodzi (2014)

Post autor: azor »

Pytałem o sny lub inne sprawy, matka pokazała dzieciom wydruk tej rekonstrukcji, chciała zobaczyć jak zareagują dzieci. Jedno przeszło do tego obojętnie, drugie mówiło coś o mikołaju i prezentach, przyznam odważny ''eksperyment'' ;) Jak wiadomo rok wcześniej podobna postać była widziana przez babcię, ale wtedy zostało to potraktowane jako przewidzenie. Kaptur to taki nieodłączny szczegół w BV, i jest potwierdzeniem w wielu relacjach
Ostatnio zmieniony wt lut 11, 2014 3:39 pm przez azor, łącznie zmieniany 1 raz.
Kowal
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: wt lut 11, 2014 3:43 pm

Re: Nietypowe „sypialniane odwiedziny” w Łodzi (2014)

Post autor: Kowal »

Dbaj o swoją potencję
WALDECZEK
Infrzak
Posty: 39
Rejestracja: ndz cze 19, 2011 1:20 pm
Kontakt:

Re: Nietypowe „sypialniane odwiedziny” w Łodzi (2014)

Post autor: WALDECZEK »

Wydaje mi się, że może tutaj niekoniecznie chodzić o rodzinę zamieszkującą w tej chwili tą kamienicę. Może być tak, że poprzedni lokator< z wielką ulgą > przeniósł się do bardziej spokojnego lokum. Można by się pokusić o wywiad z poprzednim właścicielem.
Awatar użytkownika
Adolf
Infrzak
Posty: 46
Rejestracja: czw lut 07, 2013 1:57 am

Re: Nietypowe „sypialniane odwiedziny” w Łodzi (2014)

Post autor: Adolf »

Obecnie mamy tylko relacje, że coś było. Liczę na dalsze badania. Wywiady z sąsiadami, babcią, byłymi mieszkańcami kamienicy. Ukryta kamerka czuwająca kiedy wszyscy śpią też była by mile widziana. 
<a href="http://www.ufopoznan.blogspot.com">www.ufopoznan.blogspot.com</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „OBSERWACJE Z POLSKI”