Latający trójkąt sfotografowany za dnia?

Raporty, zdjęcia i nagrania UFO ze świata.
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Latający trójkąt sfotografowany za dnia?

Post autor: Newsman »

Latający trójkąt sfotografowany za dnia? W obliczu serii obserwacji trójkątnych UFO w Polsce w ub. roku wiele osób zastanawiało się nie tylko skąd pochodzą te obiekty, ale też co dzieje się z nimi za dnia. Wszystkie obserwacje miały miejsce w nocy, a niektóre incydenty obejmowały obiekty, które wyglądały na zakamuflowane (Lubliniec, Pabianice). W międzyczasie pojawiło się kilka domniemanych zdjęć tych obiektów z rożnych części świata. Najnowsze przypomina trójkątny obiekt sfotografowany za dnia. Zgłoszenie dotarło niedawno do MUFON-u od człowieka, który 27 października 2013 r. przejeżdżał w okolicach Greenville (Południowa Karolina, USA). "Wykonałem zdjęcie jadąc samochodem" - stwierdził świadek. "Była to ruchliwa droga bez możliwości zatrzymania się. W Greenville znajduje się placówka testowo-naprawcza należąca do Lotnictwa. Według mnie obiekt pochodził stamtąd" - twierdzi świadek. [ external image ] Uchwycony obiekt wydaje się nosić pewne podobieństwo do tych widzianych w Polsce. Źródło: MUFON / Huffington Post.
Ostatnio zmieniony wt lut 18, 2014 8:43 pm przez Newsman, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Latający trójkąt sfotografowany za dnia?

Post autor: arek »

<blockquote class="ipsBlockquote">A-12 Avenger II − niezrealizowany projekt amerykańskiego bombowca mającego zastąpić samolot A-6 Intruder. Prace nad projektem zostały zaniechane w roku 1991 z powodów finansowych.Wizje artystyczne i modele samolotu przedstawiały projekt w kształcie równoramiennego trójkąta, z kokpitem znajdującym się na jednym z wierzchołków samolotu. Projekt zakładał wykorzystanie dwóch silników firmy General Electric F412-GE-D5F2, z których każdy produkował ciąg 58 kN. Samolot był zdolny do przenoszenia dwóch rakiet AIM-120 AMRAAM, dwóch AGM-88 HARM oraz innego specjalistycznego osprzętu np bomb Mk 82.Podczas prac projektowych konstruktorzy napotkali na szereg trudności, głównym problemem był koszt materiałów potrzebnych do produkcji bombowca. Wyprodukowanie jednej maszyny wymagało 165 milionów dolarów. Projekt został porzucony z powodów finansowych w styczniu 1991 roku.</blockquote>[ external image ]  Może jednak projekt nie był zarzucony , nie jest to rozwiazanie wszystkich obserwacji ale na pewno sporej ich częsci,zwłaszcza nad USA.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
RuskiMagik
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: sob lut 01, 2014 1:29 pm

Re: Latający trójkąt sfotografowany za dnia?

Post autor: RuskiMagik »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="arek" data-cid="112527" data-time="1392758395">[ external image ]  Może jednak projekt nie był zarzucony , nie jest to rozwiazanie wszystkich obserwacji ale na pewno sporej ich częsci,zwłaszcza nad USA.</blockquote>Wątpię, żeby to był jakiś samolot, ponieważ z tego co pamiętam większość obserwacji była bezgłośna. Żeby tak było, to samolot musiałby lecieć wysoko, a większość tego typu obiektów była znacznych rozmiarów, co w przypadku samolotu  tej wielkości oznacza niski lot, a co za tym idzie słyszalny odgłos silników odrzutowych. W ogóle coś dziwnego z tymi trójkątami ostatnio, bardzo ciekawa sprawa ;)
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Latający trójkąt sfotografowany za dnia?

Post autor: Przemekkk666 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="RuskiMagik" data-cid="112547" data-time="1392844508">Wątpię, żeby to był jakiś samolot, ponieważ z tego co pamiętam większość obserwacji była bezgłośna. Żeby tak było, to samolot musiałby lecieć wysoko, a większość tego typu obiektów była znacznych rozmiarów, co w przypadku samolotu  tej wielkości oznacza niski lot, a co za tym idzie słyszalny odgłos silników odrzutowych.</blockquote> Niekoniecznie, przecież taki hipotetyczny samolot może być wyposażony w napęd hybrydowy. Nie jestem specem w tej dziedzienie ale domyślam się, że takie pojazdy latające istnieją, dziwne byłoby gdyby nie.Więc idąc tymże tropem, taki pojazd mógłby uruchamiać napęd elektryczny czy jakiś tam nisko nad ziemią i już. Niemniej wiele z obserwacji z pewnością nie ma związku z tajnymi technologiami.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Latający trójkąt sfotografowany za dnia?

Post autor: azor »

Ja natomiast nie widzę, trójkąta a jedynie formację świateł w formie trójkątnym a to nie to samo. W przypadku zdjęcia nie widać masy/obrysu obiektu widać natomiast pomiędzy nimi niebo.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Latający trójkąt sfotografowany za dnia?

Post autor: Arek 1973 »

Niezapominajmy  że takie maszyny muszą być niegłośne żeby spełnić warunki
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
RuskiMagik
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: sob lut 01, 2014 1:29 pm

Re: Latający trójkąt sfotografowany za dnia?

Post autor: RuskiMagik »

@azor Tylko że właśnie w większości obserwacji powtarza się coś, w rodzaju "kamuflażu", na tym zdjęciu też jest coś takiego. Oczywiście możliwe, że są to pojedyncze obiekty, lecz zauważ, że światła na wieszchołkach są jaśniejsze od tych w środku. Poza tym wydaje mi się, że trudno byłoby tym obiektom utrzymać się przez dłuższy czas w idealnie trójkątnym szyku. Choć z drugiej strony jeśli byłby to jeden zakamuflowany obiekt, to po co używałby kamuflażu, skoro świeci jasnymi światami. W tym wypadku jedynym rozsądnym i logicznym wytłumaczeniem byłoby to, że te światła to jakieś silniki. Istotne dla sprawy jest też miejsce zdarzenia, czyli okolice budynków należących do lotnictwa. W takim razie są to albotajne testy, albo kosmici obserwują naszą technologię.  Zastanawiam się jednak co jest z tymi trójkątami. Najpierw wydawało mi się, że to jakieś tajne testy, ale kto testuje supertajne technologie nad obszarami zabudowanymi. Pewnie u ufoludków zapanowała moda na trójkąty :D
Ostatnio zmieniony czw lut 20, 2014 10:19 am przez RuskiMagik, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Latający trójkąt sfotografowany za dnia?

Post autor: ADAX »

Dla mnie równie dobrze, mogły to być myśliwce, lecące w szyku. Samo zdjęcie i przeświadczenie świadka, o tym, że to musiało być coś "kosmicznego" nie wystarczy. Jeśli zdjęcie było robione za dnia, to cóż, szkoda, że tak naprawdę widać tylko "światła"( lub odbijające się słońce), które jakimś cudem nie zostały zakamuflowane. Z ciekawszych i sensownych wyjaśnień większości latających trójkątów:http://www.ufosnw.com/sighting_reports/2008/greenvillesc04192008/greenvillesc04192008.htm 
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Latający trójkąt sfotografowany za dnia?

Post autor: azor »

Ten kamuflaż to też nic pewnego to tylko niestety spekulacje nasze, to wszystko. Ja nie widzę na tej fotce żadnego ''camo'' a jedynie światła w dodatku rozmazane. Światła, które nazywane są BOL nie takie cuda potrafiły wykonywać jak utrzymanie stałej figury, ja np. dokumentowałem zdarzenie w którym około 20 świateł utworzyło kształt ''choinki'' opisałem to w mojej książce. Właśnie nikt nie zastanawia się skoro to tajne obiekty, po cholerę im pełno świateł z daleka widocznych - przecież to bez sensu. Nie tylko ja tak uważam, że testowanie tego typu obiektów nad miastami jest kompletnie nie odpowiedzialne, dlaczego takich obiektów nie ma w rejonach konfliktów czy poligonami ?
Awatar użytkownika
s_virus
Infrańczyk
Posty: 128
Rejestracja: pn kwie 15, 2013 9:12 pm
Kontakt:

Re: Latający trójkąt sfotografowany za dnia?

Post autor: s_virus »

Może te światła to silniki manewrowe i może konstrukcja jeszcze nie jest na tyle dopracowana, żeby narażać się na ewentualne strącenie na "wrogim" terenie. No i może Lazar nie kłamał. (sporo tych może)Tu troszeczkę szerzej o tym co pisał ADAX, choć pewne stwierdzenia są nieco na wyrost moim zdaniem.http://imensidaodossentidos.blogspot.co.uk/2012/11/tr-3b-codinome-astra-projeto-top-secret.html
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE ZE ŚWIATA”