Latający trójkąt sfotografowany za dnia?

Raporty, zdjęcia i nagrania UFO ze świata.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Latający trójkąt sfotografowany za dnia?

Post autor: azor »

Konstrukcja nie dopracowana i tak swobodnie lata sobie nad zamieszkałymi terenami - to się kupy nie trzyma, a o Lazarze to szkoda pisać i jemu podobnych oszołomów. 
Ostatnio zmieniony czw lut 20, 2014 3:19 pm przez azor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
s_virus
Infrańczyk
Posty: 128
Rejestracja: pn kwie 15, 2013 9:12 pm
Kontakt:

Re: Latający trójkąt sfotografowany za dnia?

Post autor: s_virus »

A może sterownie bronią pokładową nie nadąża za pojazdem? Taka myśl mnie najszla.
Extremis
Infrzak
Posty: 61
Rejestracja: czw lut 28, 2013 11:52 am

Re: Latający trójkąt sfotografowany za dnia?

Post autor: Extremis »

No nie wiem, sam widziałem ( obserwacja październik 2012 )  jak po przebyciu kilkudziesięciu metrów taki trójkąt  /wyłączył/  światła przez co stał się całkowicie niewidoczny. Przy czym kiedy się pojawiły ( około 15 - 20 świateł  - nie mogę powiedzieć dokładnie ile bo w chwili zobaczenia zmieniłem się w słup soli z wrażenia ) wyglądało to  właśnie jak formacja osobnych obiektów, dopiero chwilę przed wyłączeniem świateł mogłem zobaczyć podświetlone kontury pojazdu. Moja teoria - światła na podwoziu to coś w stylu skanera a hipotetyczne maskowanie zżera za dużo energii, więc trzeba wyłączyć/ ograniczyć przed wykonaniem skanowania.  Co do zdjęcia - widać że autorowi trzęsły sie ręce kiedy robił zdjęcie - przy fotografowaniu punktów światła  wychodzą wtedy właśnie takie " ptaszki".  
Ostatnio zmieniony pt lut 21, 2014 11:50 am przez Extremis, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Latający trójkąt sfotografowany za dnia?

Post autor: arek »

Nie chcem wnikać w samo zdjęcie ,bo mam podobne wrażenie jak azor, tj. trzy światła zawsze tworzą w umyśle trójkąt. Ale nad samą obserwacją świadka. W okolicach bazy widział przelatujący trójkątny obiekt. Ja sądzę ,że jeśli tam był rzeczywiście taki trójkąt ,to był to samolot nowszej generacji niż B-2 . Mankamentem techniki stealth jest powolny lot,tak by się nie rozgrzewały skrzydła i hałas .Jeśli popatrzymy na ptaki ,to mamy rozwiązanie w przyrodzie. Np sowy latają bezgłośnie ,porównajcie to z łabędziami . Prawdopodobnie to będzie następna generacja ,cichy lot. Wszystkie silniki działają na zasadzie jakiś łopat i to one robią hałas .Jest wielce prawdopodobne ,że wszystkie samoloty można wykryć używając starego sposobu - nasłuchując.  Pamiętacie "błękitny grom"? jego głównym atutem była cisza.  Oczywiście zapewne mamy także do czynienia z nieziemskimi trójkątami .Ale należy brać pod uwagę również nasze ,ziemskie konstrukcje ,zwłaszcza w doniesieniach ze stanów.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Extremis
Infrzak
Posty: 61
Rejestracja: czw lut 28, 2013 11:52 am

Re: Latający trójkąt sfotografowany za dnia?

Post autor: Extremis »

Tak ale zwierzęta w Twoim przykładzie sowa  nie mają silników a trójkąt widziany przeze mnie i przez kilku światków na całym świecie nie macha skrzydłami. Niezależnie od tego jaką technologię wykorzystano przy jego budowie, utrzymanie w powietrzu takiego bydlęcia MUSI  mieć jakieś skutki uboczne w postaci dzwięku chyba że MY, ZIEMIANIE  opanowaliśmy technologię antygrawitacji i maskowania.  Problem w tym że ten obiekt  BEZSPRZECZNIE ISTNIEJE i nie ma w jego przypadku miejsca na spekulacje czy była to halucynacja, pomyłka czy cokolwiek innego. Ja i prawdopodobnie reszta światków nie zgadzamy się z negowaniem istnienia tego urządzenia - bardzo prawdopodobne że jest to ten sam obiekt widywany na całym świecie.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Latający trójkąt sfotografowany za dnia?

Post autor: azor »

A jednak macha ;) W przypadku fali UFO w 1896 roku  nad USA masa osób widywała tzw. obiekty nazwane ornitopterem, czyli coś ala sterowiec  z poruszającymi się skrzydłami. Wiadomym jest, że taka ''maszyna'' nie da rady poruszać się w taki sposób a jednak setki razy obserwowano tego typu twory  nawet je rysowano, które w dodatku oświetlały snopami ziemię. Dość dokładnie pisał o tym Keel, czy Fiebag. Sądzę, że tak jak i w przypadku fali sterowców- ornitopterów tak i trójkątów nie koniecznie musi stać technologa, ale jakaś forma projekcji, pojazd wygląda  jako realny, trójwymiarowy, ale nie koniecznie takim musi być. Dlatego gdybania o antygrawitacji, maskowaniach są moim zdaniem drugorzędną sprawą. Jeśli porówna się obserwacje trójkątów w zasadzie każdy opis obiektu różni się od innego, nigdy nie jest  ten sam obiekt !
Ostatnio zmieniony pn lut 24, 2014 5:26 pm przez azor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Latający trójkąt sfotografowany za dnia?

Post autor: Arek 1973 »

Właśnie Azor, dokładnie tak jest, niby wszystko   trójkąty a potem się  okazuje że nie za bardzo identyczne. Dokładnie ma się tak samo   z UFO w kształcie kuli lub klasycznego  spodka, w opisach  zawsze są jakieś różnice. To chyba jedyna wspólna cecha   :)
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Latający trójkąt sfotografowany za dnia?

Post autor: azor »

Właśnie wiele osób nie dostrzega tego faktu o którym ja i Ty wspomniałeś. A tak z innej beczki chyba trójkąt sfotografowany we Włoszech i znów wygląda jak choinka przez co traci cały sens tajności ? http://www.ufocasebook.com/2014/rivoliitaly.html
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Latający trójkąt sfotografowany za dnia?

Post autor: Arek 1973 »

Niektóre TIRy na drogach nie są aż tak oświetlone jak ta choinka :D . Nie wiem po co komu byłoby aż tyle świateł na samolocie. Teoria tajności  w tym przypadku nie ma najmniejszego  sensu
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Latający trójkąt sfotografowany za dnia?

Post autor: azor »

Zastanawiam się dlaczego brak doniesień o ''trójkątach'' w obrębie granicy Polski z Ukrainą a nawet na terenie Ukrainy ? Gdzież te super tajne obiekty w dobie kryzysy militarnego, którego konsekwencje mogą być różne ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE ZE ŚWIATA”