Latający trójkąt sfotografowany za dnia?

Raporty, zdjęcia i nagrania UFO ze świata.
Awatar użytkownika
flying humanoid
Infrańczyk
Posty: 108
Rejestracja: sob maja 26, 2012 3:24 pm
Kontakt:

Re: Latający trójkąt sfotografowany za dnia?

Post autor: flying humanoid »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Ciekawski Jasiu" data-cid="114013" data-time="1398174127">To zwykla smuga kompensacyjna ze zwykłego silnika turbowentylatorowego. </blockquote> nie mam w zwyczaju poprawiać, ale w tym przypadku pozwolę sobie zasugerować, że chyba chodziło o "smugę kondensacyjną" ;) pzdr
Awatar użytkownika
flying humanoid
Infrańczyk
Posty: 108
Rejestracja: sob maja 26, 2012 3:24 pm
Kontakt:

Re: Latający trójkąt sfotografowany za dnia?

Post autor: flying humanoid »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Czakrawartin" data-cid="114029" data-time="1398283655">Zastanawia mnie czy ten obiekt na ostatnim zdjęciu czynił jakiś hałas...</blockquote> jeżeli chodzi o obiekt z mojego postu, autor zdjęcia w filmiku (w okolicach 1 minuty) wspomina że od obiektu nie dochodził, (przynajmniej on nie słyszał) żaden dźwięk.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Latający trójkąt sfotografowany za dnia?

Post autor: Przemekkk666 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Czakrawartin" data-cid="114044" data-time="1398316795">Ale raczej do tych relacji z Polski mi nie pasuje, bo zostawia smuge. </blockquote> Tak ale u nas te obserwacje to głównie dotyczyły obiektów na nie tak dużej wysokości, a wtedy o zostawianiu smugi nie ma mowy. Niemniej jednak nie wydaje mi się, aby za tymi głośniejszymi sprawami stał właśnie taki czy podobny obiekt.
Ciekawski Jasiu
Infrańczyk
Posty: 195
Rejestracja: wt kwie 17, 2012 11:51 am
Kontakt:

Re: Latający trójkąt sfotografowany za dnia?

Post autor: Ciekawski Jasiu »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="flying humanoid" data-cid="114024" data-time="1398280702"> nie mam w zwyczaju poprawiać, ale w tym przypadku pozwolę sobie zasugerować, że chyba chodziło o "smugę kondensacyjną" ;) pzdr</blockquote>Oczywiscie - kondensacja. Nie wiem co mi się ubzdurało :? Ja nie mówię kategorycznie, że to fake. Tylko jakoś mi to dziwnie wygląda.  Jeśli zastosuje się konwencjonalny napęd do takiej konstrukcji to co się uzyska?? Co to miałby być za samolot, bombowiec, myśliwiec czy zwiadowczy??? Mają bombowca niewidocznego ale ma inny wygląd.......Mysliwcem to to raczej być nie może bo zwrotne to to nie będzie.....Zwiad?? konwencjonalny napęd to trochę mało żeby uciec przed rakietą.....? NO i wychodzi mi,że to podpucha. Patrzcie ludziska, tr[color=#ff0000;]ó[/color]jkąty to zwykłe samoloty a to, że  widziliście tr[color=#ff0000;]ó[/color]jkaty wiszące nad ziemia to tylko świadczy, że coś z wami jest nie tak, idźcie do psychiatry albo okulisty.
Ostatnio zmieniony wt kwie 29, 2014 6:21 pm przez Ciekawski Jasiu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Latający trójkąt sfotografowany za dnia?

Post autor: azor »

Po pierwsze trójkąty pisze się przez ó ;)   żaden psychiatra czy okulista w tym nie pomoże a jeśli tak twierdzisz  przykro mi to pisać ale, o tym nie masz zielonego pojęcia, poczytaj a potem pisz  tylko mądrze . Skoro trójkąty dla Ciebie to zwykłe samoloty, to może faktycznie pozostań przy samolotach najlepiej modelach i dobrych okularach, bo te przydadzą ci się bardzo.
Ostatnio zmieniony pt kwie 25, 2014 5:39 pm przez azor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Latający trójkąt sfotografowany za dnia?

Post autor: azor »

Ale ja nigdy nie kwestionowałem i nie kwestionuję tego, że takowe nie istnieją o czym pisałem na moim blogu ostatnio, ale wyjaśnianie każdego trójkąta/bumeranga dronami nie jest dobre w dodatku gdy te mają często spore gabaryty i technicznie przerastają marne drony. Niegdyś występowały masowo spodki i co zanikły choć czasami coś gdzieś się pojawi, ale to nie to co dawniej. Wówczas też mówiono, tajne projekty zatem gdzie się one podziały ? Tutaj na tym forum również pojawiały się osoby obserwujące takie obiekty, dlatego odsyłanie ich przez  jasia do psychiatry jest żałosną formą jego argumentacji, która co nieco mówi o dyskutancie.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Latający trójkąt sfotografowany za dnia?

Post autor: Arek 1973 »

Już nieraz  pisali ludzie na forum  o tym  że ufo  ewoluje, nie ma się co  łudzić po  spodkach przyszła era na trójkątne pojazdy. Takie relacje nadchodzą   z  całego świata. Jedynie to może kule pozostają  cały czas aktualne
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Latający trójkąt sfotografowany za dnia?

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Arek 1973" data-cid="114071" data-time="1398464001">Już nieraz  pisali ludzie na forum  o tym  że ufo  ewoluje, nie ma się co  łudzić po  spodkach przyszła era na trójkątne pojazdy. Takie relacje nadchodzą   z  całego świata. Jedynie to może kule pozostają  cały czas aktualne</blockquote>http://www.fakt.pl/trojkat-opatrznosci-cudowny-znak-nad-placem-swietego-piotra,artykuly,457895,1.html? :Cool:
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Ciekawski Jasiu
Infrańczyk
Posty: 195
Rejestracja: wt kwie 17, 2012 11:51 am
Kontakt:

Re: Latający trójkąt sfotografowany za dnia?

Post autor: Ciekawski Jasiu »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="azor" data-cid="114061" data-time="1398447457">Po pierwsze trójkąty pisze się przez ó ;)   żaden psychiatra czy okulista w tym nie pomoże a jeśli tak twierdzisz  przykro mi to pisać ale, o tym nie masz zielonego pojęcia, poczytaj a potem pisz  tylko mądrze . Skoro trójkąty dla Ciebie to zwykłe samoloty, to może faktycznie pozostań przy samolotach najlepiej modelach i dobrych okularach, bo te przydadzą ci się bardzo.</blockquote>Ale mnie poniosło, żeby trójkąty pisać przez u - niewybaczalne. Ktos to bardzo ładnie poprawił :Angel:  azor, nie zrozumiałes sarkazmu, przecież wyraźnie napisałem, że dla mnie to podpucha. Pozdrowionka
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Latający trójkąt sfotografowany za dnia?

Post autor: Andrzej 58 »

Ciekawe ,kto te Tr"u"jkąty poprawiał. bo b"ą"bowiec" To raczej przez -OM. :D .Przypominam koledzy ,że imiona i nazwiska pisze się z dużej litery.
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE ZE ŚWIATA”