Latający trójkąt sfotografowany za dnia?

Raporty, zdjęcia i nagrania UFO ze świata.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Latający trójkąt sfotografowany za dnia?

Post autor: Arek 1973 »

Azor, masz jakąś propozycję możliwego  wyjaśnienia?
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Latający trójkąt sfotografowany za dnia?

Post autor: azor »

 Mówię jak jest ;) W kilku wątkach omówiliśmy sprawę rzekomych tajnych testów, które ni jak się mają do rzeczywistości. Prawie nikt tego nie zauważa, że tego typu obiekty zawsze są inne,  brak jednych wzorców to samo ma miejsce ze zjawiskiem UFO. Osobiście uważam, choć zdaję sobie sprawę, że to mało popularne wyjaśnienie ‘’fal trójkątów’’ jest ściśle związane ze zjawiskiem UFO, analogicznie podobne do fali sterowców w 1896 roku nad USA. Arku akurat piszę artykuł na ten temat, więc nie długo się z nim zapoznasz. Wg. mnie i nie tylko, zjawisko nie dość, że jest plastyczne to z czasem ewoluuje zmienia formy i dopasowuje się do naszych wierzeń, świadomości, postępu kulturowego. Na przykładzie wielu lat wstecz możemy właśnie poznać formę tego zjawiska to świetny materiał porównawczy, za którym stoi jakaś niezrozumiała dla nas inteligencja, wcale nie z kosmosu, ale moim zdaniem ziemskiego pochodzenia choć nie koniecznie z tej samej rzeczywistości- czasu. Obserwacje trójkątów pojawiły się nagle z początkiem lat 60 tych, ale na dobre wpisały się do annałów ufologicznych po fali w Belgii. Dziś klasyczny ‘’spodek’’ zastępują właśnie trójkąty/bumerangi, które co dziwne są obserwowane tylko przez  pojedyncze osoby, pomimo,  ich ogromnych wielkości.   Nie do końca nawet wiemy czy jest to materialny pojazd czy jakaś projekcja nałożona na naszą świadomość jak w przypadku fali UFO w 1896 ?   Skłaniam się nawet co do tego, że celowo wmawia się nam propagandę o tajnych testach a ludzie chętnie w to wierzą, bardziej są skłonni przyjąć, że to Jankesi latają nad miastami czy drogami, niż UFO przebrane w inne ciuszki. Dezinformacja w tej sprawie jest genialna o niebo lepsza niż cały ten kamuflaż obiektów. Tylko kto jest tym dezinformatorem ?
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Latający trójkąt sfotografowany za dnia?

Post autor: Arek 1973 »

Hmm, dla mnie te trójkąty  to także tylko inny wygląd UFO, tak jak spodki  albo kule, chętnie poczytam Twój artykuł.Ostatnio  w sieci pokazały się dwie relacje  o trójkątach, co bardzo dziwne w tych relacjach to to że obiekty wydawały bardzo głośny dżwięk jakby darcie metalu.Można poczytać  o tym na stonie pani Howe http://www.earthfiles.com/news.php?ID=2174&category=Environment
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Ronin
Zaangażowany Infranin
Posty: 349
Rejestracja: pt mar 15, 2013 2:53 pm
Kontakt:

Re: Latający trójkąt sfotografowany za dnia?

Post autor: Ronin »

Co do kwestii ufo to mam podobne zdanie jak azor... U mnie to ewulowało wraz ze zdobywaną wiedzą i własnymi przemyśleniami. Punktem wyjścia było pozaziemskie pochodzenie, (kosmici, statki kosmicznie, sondy itd.) aby z czasem dojść do zupełnego miszmaszu... Od jakiegoś czasu w tej materii hołduje sokrateńskiej maksymie "wiem, że nic nie wiem"... Jak już dochodzę do jakiegoś konkretnego wniosku to okazuje się, że pojawiają się na świecie, takie przypadki (zdarzenia, obserwacje, kontakty itp.) które nijak nie pasują do przyjętej przeze mnie doktryny. Już tu gdzieś na forum pisałem o moich spostrzeżeniach, o różnorodności ufo, zjawisk para itd. Wszystko to gdzieś się zazębia, ale ciągle ucieka mi (i chyba nie tylko mi) jakiś wspólny mianownik tych zjawisk. Zacząłem ostatnio zastanawiać się, czy na zjawisko ufo nie ma wpływu tzw. pole morfogenetyczne (to mogłoby tłumaczyć zmianę odbioru ufo, wraz z upływającym czasem tzn. mimikrę ufo, które przystosowuje się do naszego rozwoju itd.). Być może zjawisko ufo składa się z wielu czynników tzn. z obcych, którzy nas odwiedzają (te techniczne przypadki w rodzaju Emilcina), podróżnicy międzywymiarowi, (celowi i przypadkowi) podróżnicy w czasie, jakaś prehistoryczna ziemska cywilizacja, odwiedziny z innych częstotliwości... Możliwe, że całkiem nieświadomie nasza cywilizacja wywołuje podobne zjawiska w jakichś innych światach równoległych, o innej częstotliwości itd. nie wiemy jak wpływa na niewidzialną (i nie odkrytą) dla nas strukturę wszechświata np. impuls elektromagnetyczny wywoływany wybuchami atomowymi, fale radiowe, fale mikrofalowe itd. Może po każdym włączeniu nadajnika yelefonii komórkowej w jakimś równoległym wszechświecie na niebie (jeżeli jest tam jakieś niebo) pojawiają się cudowne zjawiska świetlne, albo istoty tam żyjące zaczynają  słysześ głosy lub lewitować :) . Mało jako ludzkość wiemy o prawach rządzących wszechświatem i stąd nasz brak zrozumienia fenomenu ufo... Próbujemy badać to zjawisko, ale ono ciągle nam się wymyka spod klasyfikacji, a to przecież takie ludzkie, coś zbadać, zmierzyć, zważyć, zaszufladkować i z głowy. A tu niestety... :)
Awatar użytkownika
MarcinAdk
Infrańczyk
Posty: 196
Rejestracja: sob paź 22, 2011 11:23 am
Kontakt:

Re: Latający trójkąt sfotografowany za dnia?

Post autor: MarcinAdk »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="azor" data-cid="112744" data-time="1393751236">Zastanawiam się dlaczego brak doniesień o ''trójkątach'' w obrębie granicy Polski z Ukrainą a nawet na terenie Ukrainy ? Gdzież te super tajne obiekty w dobie kryzysy militarnego, którego konsekwencje mogą być różne ?</blockquote>Kiedyś były samoloty szpiegowskie a teraz różnego rodzaju generacje satelitów, nawet zwykły satelita telekomunikacyjny/pogodowy/naukowy może w razie czego stać się satelitą zwiadu.
Ostatnio zmieniony pt mar 07, 2014 9:35 am przez MarcinAdk, łącznie zmieniany 1 raz.
Per Ardua Ad Astra
Rav23
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: czw mar 13, 2014 9:09 pm

Re: Latający trójkąt sfotografowany za dnia?

Post autor: Rav23 »

Jestem pewny na 90% że to może być tajny projekt "Aurora". Sporo się ich widuje od dłuższego czasu, kształty i cechy charaktersytyczne mówią za siebie, że na powyższej fotografii zostały zarejestrowane statki o nazwie "TR-3B". Jest to dosyć kontrowersyjny temat i owiany tajemnicą. Tutaj jeszcze fotka, czy autentyczna, nie wiadomo.[ external image ]
Ostatnio zmieniony pt mar 14, 2014 6:44 am przez Rav23, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Latający trójkąt sfotografowany za dnia?

Post autor: Arek 1973 »

Huhhh, niestety ta fotka to fake
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Latający trójkąt sfotografowany za dnia?

Post autor: azor »

Tak jak i teorie na temat TR - 3 B ;)
Ostatnio zmieniony sob mar 15, 2014 1:06 pm przez azor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Latający trójkąt sfotografowany za dnia?

Post autor: azor »

Mało tego ja oraz INFRA sprawdzamy doniesienia z Ukrainy, Białorusi i Rosji i też nic ? Na fb słyszałem o obserwacji trójkąta sprzed kilku dni  ze Śląska - Piotr zna dość dobrze świadka więc może wie o tym zdarzeniu ?
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Latający trójkąt sfotografowany za dnia?

Post autor: azor »

Trójkątny obiekt nad USA http://www.ufocasebook.com/2014/triangle-photograph-wichita-kansas.html Tutaj wyraźnie widać ziemską konwencjonalną technologię.
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE ZE ŚWIATA”