UFO sfotografowane w gminie Stopnica? (14.02.14)

Relacje, zdjęcia i doniesienia z kraju.
Pinas z Miletu
Infrzak
Posty: 74
Rejestracja: czw sie 15, 2013 5:10 pm

Re: UFO sfotografowane w gminie Stopnica? (14.02.14)

Post autor: Pinas z Miletu »

Witaj ElGatoRuddy, dzięki za komentarz. Na jakiej wysokości była nad Tobą kula, gdy Cię mijała? Z bliższej odległości nie powinieneś mieć problemu ze zidentyfikowaniem lampionu, to jest bardzo charakterystyczne- światło jest takie przyćmione przez materiał lampionu. I tak jak powiedziałeś, lampion powinien ściemnieć od spodu. No i poza tym sam puszczałeś lampion, więc rozpoznałbyś. Bardzo ciekawa sprawa, zwłaszcza te samoloty.
Awatar użytkownika
_Maciej_
Infrzak
Posty: 37
Rejestracja: ndz maja 11, 2014 1:06 pm

Re: UFO sfotografowane w gminie Stopnica? (14.02.14)

Post autor: _Maciej_ »

Elgato - w jakiej miejscowosci widziales ta kule? Bo Su 22 lataja tylko ze Swidwina. Wiec rozumiem te okolice?
lidka
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: wt lip 12, 2016 2:54 pm

Re: UFO sfotografowane w gminie Stopnica? (14.02.14)

Post autor: lidka »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Yan Polskee" data-cid="112544" data-time="1392840671">
14 lutego mieszkaniec Konarów (gm. Stopnica) w woj. świętokrzyskim zauważył dwie pomarańczowe kule, które w ciszy przeleciały nad wsią. Według relacji, utrzymywały miedzy sobą stałą odległość, po czym niespodziewanie znikły na wschodzie.
 
<a href="http://infra.org.pl/fenomen-ufo/ufo-pol ... 14">Czytaj całość...</a>
</blockquote>
Witam, byłam świadkiem podobnej obserwacji. Nie jestem pewna co do konkretnego dnia, jednak z pewnością był to luty 2014. Wyszłam wieczorem przed dom zamknąć bramę wjazdową i wtedy zauważyłam na niebie dwie pomarańczowe kule przesuwające się mniej więcej z południowego zachodu. Trochę przeraził mnie ten widok, więc zawołałam mojego chłopaka, który stwierdził on, że to helikopter i poszedł do domu. Obiekty te nie wydawały jednak żadnego dźwięku. Po pewnym czasie skręciły w prawo od punktu obserwacji i zniknęły. Dodam, iż obserwacja miała miejsce również w woj. świętokrzyskim, gm. Wąchock, kierunek lotu owych obiektów zgadzałby się więc z kierunkiem lotu obiektów opisanych w poście. Jak na moje oko nie wyglądało to jak chińskie lampiony, światło było stałe.
ODPOWIEDZ

Wróć do „OBSERWACJE Z POLSKI”