Jackowski o sytuacji na Ukrainie

Proroctwa dotyczące Polski i świata. Nostradamus, Wanga, Edgar Cayce oraz inni profeci.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Jackowski o sytuacji na Ukrainie

Post autor: Katarzyna_1 »

"Nie rozumiem tylko jak można twierdzić, że się nie wierzy gdy przepowiednia spełnia się na oczach?Ja jestem sceptyczny ale staram się zauważać związki, żeby nadmierna ostrożność nie okazała się ignorancją. Nie widzę by mogła odnieść jakąś korzyść z takiego gadania.  Mi łatwiej uwierzyć w proroctwo niż w przypadkowe ględzenie." Bo moim zdaniem to nie jest jasnowictwo, czy proroctwo tylko otrzymana informacja. W jaki sposób i skąd? ciężko jak na razie nieomylnie to określić.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
niedzwiec
Zaangażowany Infranin
Posty: 354
Rejestracja: śr sty 05, 2011 9:06 am
Kontakt:

Re: Jackowski o sytuacji na Ukrainie

Post autor: niedzwiec »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Katarzyna_1" data-cid="113286" data-time="1395227464">"Nie rozumiem tylko jak można twierdzić, że się nie wierzy gdy przepowiednia spełnia się na oczach?Ja jestem sceptyczny ale staram się zauważać związki, żeby nadmierna ostrożność nie okazała się ignorancją. Nie widzę by mogła odnieść jakąś korzyść z takiego gadania.  Mi łatwiej uwierzyć w proroctwo niż w przypadkowe ględzenie." Bo moim zdaniem to nie jest jasnowictwo, czy proroctwo tylko otrzymana informacja. W jaki sposób i skąd? ciężko jak na razie nieomylnie to określić.</blockquote> Nigdy nie patrzyłem na to w ten sposób, dość intrygujące wytłumaczenie - przyznam to. Jak wówczas wytłumaczyć fakt, że większość proroctw i przepowiedni jest błędna, czy też niejasna? Błędne informacje, czy blędna interpretacja?
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Jackowski o sytuacji na Ukrainie

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="niedźwieć" data-cid="113288" data-time="1395235876"> Nigdy nie patrzyłem na to w ten sposób, dość intrygujące wytłumaczenie - przyznam to. Jak wówczas wytłumaczyć fakt, że większość proroctw i przepowiedni jest błędna, czy też niejasna? Błędne informacje, czy blędna interpretacja?</blockquote>Ani to, ani to.Większość "proroctw" się nie sprawdza i są niejasne bo większość podających się za jasnowidzów to kłamcy.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Ciekawski Jasiu
Infrańczyk
Posty: 195
Rejestracja: wt kwie 17, 2012 11:51 am
Kontakt:

Re: Jackowski o sytuacji na Ukrainie

Post autor: Ciekawski Jasiu »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Katarzyna_1" data-cid="113286" data-time="1395227464"> Bo moim zdaniem to nie jest jasnowictwo, czy proroctwo tylko otrzymana informacja. W jaki sposób i skąd? ciężko jak na razie nieomylnie to określić.</blockquote> Zawsze mi się wydawało że właśnie proroctwo na tym polega, że prorok otrzymuje informację od jakiejś istoty z innego świata (inny wymiar lub świat duchów a może to jedno i to samo??) Mniejsza o to skąd. Ale niektorzy otrzymują dość  trafne wersje tylko jakoś tak zaszyfrowane, że skumać ciężko.  Może o to chodzi, że skoro przepowiednia ma się spełnić nie może być jasna bo ktoś mógłby zrobić wszystko, żeby się nie spełniła.......??? Tu, ktoś chce jakby pokazać, że panuje nad zdarzeniami....hmm?? No nie wiem sam. Szypow twierdzi, że istnieje coś takiego jak pole świadomości i z tego pola wszystko się wyłania. Zawsze kojarzyłem takie przepowiednie jako dostep do tego pola bądź obiawianie się tego pola wybrańcom. Czy ty sądzisz, że w grudniu ktoś z ludzi wiedział jak w marcu rozegrają się wydarzenia na Ukrainie?
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Jackowski o sytuacji na Ukrainie

Post autor: Katarzyna_1 »

"Czy ty sądzisz, że w grudniu ktoś z ludzi wiedział jak w marcu rozegrają się wydarzenia na Ukrainie?"Dla mnie oczywistym jest, że nie tylko ktoś wiedział, ale sztab ludzi  pracował, aby wydarzenia tak się rozegrały. Cudów nie ma.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Ciekawski Jasiu
Infrańczyk
Posty: 195
Rejestracja: wt kwie 17, 2012 11:51 am
Kontakt:

Re: Jackowski o sytuacji na Ukrainie

Post autor: Ciekawski Jasiu »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Katarzyna_1" data-cid="113290" data-time="1395238611">Ani to, ani to.Większość "proroctw" się nie sprawdza i są niejasne bo większość podających się za jasnowidzów to kłamcy.</blockquote>Po co zajmować się kłamstwem? Czyli co, te które są jasne i prawdziwe to przypadek? Ta dziewczyna z Egiptu przez pomyłkę, powiedziała, że zmieni się mapa świata? Bo nie rozumiem jak to rozumiesz skoro zalinkowałaś jako ciekawy temat.
Ciekawski Jasiu
Infrańczyk
Posty: 195
Rejestracja: wt kwie 17, 2012 11:51 am
Kontakt:

Re: Jackowski o sytuacji na Ukrainie

Post autor: Ciekawski Jasiu »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Katarzyna_1" data-cid="113329" data-time="1395328847">Dla mnie oczywistym jest, że nie tylko ktoś wiedział, ale sztab ludzi  pracował, aby wydarzenia tak się rozegrały. Cudów nie ma.</blockquote>HmmAle to ten ktoś, musiałby mieć wpływ zarówno na decyzje Putina jak i Merkel i Obamy.......i może jeszcze kilku wpływowych ludzi..? Czegoś takiego nie ogarniam.
Ostatnio zmieniony czw mar 20, 2014 3:36 pm przez Ciekawski Jasiu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Jackowski o sytuacji na Ukrainie

Post autor: Katarzyna_1 »

"Ta dziewczyna z Egiptu przez pomyłkę, powiedziała, że zmieni się mapa świata? Bo nie rozumiem jak to rozumiesz skoro zalinkowałaś jako ciekawy temat." Nie nie przez pomyłkę, tylko podała to zgodnie z informacją jaka otrzymała. Szypow... to dezinformacja.  Nie z żadnego pola tylko od ludzi.A, że ją wybrano, no cóż dziewczyna zajmuje się astrologią, więc ją wybrano. Śnieg w Egipcie też mógł być przewidziany i spowodowany manipulacją pogody. Dla Polski prorokowano minus 40 stopniową zimę i coś nie wyszło. W Polsce zimy prawie nie było, raczej wiosna i dziwne, że we wszystkich krajach ościennych zima była. Może Pan Bóg lub pole Szypowa się pysznym sprzeciwia? :InLove: 



"Ale to ten ktoś musiałby mieć wpływ zarówno na decyzje Putina jak i Merkel i Obamy.......i może jeszcze kilku wpływowych ludzi..?Czegoś takiego nie ogarniam." Ja ogarniam, ale nie będę na żadnym forum o tym pisać. Może zrobią to inni.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
janusz
Infrzak
Posty: 41
Rejestracja: ndz lut 16, 2014 1:10 pm

Re: Jackowski o sytuacji na Ukrainie

Post autor: janusz »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Ciekawski Jasiu" data-cid="113268" data-time="1395162782">W 2014 roku zmieni się mapa świata, co wpłynie również na Rosję. Poza tym Rosja odeprze duży atak terrorystyczny. Pomogą w tym struktury siłowe oraz pewne technologie, o których nie wiemy i które w rzeczywistości są najdoskonalszymi na świecie.

Czytaj dalej: http://polish.ruvr.ru/2013_12_05/Egipska-jasnowidzaca-w-2014-roku-mapa-swiata-sie-zmieni/
 Jestem niezmiernie ciekaw tych technologi. No, no. Tam jest data 5-12-2013 na fejka wiec nie wygląda. A diś właśnie zmienia się mapa świata, co jeszcze się zmieni i czym nas Rosja zaskoczy??? Ciekawe, ciekawe ale dlaczego proroctwa zawsze są zaszyfrowane tak, że dopiero po fakcie jesteśmy w stanie to zrozumieć?</blockquote> Bo to kolego nie są żadne proroctwa,tylko coś w rodzaju strzelania do tarczy.Jeśli strzela bardzo wielu to w końcu ktoś może w jakimś tam sensie trafić,albo być bardzo blisko celu.Na tyle chybionych proroctw które ja znam,pewnie inni znają ich jeszcze więcej,dawno dałem sobie już spokój z przypisywaniem im jakiegokolwiek znaczenia.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Jackowski o sytuacji na Ukrainie

Post autor: Katarzyna_1 »

W 2014 roku zmieni się mapa świata, co wpłynie również na Rosję. Poza tym Rosja odeprze duży atak terrorystyczny. Pomogą w tym struktury siłowe oraz pewne technologie, o których nie wiemy i które w rzeczywistości są najdoskonalszymi na świecie.

Czytaj dalej: http://polish.ruvr.ru/2013_12_05/Egipska-jasnowidzaca-w-2014-roku-mapa-swiata-sie-zmieni/
Nikt niestety nie zwrócił uwagi na  te techonologie najdoskonalsze. :DTypowy fejk, czy może mają? :Cool:
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
ODPOWIEDZ

Wróć do „JASNOWIDZE I PROROCTWA”