Indukcja Błyskawiczna

Doświadczenia wyjścia z ciała, stany bliskie śmierci, sny...
Norpl
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: czw lut 13, 2014 8:05 pm

Indukcja Błyskawiczna

Post autor: Norpl »

WitamOd niedawna jestem zainteresowany hipnozą znam większość indukcji błyskawicznych (dostępnych w internecie). Mianowicie gdy próbuję na kimś wykonać indukcje ta osoba nie za pada w trans lecz mówi że przez chwile miała uczucie bezwładności, a po próbie widocznie widać że jest troche zmęczona i śpiąca. Indukcje wykonuje na podstawie szoku peptydowego.Teraz pytanie do was czy na początku przygody z hipnozą można zacząć od indukcji czy lepiej poćwiczyć autohipnoze ?  Oraz czy możecie mi wytłumaczyć te zjawisko bezwładności oraz zmęczenia bo nigdzie tego nie mogę wyczytać.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Indukcja Błyskawiczna

Post autor: Arek 1973 »

Najlepiej poćwiczyć autohipnozę
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
mat41997
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: pn sty 13, 2014 4:56 am

Re: Indukcja Błyskawiczna

Post autor: mat41997 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Norpl" data-cid="112361" data-time="1392322901">WitamOd niedawna jestem zainteresowany hipnozą znam większość indukcji błyskawicznych (dostępnych w internecie). Mianowicie gdy próbuję na kimś wykonać indukcje ta osoba nie za pada w trans lecz mówi że przez chwile miała uczucie bezwładności, a po próbie widocznie widać że jest troche zmęczona i śpiąca. Indukcje wykonuje na podstawie szoku peptydowego.Teraz pytanie do was czy na początku przygody z hipnozą można zacząć od indukcji czy lepiej poćwiczyć autohipnoze ?  Oraz czy możecie mi wytłumaczyć te zjawisko bezwładności oraz zmęczenia bo nigdzie tego nie mogę wyczytać.</blockquote>Najlepiej zacząć od ćwiczenia na sobie.
Wiedza jest tam, gdzie jej nie szukamy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „OOBE, LD, NDE, HIPNOZA”